bebek isteyip de adet görenler dertleşelim

merhaba bende bekledim hatta çok ümitlendim sonra 4 gün önce adetim geldiğinde tuvalette ağladım...çok şey değilki isteğim benim sadece sağlıklı bir bebek istiyorum ve tüm isteyenler için gerçekleşmesini diliyorum.ahhhhh aahhh:içelim:

hepimiz aynı canım aynı duyguları yaşıyoruz. kendimi başka uğraşlara verdim. her ay diyorum üzülmeyeceğim diye ama yin salya sümük ağlıyorum. bizimde olur inşallah. ya birazda cevre sanki daha çok hatırlatıyo heryerde her kadın oturmasında konu bebek bazen yoruluyorummmm

kızlar merhaba bnde bu ay çok umutluydum ama bgn adet olmam lazım henüz bişiy yok dün adayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç 0,5 negatiffff bilmiyorum ki niye gelmiyo bu kırmızılar gelsede bi an önce önümüze baksakkaydirigubbakcemile2

selam kızlar aynen ben de bu konuda çok mutsuzum, arkadaşlarımın hepsi hamile bazılarının doğdu bile bebekleri, ama bizim hala yok , görüşesim bile olmuyo bazen onlarla kendimi kötü hissediyorum çünkü, biliyorum çok yanlış düşünüyorum ama elimde değil , çok üzülüyorum ...
annem de soruyo zaten daha düşünmüyo musunuz diye halbuki 1 yıl olacak ama yok daha... gelmiyo bizimkisi ... işte böle kızlar, bu konu iyi olmuş açan arkadaşa teşekkürler...

yaz34 ben de balıkesirliyim canım :lepi:

ben de 2 sene önce evlenince izmire geldim, ailem hala balıkesir merkezde oturuyor. biz de ayda bir falan gidiyoruz..

3,5 yıllık evliyim..1,5 yıl korunduk (sanki olucakta bide korunuyoz salak gibi) 2 yıldır her ay 28.gün aynı kabus...bıktım artık..

aynen kızlar size katılıyorum insanların bebeği olmayan kadın muamelesinden bıktım, birde bebek yok diyince başlıyorlar kocakarı ilaçları tavsiyeetmeye. bebeği olanlar artık bebeği olanlarla arkadaşlık kuruyo ve hep çocuklarını anlatıp duruyorlar bir noktadan sonra sohbetin dışında kalıyorsun. ve moral de bozuluyo her zaman aynı. kadınlar çocuk doğurunca sanki olmayan eksik gibi davranıyorlar. sinir işte. daha 5 ay falan oldu isteyeli üç yıllık evliyim insanlar sanıyorki üç yıldır olmuyo da yalan söylüyoz. birde kusur kimde muamelesi...

kızlar dökün döktürün rahatlayın. anlatın boşalın bu ne ya. ilk evlendiğim zaman 1 ay adetim geçti hamileyim diye nasıl ağladım salak gibi şimdi düşünüyorumda aslında ne kadar önemliymiş... farkında değilmişiz. eşim çok taktığımı düşünüyo ama kendi girmiyo kadın ortamlarına heryerde bebek te bebek sanki canımı acıtmak istermiş gibi yok mu birşey bir gün yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeteeeeeeeeeeeeeeeeeer diycem ya sıkıldım eşim de hava spermiogram vermiyo beni sinirediyo. polikistikover var bende. ama doktor önce eşinin tahlili diyo tedavi de yok öyle bekliyoz boş boş işteee

arkadaşlar sizlere katılıyorum bende 5yıllık evliyim artık tedviden ilaçlardan insanların yokkmu olmuyormu demelerinden bıktım tatile gittim düngeldim 15günde hergün çocukmeselesinden başkalarının çocuklarının benim çocuğum bana bunudedi babasına böyle dedsine şöyle birde çocuklarının laflarını tekralayanlardan bıktım karşımdakini incitirmiyim diye düşünmeyen insanlardan bıktım yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk onlarla aynı ortamda durmak istemiyoooooooooooooooooooooooruuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmm kötü insanlar duygusuzlar vijdansızlar anlayıssızlar mikroplar canımızı yakmak iste remişgibi konuşuyorlar öyle insanlardan nefret ediyoruuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm

Son düzenleme:
Bende artik yeteeeeeeeeer diyerim, büyük allahim artik bitsin bu sinav. 7 yil her ay ayni hüsran ayni hüsran. Evliligimin sadece ilk 3 ayinda korundum sonra baktim bu dogum kontrol haplari bana kilo aldirmaya basladi hemen biraktim. Hamis olmak daha iyidir dedim ama 2002´den beri bekliyoruz olmuyor olmuyor. Bir sürü hüsran, hsg, laparoskopi, hormon tedavisi, asilama, yumurtlama takibi, tüp bebek. Yok yok yine yok. Herkesin cocugu oldu, büyüttüler bile simdi 2.ye bile hamile kalanlar var. En iyi arkadasimin ikiside gecen hafta hamile olduklarini söyledi. Biktim baskalarinin adina sevinmekten bizi düsünen sadece allah sizede versin diyor. Bizde öyle diyoruz ama bu lafi bile milletten duymaktan biktim. Toplum icinde millet cocuklari severken gözümü onlardan kaciriyorum cünkü hemen lafin arasina allah olmayanlarada versin diyerek laf cakiyorlar. Tamam onlarada diyecek bisey bulamiyorum niyetleri belki iyi ama her seferinde ne gerek yaw, sonucta herkes kendi halini biliyor ikide bir hatirlatmaya ve insanlarin icinde yüz kizartmaya ne gerek var. Anne olmak istiyorum, hamis olmak istiyorum. Bebegime cici cici seyler alip yatak odasini düzenlemek istiyorum. GEL ARTIK BEBEGIM, YALVARIRIM GEL, HASRETINDEN MAF OLDUM.

ben de az önce en yakın arkadaşımın mail grubumuza attığı mesajlara baktım 5 aylık hamile, çok güzel görünüyo maşallah... ama içimi yeniden büyük bi hüzün kapladı benim yok çünkü 11. ayımız ilk yılda korunduk mavirüya arkadaşımın dediği gibi sanki olcak da korunduk üstelik hapla korunduk bıraktıktan 5 ay sonra düzene girdi adetim ancak hormonlarımı bozdu tabii , bir daha mı doğum kontrol hapı ASLA !!!
birbirimize dua edelim isim isim kızlar çünkü başkası için ettiğin dua daha makbulmüş...Allah hepimizin yardımcısı olsun...
senağlama senağlama

Kizlar dualarinizdan beni de eksik etmeyin.Benim duam bebeklerinin yolunu sabirla bekleyen herkes icin.Allah herkesin yardimcisi olsun.

selam kızlar, hepimiz bomba gibiyiz. herşey iyi olacak bebek olsada olmasada ne yapalım takdir böyle. hiç kise eliyle alıp koymuyor bebegi ol demeden olmuyor allahım. lütfen üzülmeyin bende üzülmeyecegim. bu işte moral çok önemli ya hayırlısı belki hazirana olur hııı. haberleşelim haziranda da yine bir konu açarım buluşuruz ben boniibon takipedin dertleşelim ki rahatlayalım. şimdide ıssırgan kürüne başladım sabah akşam aç karnıma içiyorum suyunu aktardan kurusunu aldım çay gibi demleyip içiyorum. birde nöbet şekeri (loğusa şekeri) yiyorum. beyaz fındıksız falan sade pudraşekerli lokumlar varya aç karnına günde bir kaç kez yiyorum iii geliyormuş. deniyorum işe yararsa mutlak haberveririm fıstıklarım benim geleceğin pamuk şekerleri. melek anneleriii.

1,5 senelik evliyim ilk 2 ay korunduk bişey var gibi sonra delicesine çocuk istemeye başladık hala istiyoruz haliyle ama yok olmuyor işte Rabbim ne olur bu imtihan bitsin artık bizde meleqimize kavuşalım ne olur............ artık deliricem kızlar her ay umutla bekleyip yıkılmaktan yoruldum o kadar ağır gelmeye başladıki bu durum anlatamam eşimin görümcemin oğluna ilgisini delice kıskanmaya başladım ve o çocuğu görmeye tahammülüm yok napıcam bilmiyorum sinirden çıldırıyorummmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…