Bebek odalari

Cok güzel bhk cim allah saglikla uyumayi nasip etsin sana ve herkeze hayirli saglikli dogumlar diliyorum kendimede...allah isteyen herkeside tez vakitte evlat sahibi yapsin..

kizlar hepinizin de koyduklari birbirinden guzel...hayirlisi olsun...
ben de 3 parca alacagim mobilyasini; besik ,elbise dolabi ve komidi...zaten pek fazla yerim yok oda kucuk...:KK43:((

kızlar 2 gün önce kadir hasta bir mobilya gördüm bayıldım...düz renk cok acık krem beyaza yakın...cok tatlı sade hostu...yatagı içinede fistolu muhtesem uyku seti...süperrrrrrrrrrrr yaaa 3,800 den 2700 ytl ye düşmüş peşin...bayıldım..bide maskoyo modessaya modeka ya bakıcam ama öyle bulamazsam alıcam onu....bayıldımmm...yatak odası içinde ne düşünüyorsunuz sepet v.s....

ben sepet alıcam bide acaba daha sonra katlanan sepetlerden varmı cünkü bayagı yer kaplıyo sonra nereye koyrım bebişim büyünce onu....birde marangoza eski beşikler varya köylerdeki filimlerdeki bizim bebekliğimizdekilerden hatırladınızmı ahsap...ondan yaptırcam bitane oturma odasında oturuken sallanır...cok otantik olur oda...

kızlar 2 gün önce kadir hasta bir mobilya gördüm bayıldım...düz renk cok acık krem beyaza yakın...cok tatlı sade hostu...yatagı içinede fistolu muhtesem uyku seti...süperrrrrrrrrrrr yaaa 3,800 den 2700 ytl ye düşmüş peşin...bayıldım..bide maskoyo modessaya modeka ya bakıcam ama öyle bulamazsam alıcam onu....bayıldımmm...yatak odası içinde ne düşünüyorsunuz sepet v.s....

günaydın canım Kadir has pahalı bir yer tabiki belki dışarıda daha ucuzdur aynı kalitedeki ürünler ama Maskoda aratmaz orayı fiyatlar çok abuk.ben odasına takım aldım ayrıca kış bebeği olacağı için ayak ucumada beşik aldım daha sonra katlanıp kalkıyor çünkü yatak odası 3 parça uyku seti ve yatağıda bu fiyatın içinde 950 ytl portaklal bebe nin mobilyası krem üzerine uçuk yeşil bizim burdan aldık zaten çok yer gezdik burnumuzun dibinden kısmet oldu:)

ben sepet alıcam bide acaba daha sonra katlanan sepetlerden varmı cünkü bayagı yer kaplıyo sonra nereye koyrım bebişim büyünce onu....birde marangoza eski beşikler varya köylerdeki filimlerdeki bizim bebekliğimizdekilerden hatırladınızmı ahsap...ondan yaptırcam bitane oturma odasında oturuken sallanır...cok otantik olur oda...
bende o sepetlere bi ara hastaydım karşıdan bakıldığında çok hoş ve şık duruyo fakat pek kullanışlı değil gibi çünkü onda bebek çok fazla yatmaz gibi geliyo beşik çok dengesiz sallanıyo sanki bebek içinden düşücekmiş gibi bana bira eğreti geldi yani bebek de hareketlenmeye başlayınca içinde aman allah korusun düşer müşer

Evet sepetler çok şık ve gösterişli çok da istiyordum. fakat bende düşer müşer (Allah korusun) o sebepten almadım oyun parkı aldım yatak odası için. Daha emniyetli geldi bana, iki katlı oluyo bebek biraz hareketlenince (odasına geçene kadar) ara katı kaldırıyorsun ve daha derin oluyo yatak, böylece bebeğin düşme tehlikesi de kalkıyo.. özellikleri de var sallanabiliyo, titreşimli, müzikli, gece lambası ve dönencesi var bir de tamamen kapanan sinekliği var. ayrıca katlanabiliyo tatile yazlığa v.s ye götürebilirsiniz... ve en önemlisi adı üstünde oyun parkı odasına geçtiğinde kaldırmanıza gerek yok doldurun içine oyuncakları bebek orada siz işinizi yaparken rahatça oynasın

Son düzenleme:
Evet sepetler çok şık ve gösterişli çok da istiyordum. fakat bende düşer müşer (Allah korusun) o sebepten almadım oyun parkı aldım yatak odası için. Daha emniyetli geldi bana, iki katlı oluyo bebek biraz hareketlenince (odasına geçene kadar) ara katı kaldırıyorsun ve daha derin oluyo yatak, böylece bebeğin düşme tehlikesi de kalkıyo.. özellikleri de var sallanabiliyo, titreşimli, müzikli, gece lambası ve dönencesi var bir de tamamen kapanan sinekliği var. ayrıca katlanabiliyo tatile yazlığa v.s ye götürebilirsiniz... ve en önemlisi adı üstünde oyun parkı odasına geçtiğinde kaldırmanıza gerek yok doldurun içine oyuncakları bebek orada siz işinizi yaparken rahatça oynasın

canim ben de oda takimi alicam ama kendi odama oyun parkı mı beşik mi almam konusunda kararsızım. daha doğrusu beşiği annem alacak, oyun parklarını da o beğenmedi. muşamba gibi falan diyo. aslında oyun parkı bana da çok mantıklı geliyo. sen hangi markayı kaça aldın

günaydın canım kadir has pahalı bir yer tabiki belki dışarıda daha ucuzdur aynı kalitedeki ürünler ama maskoda aratmaz orayı fiyatlar çok abuk.ben odasına takım aldım ayrıca kış bebeği olacağı için ayak ucumada beşik aldım daha sonra katlanıp kalkıyor çünkü yatak odası 3 parça uyku seti ve yatağıda bu fiyatın içinde 950 ytl portaklal bebe nin mobilyası krem üzerine uçuk yeşil bizim burdan aldık zaten çok yer gezdik burnumuzun dibinden kısmet oldu:)

evet canim kadir has pahali..insallah bulurum disarda o tarzda...siiznkilerde hayirli olsun..

Oglusun iyi günlerde saglikla uyusun insallah....misilll misiilll..usluuu usluuu

canim ben de oda takimi alicam ama kendi odama oyun parkı mı beşik mi almam konusunda kararsızım. daha doğrusu beşiği annem alacak, oyun parklarını da o beğenmedi. muşamba gibi falan diyo. aslında oyun parkı bana da çok mantıklı geliyo. sen hangi markayı kaça aldın

Benimde annem alıyor ne istersen onu al dedi bende sepet mi oyun parkı mı diye baya araştırdım ve gezdim en sonunda uzun vadeli düşünüp oyun parkında karar kıldım.
Kraft marka aldım canım hemde gayet uygun fiyatı nakit 150ytl.. Bebişimiz için daha sonra oyun alanı olucak ayrıca gittiğin yerlere yanında götürebileceğin portatif bir yatak...
Bu arada çadır kumaşından olması banada ilk başta itici gibi gelmişti fakat aldığın uyku seti kamufle ediyo cibindirikle de süsledinmi mükemmel olur ve güvenle kullanabilirsin..

Son düzenleme:
Arkadaslar ben maskodan yıldızlar mobilyadan aldım , çok arastırdım arkadaslarımdan soruşturdum, fiyat olarak 2,500-5,000 arası, fiyatlar tuzlu ama kalite ve güvence acısından cok iyi dediler

işte burdalar hihoyyyt
u img0.bloggum.com/.../r_4299zacz65u4rfs63pi7.jpg
run/bebek500 x 328 - 16k -
jpg - img219.imageshack.us/img219/1448/quarto20infa..._odalar-
image1.sahibinden.com/photos/065/6794253_2355...i_4.jpg
www.sevgiozel.com/.../img/30-ay-takim-bebek.jpg
jpg - www.benbebek.com/model new/21-barbie-bebek.jpg
- jpg - www.bebekresimlerim.com/data/media/33/131.jpg
jpg - img0.bloggum.com/.../r_tesfsbfiyx79b0iwbn49.jpg
jpg - www.bellona.com.tr/.../urunler/SindyBebekO.jpg
jpg - www.evgor.com.tr/.../babylove_bebek_odasi_o.jpg
jpg - www.baby-dump.nl/.../684_1559-Basic_kamer.jpg
jpg - www.sevgiozel.com/.../img/bebek-oda.jpg
jpg - www.mondobebek.com/dosyalar/ay_gunes.jpg
jpg - image1.sahibinden.com/photos/198/4234274_2361
jpg - farm4.static.flickr.com/3252/2464697606_c11e5...
kaydirigubbakcemile5 :))

arkadaslar ben bebek cok güzel ürünler var ama fiyatları dudak ucuklattı
3.500tl 4.000 tl fiyatlar bazılarıda 1499tl ama onlarda normal oda gibi hoş degil
boşuna gitmeyin ucuk cıkıp geri dönersiniz:)

X