bebeklerinizin kilolalarını yazalım

benim bebişde aynı anasının yolunda ilerliyo tam 33 haftalık olduk 2500 gr hanım dr.sanırım biraz iri bi bebek olcak dedi :)))))))))

kızlar benim bugün canım sıkıldı. geçen kontrolümüzde 32 haftalıkken 1960 gr dı kızım. bu kontrolde 34 haftalık 2000 gibi 2 haftada 100 gr civarı almış. ben de almamışım. doktorum kilo aldırmamız lazım proteinli beslen dedi. Bakamamışım çocuğuma çok üzüldüm yaa. Bir de galiba nazar değdirdim, herkese kilosu şimdiden 2'ye yakın tonton olucak kızım dedim geçen kontrolden sonra, işte şimdi öyle kalmış kilosu :KK43: İzne ayrılınca alır kilo diyor doktor haftaya ayrılıyorum izne yorulduğumdan da mı böyle oldu bilemedim. siz nasıl besleniyorsunuz kızlar.

kızlar benim de moralim bozuk:çok üzgünüm:
kızım 32. haftayı doldurdu ama sadece 1800 gr. dr normal dedi ama sizinkilere göre çok düşük:çok üzgünüm:

benimki de 2000 gram ama kızlar %10 %15 yanılma payı var komşuma 3200 dediler bir gün sonra doğum yaptı 2500 değişiyo yani

Kızlar, o kadar takılmayın kiloların farklı olmasına.

Hepimiz farklı insanlarız sonuçta, kimi uzun, kimi kısa, kimi minyon, kimi balık eti gibi.
Eş faktörüde var sonuçta, bu yüzden dr size olumsuz bişi söylemedikçe çok takılmayın bence.a.s.

kızımız 32+1 itibarıyla 2 kg :CüvCüv:

Kızlar, o kadar takılmayın kiloların farklı olmasına.

Hepimiz farklı insanlarız sonuçta, kimi uzun, kimi kısa, kimi minyon, kimi balık eti gibi.
Eş faktörüde var sonuçta, bu yüzden dr size olumsuz bişi söylemedikçe çok takılmayın bence.a.s.

kızımız 32+1 itibarıyla 2 kg :CüvCüv:

sağol ponaran, ben de doğduğumda çok minikmişim annem hep derdi. kızım da ufak tefek olcak galiba. zaten ben de hamilelik boyunca 7 kg aldım sadece. neyse, allahıma bin şükür kızım sağlıklı:Saruboceq:

aynen bizimkide biraz küçük doktor anne ve babanın doğum kilosuylada ilgili dedi bizim taraf iri yarı ama eşimin tarafı karamürsel sepeti gibi minicik eşimde minik doğmuş zaten bizim oğlanda babasına çekti herhalde sağlıklı olsunlarda önemli olan o

Benım bebegım de 2.189 kg :) Bugun baktırdıkkkkkkkkkk Asıcık kılo Almıs bu arada anasıda sısıo masallah :KK70:

benim kizimda bugün ölcüldü kilosu 36+2 tam 3 kilo masallah deyin kizima olurmu:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:hihoyyyt:lepi:Şenizsırnaşık şey

:)) Masallah masallah :KK70: benım ılk kızım 3.800 Dogdu :KK70: Sımdıkı ıse ablasına gore cok zayıf :) bakalım son bı ayında 1 bucuk kılo alabılecek mı :)

X