bebek isteyip de adet görenler dertleşelim

canım inş sen hamılesındır ılk defa boyle oldu bende umutlanmıstım ama hayırlısı olsun

merhaba, ben de aynı dertten muzdaribim...moralim çok bozuldu.kafamı dağıtmam lazım.4 ay oldu ama ne bileyim işte takıyorum. kafa dağıtmak için önerileriniz var mı? ben bu ay da hamile kalamam. cuma günü küçük bir ameeliyat olucam...umutlar temmuza kaldı...kısmet bakalım...mirmirmirmir

4 ay az canım daha inşallah çok beklemezsin, bu biraz neyle korunduğunla da alakalı... bizim 11 ay oldu 12. aya girdik ama hala yok artık gerçekten çok yıprandım benim de kafamı dağıtacak bişeyler bulmam gerekiyor.. sanırım spora başlıcam belki biraz kafam dağılır, gerçekten bişeylere ihityacım var ... bu konuda fikri olan var mıııı ? paylaşsın lütfen... mafoldumben

Selam kızlar benimde bugün 12 gün doldu ama 2 kan tahlili 3 evde test hep negatif.Bugünde doktordaydım hamile değilim yumurtalıklar temiz adet olmam için farlutal verdi doktor 3. gün hormon testleri yapılacak.

Son düzenleme:
canım geçmiş olmuş, inşallah geç döllenme olmuştur o yüzden çıkmamıştır testlerde.
ne zamandır istiyordunuz bebek ?

ben de 2 aylık evliymm.eşimle çok istememize rağmen allah bu ayda vermedi
bende yaz34 arkadaşım gibi ağlamaktan kendimi alamadımmm.ve işten eve kendimi zor attımm
allahım duy sesimizi çok şey değil bir evlat istiyoruzz...sabır etmek ve inanmak başta geliyo ark...herşey güsel olucak inş..

yahu bu ne acele.. daha kaç defa denediniz de olmadı diye ağlamaya başlıyorsun..yapma böyle.. kendini strese sokman daha da zorlaştırır hamile kalmanı.. ama gerçekten garipsedim 2 aylık evliyken böyle kendini yıpratmanı..

kızlar biirkaç gündür giremiyordum hepinizi tektek okudum.hepimiz aynı şeyi bekliyor ve istiyoruz kimimiz yıl olmuş geçmiş bekliyor kimimiz yeni.ama eminim ki hepimizin içi aynı ateşle yanıyor.ben bebeğimi kaybettikten sonra bile pes etmedim herkese yine yapacağım dedim.her ay aynı umutla bekliyorum.evet yıprandım ama ümidimi yıpratmadım.oluımsuz düşündüm belki ama yenilenmeyi bildim.benden sadece bir kardeşiniz olarak tavsiye umudunuzu kaybetmeyin.rabbim ondan ümidimizi kesmediğimizi bildiği sürece elbette birgün kavuştaracak bizi sağlıklı hayırlı bebeklerimize:Saruboceq:.hepinizi öpüyorum.opuyorumnanaktan

canım benim eminim isteğin büyüktür anlıyorum ama inan iki ay çok az bir zaman.kendini sakın yıpratma iki ay hiçbişekilde seni üzmemeli.daha çok yeni.dilerim ki allahım sanada bizlerede istediğimizi yavrularımızı verir.

evet burada uzun zamandır bebiş ylu gözleyenleri görünce mahçup oluyorum ama insan duygularına söz geçiremiyor...bir an önce olsun istiyor...Allah hepimize hayırlısıyla nasip eder inşallah...

aslında hepimizin yapabilecegi tek şey var allaha dua etmek ben dede 7 aydır tık yok her ay umitle beklemek eşimin umutle bekledigini görmek bunlar cok kötu duygular işin kötusu her ay hamile oldugumu zannediyorum ama yine olmuyo....galiba tedaviye başlıyacam

bizde bebek görmekten geldik şimdi bebeği görünce sımsıkı sarılıp içime sokasım geldi çok kötü oldum.Gördükçe dahada çok istiyorum.....

merhaba arkadaşlar forumda .ok yeniyim samimi sohbetler ve dertleşmeler dikkatimi çektiği için budayım.
6,5 aylık evliyim. geçen ay bebek yapmaya karar verdik adet görünce yıkıldım evet ilk seferde düşük ihtimal biliyorum ama yinede isteyince ve hemen olmayıncada üzülüyomuş insan inşallah bu ay... fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…