Bebek odalari

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
MERHABA ARKADASLAR.BEBEK ODALARINIZI ALDINIZMI YADA NE ZAMAN ALICAKSINIZ?ALDIYSANIZ YADA BEĞENDİĞİNİZ MOBİLYANIN RESİMLERİNİ KOYARSANIZ HEPİMİZE FİKİR OLUR?BİRDE HANGİ MAGAZADA OLDUGUNU YAZALIM?

benim bebişimin cinsiyeti henüz belli değil ama kızda olsa erkekte olsa düz beyaz alacağım..

durucum günaydın
bende 14+1 hamişim benimde cinsiyeti henüz belli değil ama bende beyaz istiyorum.
eşimede söyledim eşyaları neysede mobilyasını yavaş yavaş bakalım dedim yarın öbür gün hem eşyaları hem mobilyası birde doğum masrafı üst üste binmesin dedim.onun için bu ay sonu bakıcaz hayırlısıyla.birde ben büyüyen karyolalı almayı düşünüyorum.:CüvCüv::CüvCüv:a.s.a.s.

herkese günaydın.Biz oda almadık.Park yatak aldık.Bir müddet yanımızda olacağı için şimdilik gerek görmedik.Ama ilerde alacaksam kesinlikle kız odası gibi olmicak.Beyaz düşünüyorum ben de .Allah izin verirse eğer ikinci bebeğim erkek olursa yazık olur.Evimiz 3 oda bir salon 1 tane daha çocuk odası açamicama göre unısex bir oda düşünüyorum .

bende hem kız hemde erkek bebegın kullanabılecegı bısı ıstıyorum bebek odası almayı dusunmuyorum kıracıyım sonucta her eve uyduramam odayı sımdılık tek yatatk yeter sonra genc odası almayı dusunuyorum

bende maskodan baktım ırmak bebe ve sev_al bebe çok iyidi maskoda zaten maskoda çok var mağza benim kafam karıştı beyendiklerimin resmi olsa koyacaktım ama yok benim oğluş olacak ben mavili beyandim ama ara renkler yaptırmak daha mantıklı tabi odam da küçük birde yatak var içinde nasıl olcak bilmiyorum

bizimki normal mobilya rengi genç odası büyüyen yataklardan kullanışlı memnunumda ilk zamanlar yanımızda yatıyodu şimdi odasınıda ayırdık

yalnız parmaklıklarının oldukça yüksek ve asansörlü bi model seçin küçükken ve asansörü indirip rahatça alıp kaoyabilirsiniz büyüyüncede kapatıp düşmesini engellersiniz benim uzun süre aradığım bi modeldi.

parmaklıkları elinin bacağının sıkışmayacağı kadar geniş, kafasının girmeyeceği kadar dar olmalı, bu da doktor tavsiyesiydi,

ayrıca içinde ki yatakta önemli, meloşlarınızın rahatlığı açısından...

hevesim kursağımda kaldı zaten birde resimler eklemişsin yawwwwwwwwsenağlama
hepsi çok şekerler bebeler güle güle yatsın içinde sağlıklı bir şekilde

Gerçekten güzeller. 240,282 ve 283 numaralı odaları beğendim. Gidip yerinde görmek lazım. Ama Masko bize uzak ben anadolu yakasındayım.

canım sizin ordada Modoko var ben geçen hafta Maskodaydım fiyatlar çok çok yüksek 2000 ytl den başlıyor fiyatlat Bebe mağzalarında daha uygun fiyata ve taksitli mobilyalar bulabilme şansın var onun için gitmeye gerek yok yinede sen bilirsin.

bir arkadaşımın oğlu 8 yaşında ve büyüyen karyolaymış zamanında hiç memnun değil kullanışlı olmadığını ve büyüyünce sığamadığını söyledi bende vazgeçtim normal karyola istiyorum parmaklıklı olsun yeter.

kizlar bebek mobilyalarinda bu sene beyaz renkler moda ....
ben de beyaz alicam cok hosuma gitti kiza da olur erkege de ....
siz hangi renk alacaksiniz....???

durucum ilk baştaki takım çok güzelmiş nerden resimler nettenmi yoksa mağazadanmı onuda yazsanda baksak çok şirinmiş...:1hug:

canım benim de çocuk odamda baza var bebeğim olduğunda ben beşik almak yerine mevcut yatağın etrafına çit şeklinde parmaklık yaptırmayı düşünüyorum daha sonra parmaklıkları aldığımda, baza olduğu için 20 yaşına bile gelse kullanabilir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…