bebeklerim için dua eder misiniz

bebekerin ve tüm sifa bekleyenler icin yasin okudum dua ettim Allah insallah tez zamanda saglikla kavusmanizi nasip eder.

Rabbim sizin gönlünüzden geçen bütün dualarınızı kabul etsin inşallah
Rabbim şifa bekleyen bütün bebeklere şifa versin inşallah
amin canim insallah bebkelrine ve tüm sifa bekleyenlere rabbim safi ismiyle sifa versin hep duamda olacaksiniz

Allah şifa versin canım iyi olsunlarda 1 ay sonra çıksınlar sabır ve dua sadece.bende elimden geldigince dua ederim inşallah

1 Fatiha
422 Ya Şafi okudum şimdi bebeciklerine
Elimden geldiğincede okuycam Rabbim kabul eder inşallah.
Haberdar et sende gelişmeleri canım

1 Fatiha
422 Ya Şafi okudum şimdi bebeciklerine
Elimden geldiğincede okuycam Rabbim kabul eder inşallah.
Haberdar et sende gelişmeleri canım
Sağol canm ama iyi haber veremiyorum:KK43: Kızlarımın bitanesini izole odasına almışlar ne demek bilmiyorum testlerinde bişey çıkmadı içiniz rahat olsun biz yine de takip amaçlı koyduk dediler. Rabbimden şifa bekliyorum inşallah

Dua istiyorum Allah rızası için

Sağol canm ama iyi haber veremiyorum:KK43: Kızlarımın bitanesini izole odasına almışlar ne demek bilmiyorum testlerinde bişey çıkmadı içiniz rahat olsun biz yine de takip amaçlı koyduk dediler. Rabbimden şifa bekliyorum inşallah

Dua istiyorum Allah rızası için
Büyük ihtimalle enfeksiyon falan kapmasın diye olabilir. Ters bişey olsa söylerler Allah korusun.
Tabiki dua edicem
Kalbini bozma sende canım

bebeklerin durumu nasil canim insallah güzel haberler vardir Allah yardimciniz olsun

bebeklerin durumu nasil canim insallah güzel haberler vardir Allah yardimciniz olsun[/QUOTE
ALLAH RAZI olsun canm inşallah daha iyiler birinin antibiyotik tedavisi kalmış sonra inşallah kilo alması icin bekliycez .Rabbim kolaylaştırıyor bin şükür ama evimizde olsun istiyoruz

insallah evine geldikleri günleride görürsün urdan güzel haberlerini verirsin bizlere Allah bebeklerinle birlikte sifa bekleyen herkese safi ismiyle sifa versin insallah

insallah evine geldikleri günleride görürsün urdan güzel haberlerini verirsin bizlere Allah bebeklerinle birlikte sifa bekleyen herkese safi ismiyle sifa versin insallah
Tabiki haber veririm inşallah kızlarım evimize gelsin sağ salim.inanin insan doğum yapıp bebeğini kucağına alamayınca anne olduğuna bilr inanmiyo:KK43:( Rabbim şifa bekleyen tüm bebeklere şifalar versin inşallah hepimizin evlatlarını korusun

X