bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

folikasitka için 50 ayetel kursi 200 ya şafi okudum Allah kabul etsin en kısa zamanda rabbim canına can katsın inşallah .....

napım vnım oradan oraya geziniorum benim topiğe bakınıordum sen ne yapıyosun

bu topikteki kısçeleri benden daha çok seviyonda ondan .... sen benim topiğe gelen kısçe değil misin canım ....adını yazmayım diyorum yni eski nickini

kuzum senin topik hangisi en herkesi seviyorum:KK16:senide seviyom kuzu.herkes bana küsyo yaaaaa bende napacagımı sasırdım :KK14:

kizlar ben adetliyim arkadasima da sordum olmaz dedi abdest aldiktan sonra yaparasin duayi dedi bende yarinnan basliyicam dualarimiza Allah hepinizin yar ve yardimcisi olsun opuyorum :KK54:

kizlar ben adetliyim arkadasima da sordum olmaz dedi abdest aldiktan sonra yaparasin duayi dedi bende yarinnan basliyicam dualarimiza Allah hepinizin yar ve yardimcisi olsun opuyorum :KK54:

canım tesbh çekebilirsin yani ya şafi yi bununrarı günahı yok hocaya bile sorabilirsin ....gene sen bilirsiin.

metformin kullananlar ve kullanmaya başlayacak olanlar bu topikte... ismi
....doğrudur canım nedeyyim

evet canım hatırladım simdi yeni üyeligimden dolayı girdiğim bazı sayfaları kaybettim girip okudugum sayfaları.hatırlattıgın iyi oldu canım.ben kendi actıgım topiğime bile giremedim.bu seni unuttugum anlamına gelmiyo kuzum:KK50::44::17 :KK14:

evet canım hatırladım simdi yeni üyeligimden dolayı girdiğim bazı sayfaları kaybettim girip okudugum sayfaları.hatırlattıgın iyi oldu canım.ben kendi actıgım topiğime bile giremedim.bu seni unuttugum anlamına gelmiyo kuzum:KK50::44::17 :KK14:

hatırlamana sevindim canım ....... nasıl gidiyor bkalım ....

X