bebeklerım 32 hafta dayandılar....

Allah analı-babalı,saglıklı ve uzun bır omur versın bebıslerıne;sanada gecmıs olsun ve gozun aydın dıyorum.bende ıkız annesıyım,cok zorluk yasadım hamılelıgımde ama sukur su an bır problem yok.artık bayagı buyuduler.
Cok zor ve yorucu bır doneme baslıyosunuz,umarım yanında sana destek olucak bırısı vardır.ılk baslarda herseyı hallederım dıyosun ama daha sonra bakıyosun kı olmuyor.bellı bır yerden sonra yetemıyorsun.mutlaka kendıne zaman ayır ve bol bol dınlen.neyse gozunu korkutmıyım.

Bak en son ayın 1'nde mesaj atabılmıssın tahmını 1 haftadır bebısler evde. Bundan sonra bılgısayarı unut bence

ıkız annesı olmak zor ama yınede mukemmel bır olay

canım öncelikle gözün aydın ... canım allahım bebeilerine saglık versin üzülme canım dsemde üzülceksin tabi bi annesin şuanda sen kim nederse desin ... benimde ikizlerim oldu biri 30520 gr digeri 1600 dünyay geldii tek yumurt ikzleri dogunca küçük olan golum sadece vücut ısıs dengelensin die 3 gün kuvesde kaldı sonra taburcu olduu bir hafta sonra aniden rahatsızlandı .. hastaneye gittik kuveze aldlar bir ay kaldıı.. çok şkr şimdi çok ii seninkilerde öle olucak canım allahım sana bagışlıcak yavryularını .. benimkiler 38 haftalık dgmuşlardı..

bende ikizlerimi 15 Aralıkta doğum yaptım 37 haftalık 34.haftamda sancılarım gelmeye başlamıştı hastahanede 3 hafta yatarak sancılarım durduruldu kızımı 2060gr oğlumu 2680gr doğum yaptım kızımın kilosu daha düşüktü ama oğlum doğumun ilk dakikalarında solunum problemi çekti suni tenefüs falan yapıldı ama küveze ihtiyarç olmadı sadece sarılıklarından dolayı 4 gün mavi ışık aldılar 4. haftada kızım 2850gr oğlum 3460gr oldu onun için endişeye gerek yok küçük çocuk daha güzel beslenir.

bende ikiz annesiyim ve 32. haftada dünyaya geldiler onun için lütfen sizde dikkat edin

bende ikizlerimi 15 Aralıkta doğum yaptım 37 haftalık 34.haftamda sancılarım gelmeye başlamıştı hastahanede 3 hafta yatarak sancılarım durduruldu kızımı 2060gr oğlumu 2680gr doğum yaptım kızımın kilosu daha düşüktü ama oğlum doğumun ilk dakikalarında solunum problemi çekti suni tenefüs falan yapıldı ama küveze ihtiyarç olmadı sadece sarılıklarından dolayı 4 gün mavi ışık aldılar 4. haftada kızım 2850gr oğlum 3460gr oldu onun için endişeye gerek yok küçük çocuk daha güzel beslenir.

merhaba arkadaşım.rabbim bebeklerine uzun ömür versin.canım sen nerede ve hangi hastanede doğum yaptın.

X