Bebeklerimizin hareketleri

Ben de 20+5 günlük hamileyim ;ancak henüz hiç birşey hissedemedim. Endişeleniyorum. Doktorum elbetteki büyük bir soğukkanlılıkla "olabilir,normaldir yakında hissedersin" dese de rahatlayamadım. Bir önce ki hamileliğinde benim gibi bu haftalarda hissedemeyen birilerinin olması zannediyorum beni rahatlatacak.:CüvCüv:

seni çok iyi anlıyorum beyaz yumak bende senin durumudayım... normal de çok haretli bebeiğim olmasına rağmen niye hissedemediğimi bi türlü anlayamıyorum.bebeklerimizin doğumu çok yakın sanırım benimkide 20+4 haftalık senin SAT neydi?bebeğinin cinsiyeti ne?Bende ankaralıyım hangi doktora gidiyorsun?

Cinsiyetinin kız olduğunu bu cumartesı öğrendik.Ben kızım olsun istiyordum 16. haftada erkek demişti doktor bir aydır öyle sevmiş ve de alışmıştık Buna daha bir kolay alıştım tabii :) benim SAT: 7 mayıs doktorumsa Hakan Şatıroğlu. ben de Senin doktorunu ve bebeğinin cinsiyetini merak ettim. Nasıl gidiyor hamileliğin herşey yolundadır umarım.

beyazyumak SAT 7 mayıssa 20+5 olmuyo 19+5 oluyo çünkü benim de SAT 9 mayıs ve 19+3 hamileyim.yoksa ben mi yanlış hesaplıyorum.Ayrıca ben de henüz hiçbişey hissetmiyorum doktor normal dedi.5. aydan sonra yani20. haftadan sonra hissedersin dedi

kızlar ultrasonda benimkide pek hareketli ama henüz 2 haftadır çok aşırı hissediyorum balık gibi kuzucum:)ama 2 gündür pek hissetmiyorum normal heralde dimi

bende bir gün cok hissedersem 2 gün hiç hissetmedigim oluyor.bu gayet normal tabibazen hergün az az hissediyorum.belli olmuyor şimdilik.ama daha ileride daha büyüdüklerinde daha cok hissederiz inşallah

günaydın canım benim SAT 1 mayıs. bebişim erkek.hamileliğim iyi ama bebeğimin hareketlerini hissedebilirsem daha iyi olucak. canım biz Muş'ta görev yaptığımız için burda bir doktora gidiyorum.20 gün sonra ankara'ya gideceğim o zaman muayene için doktora gideceğim. sen memnunmusun doktorundan 3 boyutlu veya 4 boyutlu ultrasyonu var mı?
a.s.

Evet arkadaşım senin hesaplaman tamamiyle doğru. 20. haftanın içinde olduğumu düşünerek yazınca yanlışık yapmışım :) düzeltmen için teşekkürler.

Hakan Şatıroğlu çok özel ve de candan bir doktor. ben oldukça memnunum; ancak maalesef 2 boyutlu ultrasound. Sana bebeğinle sağlıklı , mutlu günler diliyorum.

kızlar bu zamana kadar hep solda hisediyordum.ama ultrasondada kafası oluyordu o tarafta.şimdi ise sagda hissetmeye basladım 4-5 gündür.bide geceleri yatınca taaa göbegimin altına hemen hemen af buyurun şeyin oralarda diyebilirim.siz nerelerde hissediyorsunuz yaramazları

kızlar 29+3 haftalık hamileyim..14 şubat tahmını dogum tarıhım..ve artık kızım sankı karnımdan dısarı cıkacakmıs gıbı hareketlı masallah..öylekı bazı geceelr uyutmuyor bıle benı..kaydirigubbakcemile

fıstık uyutmuyor demiyelimde sen tesadüfen uyanınca oynuyor oluyorsa bebişin onu dinlicem diye uyumuyorsundur sen.yoksa bebişler anneslerini rahatsız etmek istermi Şeniz

kızlar benim bebiş 27 haftalıkken karnımın sağındaydı dr teyzesi artık yer değiştirmez dedi baş aşağıydı bu arada ama ben solumdada sağımdada rahatlıkla hissediyorum oğlumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…