bebeklerinizin kilolalarını yazalım

ben bu sefer düşüm diye baktı ya doktorum , bişey var mı bakalım da içimiz rahat etsin dedi, ama ben unuttum o da düşünemedi tartmayı, öğrenemedim kilosunu :çok üzgünüm:

ben bu sefer düşüm diye baktı ya doktorum , bişey var mı bakalım da içimiz rahat etsin dedi, ama ben unuttum o da düşünemedi tartmayı, öğrenemedim kilosunu :çok üzgünüm:

usg otamatik hasaplıyo çakıltaşım usg fotolarının sağ üst köşesinde yazması lazım bak bakemm:nazar:

bugun kontrole gittim kızlar 23+5 haftamdayım 580 grammış boyuda 28 cm börülceğimin

selam kızlar... aranıza yeni katıldım.
Bende 21+0 da yani bugün gittim.
kızımın boyu 23 cm kilosu 480 gr
normal değil mi?

Kızlar aslında bebişim 3 kasımda doğacaktı, son kontrolde doktor 22 ekim dedi. Ekim annesi olacağım galiba. 21+6 oğlum 650 gr.

benim kızım 24+3----->680 gr olmuuş:)) sizce nasııl??doktrum fena değil dedi ama naparsın ana yüreği:teselli:dayanmıyor ,işteeesırnaşık şey

kızlar benımde oğlum 22+3 gunlukken 520gr demıstı dr acaba cok mu minik ya yıyorum yıyorum durduramıoorum kendımı ama ya oğlusum nıe ole ufaksenağlama

kızlar dua edin allah bebişlerimize sağlık versin çokda irdelemeyin bi aksilik olsa söyler drlar herkeslede kıyaslamayın dışarıya bi bakın bütün insanlar aynı boy ve aynı kilodamı bebişlerimizde bundan farklı farklı ağırlıklara sahip olabilir

Dünm doktora giitik teyzelerii
kızım 26+4 1 kg. 54 gr kılomuz.
boyumuzda 36 cm cıktı ..
maşşallahhh:nazar::nazar::nazar:

X