bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

kızlar duamı akşam okuyabilirim çünkü bugün ev temizliği yapıyorum yarın iftara misafirlerim var akşama gelirim inş yazarım duamı :KK49:

merhabalar arkadaşlar. sizlere Ankaradan yazıyorum. biraz uzun olacak sıkılmazsınız umarım.
2,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 2 yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz. şimdiye kadar üye olmadım hep yazılanları okudum iki yıl boyunca. burda yazılanlarla birlikte ağladım birlikte sevindim gerçekten. sizlerle yaşadıklarımı paylaşmak istedim. çünkü sonu mutlu olduğundan.....
bana çikolata kisti teşhisi konulmuştu bekarken. doğum kontrol hapı kullandım doktorlarım(ZEKAYİ T.B. HÜSEYİN YEŞİLYURT ve ANKARA ÜNİVERSİTESİ FULYA DÖKMECİ) artık bitti dediler. taki evlendikten sonra rutin kontrolde çıkana kadar.
5,5 cm di ve gebeliği önlediğini hemen alınması gerektiğini sölediler. bilirsiniz bizim toplumumuzu böyle hastalıklar saklanır utanılır:KK43:
kimseye soramıyorsunuz tavsiye alamıyorsunuz.neyse kulak misafiri olduğum kişilerden ANKARA HRS COŞKUN AYDIN a gittim. çok olumlu konuştu .bana kist aspirasyonu yaptı.işte narkoz ve hastane maceram böylelikle başladı.2011 de....çok uzatmayım bizi oyaladığını deneme yaptığı hissine kapıldık ve kaçar gibi ayrıldık oradan. ama bi işlemden geçmiştim artık.
sonra Fatih Üniversitesinde İLKNUR GÜMÜŞ e gittik biraz kisti takip etti almamız lazım dedi. artık ameliyat masasındaydım. zorluklarla oda geçti. 6 ay içinde çocuk olmasını bekleriz dedi. ama yokk.
bizi yine o hastanede HASAN KAFALIYA gönderdi. artık tedavi başlamıştı. yumurtalığım zarar gördüğünü neredeyse tek yumurta olduğunu öğrendiğimizde yıkılmıştık.hasan hocaile 2aşılama 2 tüp bebek yaptırdım. tüp bebek yapıranınız varsa süreçlerin zorluğunu çok iyi bilirsiniz.iğneler hergün alttan muayene ve gözyaşı.
doktorlar şaşırıyordu olumsuz sonuç alınca neden diyorlardı anlayamıyorlardı. demekki kısmet diyorum şimdi.
dinlenme dönemimde yine buralardan gördüğüm incir kürüne başaladım. 2 aylık.
sonra tamamen tesadüf sonucu TEVFİK SİPAHİ hoca ile tanıştım.sevimliliğini güleryüzünü anlatamnam. ama ben artık bıkmıştım.
bunları ona anlattığımda yanlış kişilerle karşılaşmışsın dedi.
isterseniz sizi tavsiye edeceğim iyi bir tüp bebek merkezine yönlendireyim isterseniz aşılama dedi.o tüp bebek yapmıyordu. aşılama olalım dedik.
diğer iki aşılamamda ilaçlar dakika ile iğne saniye ile vuruluyordu. bu hoca çok serbestti o konuda. 09.07.2013 tarihinde aşılama yaptık. ve ben 21.07.2013 tarihinde evde yıllardır özlemini çektiğim o iki çizgiyi gördüm....
herşey kısmet benim hikayem böyle işte arkadaşlar. şimdi Allah tamamına erdirsin diye dua ediyorum. sizlerinde dualarınızı bekliyorum.
elimden geldiğince sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.çünkü çaresizliğibenden daha iyi kimse bilemez......
sıktıysam özür dilerim arkadaşlar.
topiğimze hoşgeldin öncelikle böyle güzel bir haber vermek için gelmşsn çok sağol allh tamamına erdirsin kardeşim sağlıklı sıhhatli kucağına doğar inşşlh bebeğin darısı bzim başımıza inşşlh allah vermek isteyince oluyor zamanı gelince ama sabredemyorz iştebiran önce gelsin istiyoruz dün kan testi yaptırdım yine negatif çok üzgünm aartık bayramdan sonra tedaviye devam inş :KK49::KK49:

Herkese selamlar .bursadayim( ailem orda) şimdi.ankarada tedaviyle ilgili gelişmeleri daha geniş bir vakitte yazıcam.misafir var iftara o yüzden kacamak girdim öyle.duaları okudum arkadaşlarım. allah kabul etsin .:KK16:

ecem8736 için 30 ayetel kurssi ve 300 ya şafi okudum Allah kabul etsin inşallah.......

allah kabul etsin rosem nasılsın ben hala adet olmadım :26::26::26::26::26::26:

canım bir doktora git istersen ????? amin canım ben iki gndür iyi değilim bugünde banyoda düştüm dirseğimi çizdim Allahtan bir yerim kırılmadı neyse iyiyim şükür

pkolu ve kilolu olan arkadaşlra duyurulur ....
benim arkadaşım var bir buçuk yıllık evli ve 75 80 kilo arası kilosu var be pko hastasıydı bu ay hamile kamış 4 gün gecikmiş test yapmmış hamiş çıkmış .... o yüzden umudunuzu kaybetmeyin sakın ....... Allah ne zaman ol derse o zaman olur ve yapacağımız tek şey dua ......

benim arkadaşım var bir buçuk yıllık evli ve 75 80 kilo arası kilosu var be pko hastasıydı bu ay hamile kamış 4 gün gecikmiş test yapmmış hamiş çıkmış .... o yüzden umudunuzu kaybetmeyin sakın ....... Allah ne zaman ol derse o zaman olur ve yapacağımız tek şey dua ......

pcosda kilo vermesi cok önemli anladıgım kadarıyla bende kilo sorunu yok ama almaya müsaidim ondan ben az vercem karar verdim

insallah canim bizlerde guzel haberlr aliriz insallah,bende yarin tekrar kontrole gidecegim pko hala var mi yok mu bakacagz,rabbim herseyin hayirlisini versin insallah

insallah canim bizlerde guzel haberlr aliriz insallah,bende yarin tekrar kontrole gidecegim pko hala var mi yok mu bakacagz,rabbim herseyin hayirlisini versin insallah

canm pko brtü genetik hastalık sayılır asla gitmezmiş onlar kalırmış doktor öyle demişti bana ama zararsızlarmış 40 yaşından sonra kötü hüylu olabiliyorlarmış...

canm pko brtü genetik hastalık sayılır asla gitmezmiş onlar kalırmış doktor öyle demişti bana ama zararsızlarmış 40 yaşından sonra kötü hüylu olabiliyorlarmış...

Hımm öyle olduğunu bilmiyordum canım,bide şunun için dedim bu ayın 11de gittiğim doktor pko olsa böyle görüntü olmazdı yumurtalıklarda demişti bakalım ak kara yarın kesin belli olur :) bu arada bugünki arkadaş için 300 Ya şafi okudum

Hımm öyle olduğunu bilmiyordum canım,bide şunun için dedim bu ayın 11de gittiğim doktor pko olsa böyle görüntü olmazdı yumurtalıklarda demişti bakalım ak kara yarın kesin belli olur :) bu arada bugünki arkadaş için 300 Ya şafi okudum

bende buradaki arkadaşlardan çok şey öğrendim daha bilmedğimiz neler var nneler öğreneceğiz Allah bilir canım ... hakkında hayırlısı olsun ....Allah kabul etsin canım ...

cansum gelmişşşşş kolay gelsin datlım:KK16:
pazar günü yapacm temizliği bugün yaptım deli gibi temizlik yaptım yarın misafir çağırdım oda 4 aile birden hepsinin bir işi çıkmış iptal oldu neyse evimi 2 gün önden temizlemiş oldum :KK49::KK49::KK49:

150 ya şafi çektim bütüngün ev temliği yaptım akşamda misafirliktydim oyüzden az çekebldim :KK1::KK1: buarada kızlar kimse yok nerdesinz hepiniz
:KK49:

X