bebeklerim için dua eder misiniz

Kızlarımn birisini evimize getirdik öncesi akşam.:) büyük olanı çıkardılar ama bu bile minicik
Küçük olanı yeterli kilo alana kadar burda kalicak dediler
Hepinize çok teşekkür ediyorum
İnşallah diğer kızımı da hemencecik evimize getrmeyi nasip eder Rabbim.

23 gün oldu bugün hala küvözde minik yavrum Rabbim inşallah en kısa zamanda evimize getirmeyi nasip eder.inanın çok yoruldum ağlamaktan sütüm bile kesildi
Hepinize teşekkür ediyorum dualarınız için. Allahm kimseyi evladıyla ayrı koymasın

Sürekli dua ediyorum size lütfen bırakmayın kendinizi gelecek annesi sagliklica buna sizde inanın ve güçlü olun
Ben hicbizaman pozitif birisi olamadım ama bu kez yıkıldım gerçekten inşallah kızıma kavustuğum günler hemen gelir Rabbim den başka ne isterim evlatlarim yanımda olsun sağlıklı olsunlar

Anne sen güçsüz olmak gibi bir lüksün yoktur diye dusunuyorum allaha sığınıp güzel şeyler dusunun

insallah digerininde evine geldigi günleri göreceksin canim lütfen kendini birakma dua et bol bol

İkizlerine kendisi bakan anne varmı acaba çok merak ediyorum
İkizlerim birbirlerine bende tüm evlatlarına kavuştum Rabbine binlerce kez şükürler olsun
Ama dünyanın en zor şeyi ikizlere yalnız bakmak olsa gerek
İnanılmaz zorlanıyorsunuz yemek yemek wc ye çıkmak su içmek falan benim için oldukça lüks oldu şu iki gündür
Ama kuzularım yanımda olsunlar da ben razıyım bu zorluklara
Rabbim benim için dua eden herkesten razı olsun
Hepinize teşekkür ediyorum
Sağlıcakla kalın

Çok sevindim o kadar dua ettimki size
Allah bir daha ayırmasın insallah
İnanın ki bende bana dua eden herkese içtenlikle dua ediyorum Allahım cennetiyle müjdelendirsin diye
İkizlerine hamileliğim planlı değildi benim sürpriz gebelik oldu hatta doktorum ikiz dediğinde biz şaka yapıyor sandık korunuyordu çünkü ve ikinci bi bebeği düşünmüyorduk hiç
Kızlarımı Rabbim bana hediye etti ama öyle çok acı çektim ki onlardan ayrı kaldığım bir ayda
İnşallah bi daha hiç ayrılmayız
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

Amin şimdi güle güle büyütün insallah

Çok sevindim ikizler eve çıkmış.Rabbim ayırmasın bi daha çok dua ettim içimde hissettim üzüntünüzü
hayırlı evlat olsunlar inşallah

Çok sevindim ikizler eve çıkmış.Rabbim ayırmasın bi daha çok dua ettim içimde hissettim üzüntünüzü
hayırlı evlat olsunlar inşallah
Rabbim bir değil bin kere razı olsun
Şimdi çok şükür evimizdeyiz hatta birini yıkadım digerini yıkıcam:))
Ama her gün illa o günlerim aklıma geliyor gözyaşlarımı tutamıyorum
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın((aminn))

cok güzel bir haber insallah bundan sora saglikla huzurla gecer günleriniz. bebisleri öperim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…