Doğuma Hazırlık bebek şekerleriniz_?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

çok güsel olmuş çıtırım ellerine sağlıkk..üff ben hala sipariş vericem ya-tatlicadiarzu-

çok hoş olmuş çıtırcım ya ben yapamadım sepete normal çikolata şeker koysak olmas mmmıı üffffff insanı heveslendiriyosunuz

olur nisacım neden olmasın..yapamayacak durumdaysan yapma nıye dert edınıyorsun ki..
çoğu kişi yapmaz zaten bole bebek sekerı fılan..
lohusa lokumu dağıtılır,oldu bitti işte..

tabi canım illa yapacaksın diye biş yok ben çok keyif aldım yaprken çokta hoşuma gitti insanların beğenmeeside ayrı bi hoş oluyor

çıtırcım ellerine sağlk çk güzel olmş biz de bitirdik nihayet bayramda eşimle fotoğraflarını koyarım bi ara Allah ağız tadıyla dağıtmayı ve yemeyi nasip etsin

çıtırcım ellerine sağlık tam kızlara göre bir şeker olmuş inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin rabbim:)

benm şekerlerde kokacak kurtlancak benm cadaloz gelmedi ben 38. haftay göre ayarlamıştım kendimi:)

birileri ponpon şekere nasıl resim ekleyeceğini anlatsıııııııın ben bilmiyorum kasım annesiyim düngece mevlütşekeri ile ilgili bir başlık attım ama kimse ilgilenmedi hadi kızlar BUARADA PONPON ŞEKER SEN BİRAZ FİKİR VERSEN resim ekleyene kadar

şekercim elimdeki malzemeler mavi ve beyaz tül ve mavi kurdela ne gibi aksesuarlar ekleyebilirim daha başka

sanırım böyle yapacağım bugün dışarıda piyasayı bir araştıralım bakalım biblo tarzı şeyler bulabilecekmiyim saol şekercim hadi bana kolay gele

arkadaşım albüm oluşturdum
profilimden albümlerime bakarsanız modelleri görebilirsiniz
şimdilik elimden gelen bu kadar biri bana resim eklemeyi hala öğretmiooo

slm arkadaşım
imageshack diye bir site var orayı tıkla ve çekmiş olduğun resimler masaüstündedir muhtemelen gözat ı seç,oradan resmini tıkla aşagıda hemen göreceksin host it var sonra onu aç,sayfanın en altında show yazan yeri tıkla yeni bir sayfa açılacak
sonra resmini kopyalayıp direct yazan bölüme yapıştır.bu arada kadınlar kulubu sayfanda açık olsun tabiki.cevapla bölümüne kopyaladıklarını yapıştır sonrada gönder.
umarım yardımcı olabilmişimdir:)kolay gelsin.

kızlar ben ağustos annesiyim bebişimin magnetli şekerlerini ben yaptım eminönünde hepsi satııyor öyle çok para vermeye gerek yok.benimki sadece 40 ytl tuttu.50 magnet çubuk yaptım herkezde bayıldı.pembe kalp simli magnet çubuk.organze tüle pembe badem şekeri sardım kurdeleyle bağladım.daha sonra magnet çubuklarının üzerine bu keseyi başka bir kurdele yardımıyla bağladım üzerinide kuru minicik bir çiçek yapıştırdım.süper oldu yarın resimini çekip koyucam size çünkü şuan sabahın 5:00 i sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…