Bebeklerimize bayramlik alacakmiyiz ???

zuziciğim çok şeker kıyafetlerya bayıldım kilotlu çoraba. bendede öyle fırfırlı alıştırma kilodu var elbise altına giydirmeye. zamanında kız şeyleri almıştım bikaç parça ama işimize yaramadı. bekliyor hala:)))

2.yapmaya niyetlisin inşallah kız olurda onları giyer annesi :ecrin_bebek:

Hava çok soğudu onun için bizim ciciler değişti
cici.jpg

cicii.jpg

Canancim ,zuzucum ,tugbacim cicileriniz cok guzel.....Tugbacim valla burda da kizlara cokkkkkkkkk guzel seyler var..Ben taaa ramzandan once almistim kiyafetini kayranin.Ama dayanamadim bir tane daha aldim mercanla takim olsun diye...Bende hemen aksama resmini koyacagim.....
Bende mercanda ayni heyecani duymasi iicn her bayram nefis kiyafetler almaya alistirdim kiizmi...Bazen abartip bayramin hergunu icin ayri aldigim oliuyordu...Genelde de elbise tabi ki.....

tabi ecrinin cicileri çok olunca hava durumuna göre değiştirebiliyorsun çeşit çeşit. ya buarada acaba 2 takım dahamı alsaydım ya kirletirse üstünü. kaka filan yapar çıkarsa ne olucak. aldım bikaç kıyafet daha ama onlar günlük giydirmelikdi. bizim kışlıklarımız hiç yoktu hediye gelenler hep yarım kol yazlık filandı. anaam bunları zor buldum. neyse idare etsin artık. alıcam yine gidip bişeyler bari yine bayrama, gezmeye uygun bişeyler alayım:)))

mercancığım ah bi kızım olsaydı neler alırdım. oğlumada çok şükür alıyorum ama bulabilirsem tabi. yinede herkez hayran benim aldıklarıma onun için yaptıklarıma. herkez tahmin ediyordu zaten önceden. çünki ben çoçukları kendimi bildim bileli çok seviyordum. bide bende renk takıntısı var. ille renkler uyumlu olucak. çoraplar filanda. iç çamaşırları bile uydurmaya çalışırım kıyafetine. oğlumu gören tuğbanın oyuncağı diyor. gerçekten sanki vermişler elime oyuncak gibi oynuyorum onunla:)))) bende hergün kıyafet alsam keşke diyorum ama acıyorumda hem dünyanın parası ufacık şeyler hemde çok çabuk buyüyorlar. eğer tam alıyorsam kıyafetini 5 kere giyse ne mutlu. oyüzden abartmamaya çalışıyorum elimden geldiğince. geçen kaldırdım dolabındaki küçükleri. hiç giymedikleri var. giydikleride yep yeni duruyor en az 5 çoçuk büyütür heralde

canan tuğba zuzi bebişelerinize aldıklarınız çok güzel. bende kızıma aldım bayramlık fotosunu çebelirisem eklerim.. hepside iyi günlerde giysinler inşallah

Bende 1 takım daha düşünüyorum netice bebek herşey olabilir yarın çıkıcam dışar senin paşaya alıcaklarımda aklımda unutmadım ama hava bozduğundan beri dışarı çıkamadım.

Mecidiyeköyde C&A die bi mağaza var herşeyi orda bulabiliyorum sadece çocuk değil büyük için aklına ne gelirse çamaşırdan takıya yolun düşerse orayada bi bak derim hele bide indirime girdimi manyak ucuz oluyo ecrin doğmadan ona 12 ytl ye çok cici bi mnt aldım bu kış giyicek kuzum

Bende 1 takım daha düşünüyorum netice bebek herşey olabilir yarın çıkıcam dışar senin paşaya alıcaklarımda aklımda unutmadım ama hava bozduğundan beri dışarı çıkamadım.

Mecidiyeköyde C&A die bi mağaza var herşeyi orda bulabiliyorum sadece çocuk değil büyük için aklına ne gelirse çamaşırdan takıya yolun düşerse orayada bi bak derim hele bide indirime girdimi manyak ucuz oluyo ecrin doğmadan ona 12 ytl ye çok cici bi mnt aldım bu kış giyicek kuzum

Canancim bende biliyorum orayi ..Sen nerde oturuyorsun? Belkide komsu cikariz..

bizde geçtiğimiz hafta sonu aldık oğluşuma
lcw aikikiden çok tatlılar
bende çekip sizlerle paylaşmak istiyorum tam adam olacak benim oğluşumda artık ayaklı pijama giydirmek istemiyorum gezmeye giderken kot filan giysin artık
çok şeker şeyler var gerçekten lcwdede ama dediğiniz gibi kız reyonu erkeklerinkinin iki katı :KK43:(

bizde geçtiğimiz hafta sonu aldık oğluşuma
lcw aikikiden çok tatlılar
bende çekip sizlerle paylaşmak istiyorum tam adam olacak benim oğluşumda artık ayaklı pijama giydirmek istemiyorum gezmeye giderken kot filan giysin artık
çok şeker şeyler var gerçekten lcwdede ama dediğiniz gibi kız reyonu erkeklerinkinin iki katı :KK43:(

Iste benim kuzuma ilk aldigim bayramlik buydu...(Daha utulenecek,resimde fazla iyi cikmadi o yuzden)
dsc00959od0.jpg

Bu da aldigimiz 2. bayramligimiz teyzeleri....

dsc00969wm6.jpg

Bu da asik olarak aldigim en son bayramlik,henuz icine bir sey bulamadim ama bunu ilk gun giydirmeyi dusunuyorum....

dsc00971qh5.jpg

Ayniisndan mercana da aldim,takim olacaklar..ama mercana sadece tek bir bayramlik aldim :KK43:
dsc00981gy6.jpg

Bende buyuk kuuzma haksizlik olmasin diye,elbisesinin uzerine kurk aldim
dsc00982vh5.jpg

dsc00984vi8.jpg

Bu da son olarak,YA HAVA SOGUK OLURSA..Giysimiz
dsc00985qy0.jpg

Nasil buldunuz?

Yalniz ben bu resim leri cekerken esimi gormeliydiniz.Once isi oldugu icin pek ilgilenmedi.Ben 40 bin poz deneyip iisgi ve cektiklerimi yeterli bulmayinca soyle bi bakti..Napiyorsun sen dedi.Bende anlatinca ALLAHIM SEN BU KADINLARA AKIL FIKIR VER...HIC BIR ERKEK SIIZN SU YAPTIGINIIZ YAPMAZ deyip uyumaya gitti kaydirigubbakcemile3 Sonra ayni seyi esimin yaptigini hayal ettim de gercekten cok komik geldi :roflol: ama nedense bana gore hala normal :lepi:

ay çok güldüm Elif ya alemsin sabah sabah iyi geldi sen öle diyince bende eşimi hayal ettim Ecrin'in kıyafetlerinin resmini çekiyomuş ay ne komik benimki foto çekse anca motorsiklet resimleri çeker

bu arada ciciler çok güzel mercanla kayra bi örnek giyicekler galiba bende kardeşimle öyle giyinirdik o geldi aklıma

canancığım çoraplara gerek kalmadı. bi çorap mağazasından kocabi torbay aldım her renginden. sağol yinede. zeytinburnuna gittik bizde ordanda aldım bir sürü şey bitti artık alıcaklarım bu kış idare etsin. rahat 250 ytl buldu aldıklarımız ona. biz bile almıyoruz kendimize okadarlış şey valla bu çoçuk incir ağacı dikti babasının ocağına. biara onların resminide çeker koyarım. buarada sen paşanın bayramlıklarımızı gördün dimi canan?

mercancığım ya seninkilerede bayıldım çok güzeller. mercanın kürkü ,elbiseler harika. dün eşime diyorum valla bu zamanda çoçuk mağazası açmak lazım. gittiğim mağazanın birinde millet kucak donusu kıyafet alıyordu. tıklım tıklım sanki bedava dağıtıyorlar gibi. fiyatlarıda uygundu gerçi diğer yerlere nazaran. pantalonlar 15-20 s-tşörtler 10-15 montlar 20-25 arası filan. çok güzellerya. bende sezon sonu gidip tekrar seneye için alışveriş yapıcam. aldıklarımın hepsini yarı fiyatına alabilirdim indirimli olsaydı. negüzel olurdu daha çok şey alırdım:jeyyar: ama kısçıklara daha çooooooooooooookkk şey vardı yine:dilcikar:

benim kocişte yardım etti bana resimleri çekerken. ben çekmiştim tek tek gösterdim ona nasıl diye. oda hepsini bir çek daha güzel olur diye fikir verdi:)))) benimkisi benimsedi artık. ağzımdan düşmüyorki bizim kızlar aşşa, bizim kızlar yukarı.:)))) bak onun bebeğide şunu yapmış bununki bunu yapmış:))) ben diyorum ona bazen erkekler klubü olsaydı sende oraya katılsaydın çok güzel yazışmak paylaşmak hem cinslerinle diye. oda dalga geçer evet var üyeyim ben bizde yazışıyoruz diye:))) düşünüyorumda bilmiyorum öyle bişey varmı erkekler klulübü olsa heralde bütün formlar maç hakkında olurdu. gerçi cananınki motorlu formlar açardı:))))))

mercan dilara kızlarının cicileri çok güzel bayıldım :)
hepsi çok güzeller ama ben 2. bayramlığınızı çok beğendim. güle güle giysin bebişlerin.

Kizlar burda olsaniz kiyafet konusunda kafayi yersiniz.Nerdeyese bedava gibi bir sey..Hepsi de bildiginiz buyuk markalar Gap, polo,lewis,tommy hilfiger,natuca....Fiyatlari dusaniz inanmazsiniz....Hele sezon sonu bazen pan,bluz vaya ceketleri 1 dolara aldigim oluyor..Gerci bu d abenim becerim cunku ayni giysiyi 20 dolara alan arkaslarimda var...Ben outlet lerin yerini biliyorum..Birde o kadar guzeller ki gelde almaa.Icimde ki alisveris canavari aziyorrrrrr

tuğba'cım gördüm paşamın kıyafetlerini anem o küçük adam olcak çok şeker ben bişe yaptım bugün Ecrin' yeni cici aldım ay gözümmü doymuyo nedir ilk bayramı yaa hevesleniyorum işte çorap bulmana sevindim bugün çıktım dışarı yazını okumasaydım alcaktım benim gittiğim mağazada en çok erkek çocuklarına güzel şeyler vardı kızların heleki 1,5 - 2 yaşındaki çocuk kıyafetleri koca kadın kıyafetleri gibiydi harika mothercare de bi erkek pant. gömlek kazak takım gördüm harika bişeydi kızlar şikayet etmeyin erkeklere bişe yok diye var valla

X