bebeklerinizin isimlerine nasıl karar verdiniz kızlar ve kim buldu?

• Konu Sahibi hanimiş

aynı dertten muzdaribiz canım benim eşimde annem İrem demişti acayip içine sindi ben farklı isimler söylüyorum bana "hiç kendini boşuna yorma nüfusunu ben çıkartacağım diyor" kızıyorm ama yine de beterin beteri vardır diye seviniyorum..Allah korusun ya annesinin ya da babaannesinin adını koysaydıı..:teselli:

• Konu Sahibi hanimiş

yaa irem ismi güzel değilmi biz irem koymaya karar verdik. babaannesi önerdi ama sonuçta güzel bir isim...

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi hanimiş
:roflol:bunlar nedemek perıhancım ben pek yuz ıfadelerınden anlamıyomdaaa:roflol::roflol:sırnaşık şey

• Konu Sahibi hanimiş
bence hoş olmuş cnm telafuzu kolay kulağada hoş geliyor Nas suresi nazara karşıda okunan bi dua Allah nazarlardan korusun kızımızı:dance:

Teşekkürler canım,
Ee arkadaşlar başka yokmu bişeyler söyleyecek.sizce nasıl kızımın adı?

• Konu Sahibi hanimiş
Erkek olursa esim koyacak, kiz olursa ben koyacaktim öyle anlasmistik esimle :)

esim hep babasinin ismini koymak isterdi, Mehmet Mahsum olacak diye.. ben hic begenmezdim dogrusu
esimin abisi karsi cikti benim oglum olursa ben koyacam hak benim dedi :)) bizde netten isim aradik.. hem anlamlarina baktik hemde biseyler bulurmuyuz acaba dedik.. Aras ismini cok begendik ama benim esim savasci aslanli filan isimleri begendigi icin illaki Aras Alpaslan olsun diyor .. vaz geciremedim ama Aras isminide koyacagimiz icin sevindirik oldum :))

ha egerki kiz olursa ( ki ultrasyonda bazen yanlis cikabiliyormus ) adini Sara koymayi dusunuyorum :)) Aras´in tersten okunusu Sara :)

• Konu Sahibi hanimiş
ben oğluşumun ismini rüyamda gördüm emir koymuştuk ismini eğer rüyamda görmeseydim kayhan koyacakcım ama emir olacak............

• Konu Sahibi hanimiş
arkadaşlar benim kız kısmetse miraç kandilinde doğacak .. en başından beri merve dedik ama şimdi iki isim mi koysak bir türlü karar veremiyoruz.. tek isim düşünmüştük ama adıyla dünyaya geliyor resmen bıdık .. bir de merve miraç mı yoksa miraç merve mi ??? merve ismini kullanıcaz bu durumda ilk ismi mi merve olması lazım bunu bilmiyorum .. size de bir danışim dedim .. biraz iyileşince kulube girer bakarım :)

• Konu Sahibi hanimiş
Ben Eylülde doğum yapıcam ama bebeğimin ismi daha hamilekalmadan önce belliydi zaten.Lise zamanlarımdan beri eğer bi kızım aolursa adını ASYA koyucam diye söz vermiştim kendime.Nihayet duam kabul oldu.Kızımın adı ASYA

• Konu Sahibi hanimiş
ben de asya istioruuuum olmadı alya ama tabi kızsa, erkek olursa babamız karar vericek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…