Bebeklerimize bayramlik alacakmiyiz ???

Tuğba kesinlikle senin eşin maç topici benim motor artık birbirlerini bi yerde bulurlardı varmı hiç bakmadım erkekler kulubü diye bi site

Ecrin'in bayramlığı son bu ne yapim yaa kızımın ilk bayramı bide kusar bişe olur yedek olmasında fayda var :ecrin_bebek:

kızlar çok güzel hepinizin cicileri!!hihoyyyt ben önce birşey almam diyordum, bir sürü var henüz giymedi zaten.. havaların durumuna ve gelişimine göre dolabından yeni yeni şeyleri hevesle deniyorum. sırayla giyiyor işte.. var birsürü almam diyordum ama bayramlık alacağım yakın çevremde birkaç çocuk var, onlara alırken muhtemelen dayanamayıp minnoşuma da alırım gibime geliyor:) ne de olsa ilk bayramları!! :lepinları ve oğluşumu mutlu edeyim değil mi?gamyoncuiremsu
sanırım arefe günü çıkıcaz eşimle, uygun bir gün yok ki. havalarda böyle soğukken ve şu dışarıda emzirme sorunları yaşarken nasıl olacak bilemiyorum ama.. bakalım..

hepinize sevgilera.s.

kızlar çok güzel hepinizin cicileri!!hihoyyyt ben önce birşey almam diyordum, bir sürü var henüz giymediği zaten.. havaların durumuna ve gelişimine göre dolabından yeni yeni şeyleri hevesle deniyorum. sırayla giyiyor işte.. var birsürü almam diyordum ama bayramlık alacağım yakın çevremde birkaç çocuk var, onlara alırken muhtemelen dayanamayıp minnoşuma da alırım gibime geliyor:) ne de olsa ilk bayramları!! ::teytey:kaydirigubbakcemile2 onları ve oğluşumu mutlu edeyim değil mi?gamyoncuiremsu
sanırım arefe günü çıkıcaz eşimle, uygun bir gün yok ki. havalarda böyle soğukken ve şu dışarıda emzirme sorunları yaşarken nasıl olacak bilemiyorum ama.. bakalım..

hepinize sevgilera.s.

canacığım yine güzel yine güzel. bu kaç oldu ya:)) bayram bahane oldu bize galiba
bende aldıklarımı toplu çekip koyayım bari. yıkadım ütülemedim daha. ütüleyeyim koyarım:)))

heppiyciğim zaten mağazaya giriceğiniz için hemen kabine geçer emzirirsin. ben yanıma emziremeyeceğim ortam olur diye kavanoz maması alıyorum. çok iyi oluyor karnı doyuyor susuyor. geçen iftarı dışarda yaptık tam yemek yerken başladı. yedirdim mamasını sustu valla.

kızlar kaşık mamasına ben geçmedim daha yaaaff neli veriyorsunuz birde ne marka veriyorsunuz.. ben alacak oldum ama bitiremez diye almadım. çünkü bildiğim kadarıyla kavanoz açıldıktan sonra 24 saat içinde tüketilmesigerekiyomuş:1ninca:

kızlar bugün oğluma askılı kot tulum ve fıstık yeşili bluz aldım.birde penye tulum aldım. bayramda giysin diye.babaannesi ve annanesi de bişeyler almış.şimdiki çocuklar şanslı.

kuzey iyi günlerde giysin yok yok bütün bebişler iyi günlerde giysin cicilerini
görücezmi cicileri hep kızlarınkini gördük Buğra hariç

kuzey bebek ii günlere güysin gökçencim...
erkeklerde pek bi tatlı oluyo yafffff
ansaneri pek tatlı ymış kot elbisesi çıtı pıtı maşallah...
ben bugün dayanamayıp ikinci günü giydireceğimi giydirdim:lepi: kuzucuğuma ama ilk gün giyeceği duruyo daha....

çok şirin bu giysiler ama çok pahalı kızlar yaa. 1 kot tulum içinde bluzu ve 1 takım pantolon-bluze 74 ytl verdim.ben kedime bile bu kadar pahalı şeyler almıyorum doğrusu.bir gömlek 25-30 ytl.ona param yetmedi valla.neyse bütün bebekler güle güle giysinler.

burak çok talı olmuş çok yakışmış yeni cicileri. güle güle giysin. güle güle skitsin dicem ama eskimezki kaç kere giycek şunun şurasında keratalar çabuk büyüyor:)

aman paşamın cicileri ne güzelmiş bizde yeni bi cici daha aldık ama artık utanıyorum buraya eklemeye o kadar çok oldu kii

Bu akşamda yarın giyiceklerini hazırladım başucuna koydum öle resmini çektim böle her bayram çekicem kızım büyüdümü anlatsın başucumda cicilerimle uyurdum die tıpkı bizim büyüdüğümüz gibi

maşallah bütün ciciler çok güzel güle güle kullansınlar. ben kızımın bayramlığını yaklaşık 3 hafta önce almıştım havaların soğuyacağını tahmin edip kalın bişeyler aldım dün biraz daha alayım diye dolaştık bayram için önce fiyatları yükseltip sonra indirime girmişler ne uyanıklar 3 hafta önce 10ytl bi bady vardı sonra onu bi ara 25ytl yapmışlar aynı bady bayram için indirime girmiş 15 ytl :))

bu kanz yada mothercare outlet mağazaları nerde bilen var mı? bizim burda koton adil ışık mavi outletleri var 3 gündür araba park edecek yer yok millet akın akın buraya geliyo sanki

kız bende yaptım senin gibi:ecrin_bebek: ama ayak ucuna koydum çektim resimlerini hatıra diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…