bebeklerım 32 hafta dayandılar....

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
:çok üzgünüm:merhaba arkadaslar 22 aralık aksamı sancılarım yanı kasılmalarımı durdurmak ıcın hastaneye yatırıldım. 23 aralık ıkındı vaktıne kadar agrılarım kesıldı fakat aradan bırkac saat gectı gecmedı kuvvetlı agrılar bırden bastırıverdı 7 dakıkada bır 120 lık agrılar gelmeye basladı rahım 2 cm acıldı ve oglumun ayakları ebenın elıne geldı acıl sezeryana alındım ve oglum 1900 ve 44 cm, kızım 1720 ve 40 cm olarak dunyaya geldıler suan kuvezdeler saglıkları ıyıye gıdıyor ınsaallah bıze dua edın ne oluur:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU1
dualarım seninle canım, inşallah en kısa zamanda alırsın meleklerini kucağına. Allah yardımcınız olsun.

• Konu Sahibi EU1
canım dularımız seninle rabbim bebklerine ve sana dayanma gücü versinnn

• Konu Sahibi EU1
dularımız seninle ve meleklerinle canım.....
ALLAHIM onları koruyacaktır merak etme....................

• Konu Sahibi EU1
inşallah minikler adım adım toparlarlar kendilerini. üzmeyin kendinizi bu kadar. diğer minik doğanlar gibi sonradan topaç olurlar belki onlar da.

allah sağlıklı ömür versin ikisine de.

• Konu Sahibi EU1
en kısa sürede bebişlerine kavuşursun umarım canım,dualarımız sizinle olacak.iyi haberlerini bekliyoruz

• Konu Sahibi EU1
Canım Allah meleklerine dayanma gücü verir inşaallah. Sende sabırlı ol olur mu? Umarım en kısa zamanda alırsın meleklerini kucağına.

• Konu Sahibi EU1
en kısa zamanda sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeklerini
dualarım seninle canım

• Konu Sahibi EU1
Allah yavrularınızı size bağışlasın canım en kısa zamanda iyileşirler umarım ve birlikte çıkarsınız kuzularınla hastaneden

bebeklerini allah korusun ve inşallah en yakın zamanda kavuşursun bebişlerine canım

Allah yavrularını sana bağışlasın canım..
dualarım seninle..

cnm çokkkk geçmiş olsun sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiler ona duacı olalım inş. kendilerini toplarlar sende onlara kavuşursun ....rabbim onları ve seni korusun kiloları çokda kötü değil cnm hemen toplarlar kendilerini

Canım Allah analı babalı büyütsün.Kiloları falanda iyi bence.Güçlü ol ve aklına kötü şeyler getirme. Rabbim isterse 26 haftalık bebeği de yaşatıyor.Bebeklerine inan canım.dualarım sizinle.

cnm benim rabbim sana ve bebislerine uzun ömür saglik versin ins.
dualarimiz sizinle

Allah sana bağışlasın bebeklerini merak etme annesi iyi olacaklar Allahın izniyle Dualarım sizinle.

canım geçmiş olsun rabbim bebişlerini sana bagışlasın. dualarımızdasın

inşallah herşey yolunda gidecek ve bebeklerini alıp evine döneceksin...dualarım seninle...tebrikler...

Allah en kısa zamanda bebişlerini sağlıkla sana kavuştursun

Allah sana bağışlasın yavrularını, inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın. Sevgiler....

geçmiş olsun canım..allah bebişlerini size bağışlasın...inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına bebişlerini....güçlü ol...dualarını eksik etme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…