bebeklerinizin isimlerine nasıl karar verdiniz kızlar ve kim buldu?

H

hanimiş

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hanimiş
herkese selaamm bebeklerinizin isimlerine nasıl karar verdiniz kızlar ve kim buldu?? benm mesela eşimle ben internetten bulduk ve çok hoşumuza gitti BELİNAY ELA ( ela sonradan aklımıza geldi onuda ekledik )

• Konu Sahibi hanimiş
benimkini babası istedi...burak:)
doğum tarihini miraç kandiline vermişlerdi,peygamberimizin miraca çıktığı atın adı burakmış ya,o yüzden istedi,sonra da içi ısındı hep burak diyo

• Konu Sahibi hanimiş
benimde arkadaşım buldu msnden yazışıyorduk benim acelem yok dedim isim konusunda ama o netten buldugu tüm isimleri bana yapıştırıp bu nasıl bu nasıl diye sorup duruyordu hic birini begenmedim en sonunda sonuncusunu cok begenmiştim ( dilem) farklı bir isim farklı bir söyleniş eşime söyledim onunda cok hoşuna gitti ve kızımın adını dilem koyduk..

• Konu Sahibi hanimiş
eşim kızımız olacağınıöğrendiğinden beri ELİFNAZdiye seviyo karnımı hatta akrabalarına bile elifnaz demiş adını yani psikolojik baskı yapıyo banajeyyar ama ben BEYZA adını buldum ve çok sevdim anlamı tertemiz lekesiz demek bakalım bu çekişmeyi kim kazanacak eşim nüfusa ben gitcem sen bebeğin yanından ayrılamazsın dyoooKötü Kazen

• Konu Sahibi hanimiş
bizimde aylarca isim arayısımızdan sonra hamileliğimin 6. ayında kızımın isminin şevval olmasına karar verdik ismini eşimle beraber bulmuştuk ama etraftan aldığımız tepkiler bazen aaa ne güzel isim desede bazıları beğenmedi umurumda değil ama kimisi büyüyünce kızın ismini beğenmeyecek dedi bizde başına duru ismini de koyduk yani duru şevval olacak kısmetse üstelik benim ismimde duygu duru ile uyumlu hoşuma gitti doğrusu... :)))

• Konu Sahibi hanimiş
eşimin aklında bebeğimiz kız olursa bir isim var, ben henüz karar vermedim, göz göze gelince bebeğimle o zaman düşünürüz..
nedense hiç erkek ismi düşünmedik..

• Konu Sahibi hanimiş
bebeğimin kız olduğunu 6,5 aylık hamileyken öğrendim eşim ceren ismini çok seviyo bunu koyalım diyo benimde hoşuma gitti bakalım nasip sizce nasıl?

• Konu Sahibi hanimiş
eşim ilk zeynep elif istedi ben istemedim.ikimizin ortak beyendigi isim ela oldu,bazıları beyenmesede umrumda degil oglum bile ela nerde deyince karnımı seviyor:))

• Konu Sahibi hanimiş
Biz Ecrin Nİsa yada Nisa Derin ikisii aasında artık doğunca karar veririz :)

• Konu Sahibi hanimiş
esim beni turkan sorayin bir filmi var selvi boylum al yazmalim orda turkan sorayin adi asya esim hep istermis kizim olursa koyarim diye bende ecrin istedim simdi kizimizin asi ASYA ECRIN ortak koyduk oglum olursada ARSLAN koymayi dusunuyoruz

• Konu Sahibi hanimiş
walla biz çok karar değiştirdikk isim koymakta baya zorlandık ama EGE ismini hem ben hem eşim hemde benim ablamlar sölemişti öle karar verdikk ama zor oldu baya:)))

• Konu Sahibi hanimiş
hepsi birbirinden güzel isimleriyle yşasınlar inşallah :)

• Konu Sahibi hanimiş
Esim Amerikali (Iskoc koken) oldugu ve Amerika'da yasadigimiz icin bir Ingilizce, bir de Turkce isim koymaya karar vermistik. Iskoc ve Turk isimlerini tarayip begendiklerimizden bir liste hazirladik. Esim Tristan'da karar kildi. Ben de oyumu Efe'ye kullandim. Poyraz ve Kuzey'i de cok begeniyordum ama Amerikalilarin bu isimleri soylemesi pek zor maalesef. Sonucta Tristan Efe oldu.

Isminin basharfleri TEO olacak. O yuzden simdiden Teo demeye baslayanlar var)

Ebru.

• Konu Sahibi hanimiş
eşim hwlin olsun diyo ama sırf helin avşardan dolayı ben istemiyuorum...bakalım kim galip çıkacak

• Konu Sahibi hanimiş
mrh arkadaşlar bizde çok kararsızız isim konusunda bu zamana kadar bir çok isim değiştirdik eşim nasya ismini koymayı kesin kafasına taktı, ben pek beğenmiyorum ama kızımızın ismi nasya

• Konu Sahibi hanimiş
Merhaba arkadaşlar, bizde ECENAS düşünüyoruz ama daha karar veremedik, eşim ece istiyor bende kuranda gecen bir isim istiyorum, bildiğiniz gibi nas suresi var, sonra ikisini birleştirelim tek isim olsun dedik birlişik ECENAS sizce nasıl, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar,

• Konu Sahibi hanimiş

bence hoş olmuş cnm telafuzu kolay kulağada hoş geliyor Nas suresi nazara karşıda okunan bi dua Allah nazarlardan korusun kızımızı:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…