bebeklerım 32 hafta dayandılar....

herşey gönlünce olsun, yüzün gülsün,kucağın bebeklerinle dolsun...dualarım seninle...

dualarımız bebeklerinle..
Dilerim tez zamanda çıkıp kucağına gelirler..

canım, sakın üzülme..bak bana ben 32. hafta sonunda 33+2de doğum yaptım ve benim bebekler seninkilerden dha düşük kilo ile 1550-1520 ile doğdular 15 gün kaldık 1700 olduklarında çıktık şimdi çok şükür herşey yolunda.. seninkilerin kilosu daha iyi biraz düşer doğumdan sonra ama çabuk alırlar.. 4-5 gün bilemedin bir hafta anca kalırlar küvözde, sonra senin yanındalar.. sağlıkları yerinde olsunda sen moralini bozma olurmu..
Allah bebeklerini sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin..

en kısa zamanda saglıkla meleklerınızı kucagınıza almanızı dılıyorum..
dualarımız sızınle :Saruboceq:

arkadaslar hepınıze ayrrı ayrı tesekkur ederım kac gundur rahatsız oldugum ıcın yazamadım dun bebıslerımı gormeye gıttım cok sukur ıyıye gıdıyorlar herhangı bır saglık problemlerı kalmadı sadece kuvez ıcı oksıjen alıyorlar henuz anne sutunu 10 cc alıyorlar 20 cc ye ulassak ben gogsumle doyuracagım ınsallh yavrularımı sarılık larıda ıyı oldu sadece kızım ara ara ısık tedavısı alıyor. allahım hakkımıza her zaman hayırlısını nasıp etsın ınsallah.rabbım sızlerdende razı olsun .sadece merak ettıgım normal cocuk gıbı olabıleceklermı fızıken olsun saglık acısından olsun......:sm_confused::çok üzgünüm:

gözün aydın caım , hem de geçmişler olsun kuzucuklara .. bak iyiye gidiyorlarki sadece oksjenle idare ediyorlar .. Allah onlara sağlık ve uzun ömürler versin ..

canım hiç dert etme benimde üçüzlerim var en küçügü 1670 doğdu ama maşşallah diğerlerini geçti küçük bebekler daha hızlı büyüyor topaç gibiler şimdi

meraba ben aranıza yeni katıldım tabi kabul ederseniz benimde 1 kızın 2 yaşında var 2 aylık ikiz oğlullarım var bu arada hepinizin yavrularını allah size bagışlasın

ama ikiz oğullarımın biri hasta balgam var bogazında çok canım sıkılıyo çokta üzülüyom offffffffffffffffffffffffffffffffffffa.s.:nazar:senağlama

canım benim Rabbim meleklerini sana bağışlasın ve sağlıcakla eve gelip yaşayacağınız güzel günleri göstersin a.s.a.s.a.s.

Allah sağlıkla yavrularını kucaklamayı nasip etsin,herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim.

Rabbim bir an önce sağlıkla bebelerine kavuştursun.Hiç üzme kendini bak nasılda tombikleşecek onlar Allahın izniyle.

dularımız seninle küvezden çıktılarmı?merak etme kısa zmanda toparlarlar.bizim ikizlerde 2 400 civarı dogdular 35 haftalıkken..ama şimdi maşaallahları var doktor çok güzel büyüorlar demişti..

a.smerhaba arkadaslar bebıslerım suan cok ıyıler ama hala daha kuvezdeler artık kuvez ıcı oksıjende almıyorlar yarın allah nasıp ederse ben emzırecegım yavrularımı ılk defa 1 hafta sonrada cıkarırız dıyor doktorumuz.rabbıme sukurler olsun O gercekten kuranda gonderdıgı ayetınde buyurdugu gıbı her zorlugun arkasından bır kolaylık verıyor. ona sonsuz sukurler olsun sızlerdende razı olsun her darda kalana yardımcı olsun ınsaallah.... a.sa.sa.s

cnm şükürler olswun.çok sevindim.benimde 2.5 aylık bebeğim var.bir an önce emzirmen dileğiyle.allah analı babalı büyütsün meleklerini

:sm_cool:arkadaslar bugun yavrularımı ılk defa kucagıma aldım ve emzırdım cok sukur emdıler 1 haftaya kadar cıkarırlar heralde cok mutluyum:lepi::lepi:yerimseniben

Canım çok sevindim senin adına.Allah sana bağışlasın bebişlerini.

Allah analı babalı büyütsün inşallah. Hayırlısıyla biran önce al kucağına bebişlerini

X