Doğuma Hazırlık bebek şekerleriniz_?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya Bızde oyLe bır Adet Yok... Sız SekerLerı nasıL hazırlıyorsunuz bana da anlatırmısınız Aldıgınız sekerler ne tur Sekerler?

benim de ablam yeğenine hediye olsun diye kendi yapmak istedi.eminönüne gittik birlikte.malzemeleri aldık.cidden çok uyguna mal oluyo.hastaneye götürme konusunda kararsızım..belki bi kısmını götürüp çok yakınlarıma ikram ederim.fırsat bulursam resmini çeker koyarım buraya

Ya Bızde oyLe bır Adet Yok... Sız SekerLerı nasıL hazırlıyorsunuz bana da anlatırmısınız Aldıgınız sekerler ne tur Sekerler?

canım bebek için çikolatalı badem şekerleri satılıyo.renkli renkli oluyolar.biz onlardan aldık.tül keseler ve küçük biblolar aldık.sonra dilediğin gibi şekerleri yerleştirip üstüne silikon tabancasıyla bibloları yapıştırdık.annemlere gidince çekerim resimlerini.

Ben de kendim yapmak istiyorum, ankarada nerden malzeme aldiniz? Istanbulda bu is icin cok yer var anlasilan ama ankarada bir tek suluhan olabilir diyorlar ama ben de hic gitmedim oraya, biblo tarzi malzemeleri nerden alabiliriz ankarada arkadaslar?

canım ben öyle şeker meker hazırlayamadım ama pastanede özel ambalajlı çikolatalar oluyo güzel bi kutu içerisinde hastanede ve evde ziyaret edenlere hazırlatıcak eşim,
o süslü şeylerden izmir caddesinde peynircinin yanında erdoğan düğüme var bilirsin kesin ankaradaysan orda bi bölüm yapmışlar sadece bu bebiş şekerleri süsleri vs. malzemeleri var daha doğrusu vardı en son kışın gitmiştim hazır kapı süsleri sepetler abajurlar olduğu gibi malzemeleride var kendinde yapabiliyosun ama biraz tuzlu gelmişti ozaman bana fiyatlar şuan nasıl bilmiyorum, sadece orada değil moda düğme ve moda çarşısındada görmüştüm sanırım yani ankaradaysan oralara bak

canım ben koydum bebişlere alınanların olduğu sayfada.bizim burada alternatif o kadar çokki ben internetten beğenmiştim ama oraya gittiğimde farklı şeylerle karşılaştım dolayısıyla aldığım farklı oldu.ben şeker koymayacağım çünkü yeniyor onun yerine lavanta koyacağım.hastaneye gelenlerde zaten şeker ikramı olacak.

kızlar ya en lwanta bulamadım amaan be dedim yine beyaz badem şekrlerinden aldım şekerleri yapınca burya koyarım resmini

canım benim lavanta çıkmadı daha mevsimi sonbahar onun yakında çıkar mrk etme:))

amiiinnn inşallaahh walla çok net çıkmamış ama benm çıok hoşuma gitti:) artık kendim yaptığımdan mıdır biilmem :):)

nisacım ben malzemeleri aldım kendim yaptım lawanta bulamadığım için şeker koydum hepsi 45 ytl ye falan geldi (36 adet ) silikon tabancası aldım o da dahil fiyata...

Ekim anneleri işte size bir şeker sepeti. Temmuz annesi olarak bizzat annem kendi elleriyle yapmıştı.

nisa ben hastaneye götürücem oraya beni ziyarete gelen daha az olur we bana değer werenler gelir ebn herkese wermeyeceğim değer werdiğim sewiğim kişilere sadece o yüzden 36 adet yeter

enemine ellerine sağlık canım çok güzel olmuş gerçekten ben o küçük biblolardan bulamadım((

kızlar bebek şekerimi evde kendım hazırladığımdan bahsetmiştim..sonunda bıtırdım ve sızınle paylaşayım ıstedım..
cok cookk satafatlı bişi değil sade birsey ama severek ve beğenerek hazırladım herbırını..
tam da ıstediğim gibi oldu..:asigim:
öncelıkle minik minik patıkler örüldüüüü.....
ardından kurdeleleri takılıp,nazar boncukları işlendi,,,
ve en sonb olarak ta kemeraltından pembe tül ve badem şekerı aldım.tullerın içine yerleştirip minik kurdelelerle bağlayıp,patıklerın içine yerşeştırdım..
ve işte sonuç burada.....
nasıl olmuş sizce???

ben hastaneye goturmeyı düşünmüyorum.zaten normal doğum olacağı için hastaneden hemen cıkıcam.pek zıyarete gelen olcağını sanmıyorum.eve gelenlere ve mevlut yaparsam ıns. mevlutumde de dağıtmayı düşünüyorum..

işte buda toplu halde cektiğim fotoğraf.baya yaptım.70 e yakın patık var..

Çıtırcım çok şeker olmuşlar. Herbiri el emeği göz nuru. Ellerine sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…