bebekler ve emzik

mangalia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
143
0
45
merhabalar arkadaşlar.kızım 3 aylık.ben emzik emsin istedim ve alıştırdım.alıştı alışıcana ama surekli bir mendille destek veriyorum.agzından çıkıyor.duşuruyor onu.3 aylık oldu ve ayne oluyor.sizce bıraktırsam, ne yapsam?:ecrin_bebek:

o zaman emziğe alışmamıştır..alışan çocuk emziği kaptımı bırakmaz...
benimkide hiç emmedi..ben de alıştıramadım..
aslında emmeleri iyi bişey değil ama emseydi oyalanırdı..bizde biraz ev işlerimizi hallederdik...

mendille destek vermek nasıl oluyor anlamadım.. ben de alıştıramadım kızımı emziğe.. doktor zaten biz de önermiyoruz iyiki de alışmamış dedi ama ben emsin isterdim valla.. neyse ki benim kızım arabada ya da dışarıda kendi arabasındaysa ve de açsa alıyor emziği.. zaten en önemli anda alıyor ya iyi oluyor..

mendille destek vermek nasıl oluyor anlamadım.. ben de alıştıramadım kızımı emziğe.. doktor zaten biz de önermiyoruz iyiki de alışmamış dedi ama ben emsin isterdim valla.. neyse ki benim kızım arabada ya da dışarıda kendi arabasındaysa ve de açsa alıyor emziği.. zaten en önemli anda alıyor ya iyi oluyor..

tesekkur aderim.mendille destek ,demek istedim -emzik emmiyor ama agzında duşuruyor onun için bir mendille destek veriyorum ,duşmesin.

canım arkadaşların dedığı gıbı sen alıştıramamışsın emzığe kızını senı çok hırpalamıyorsa bırak emzığı sonra bırakması daha guç oluyor

X