bebek isteyip de adet görenler dertleşelim

eşimin morali bozuk ama ben de o üzülmesin diye hiç birşey yok gibi davranıyorum ama gerçekten zor durumdayım ama hayırlısı olsun. içim içimi yiyo işte öyle...

2 yıl, 9 aydır olmuyo kızlar ...stres yapıyom elimde değil,mafoldumben

slmm kızlar çok kısa süre oldu bizde korunmayı bıraktık mayısta adet oldum ama korunmasız ilişki yumurtlama döneminden sonra oldu bunu biliyorum ama 7 gün adetim geçti diye resmen kendimi hamile gibi hissettemeye başlamıştım psikolejik işte ayy çok stresliyim ya uykularım şaştı resmen 8 yıldır korunuyoruz 1 oğlum var sanki olmucakmış gibi bi his var içimde ne bu karamsarlık valla anlayamıyorum kendimi bakalım bu ay ne olucak

kafayı yicem gitmediğim dr kalmadı bişi yok diyolar ama 5 yıldr neden olmuyo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Canı verende Allah alanda Allah herşeyde bir hayır vardır eğer çocuk vermiyorsa evladınız olsa büyütseniz besleseniz hiç yok yere ellerinizde 11 yaşındaki tek erkek evladınız ölse ne yapardınız birde böyle düşünün kendinize uğraş bulun dengesiz insanlarıda takmayın herkes birşey söyler Rabbim onları duyuyor elbet cezalarını bulacaklar beddua etmeyin ağlamayın sabretmeye çalışın yapacak başka birşey yok arkadaşımın 14 sene sonra oldu çekmediği kalmadı 14 yıl sonra ikizleri oldu hemde erken doğdu 7 aylık maddi gücü olmasa bebekleri ölmüştü yada engelli olsa yavrunuz ona her baktığınızda içiniz içinizi yese daha mı iyi sabredin elbet olur bi başka arkımın 3 yıl sonra oldu üstüne kuma geliyordu adı kısıramı çıkmadı neler neler guatır oldu üzüntüden tansiyon hastası oldu hamileyken öldü öldü dirildi bacılarım siz böyle üzgün üzgün yazıyorsunuz ben kahroluyorum daha çok lütfen kafanıza takmayın sağlığınız daha önemli siz güçlü olunki kimse sizi yıkamasın!

mrb arkadaşlar ben de yaklaşık beş yıldır evliyim.
ben de artık bebek düşünüyorum.ocakta doktora gittim.doktorum altı ay
içinde hamile kalamazsan gel dedi ve benim bir ayım kaldı.geçen aytam günüm çeçmişti ama yine adet oldum.
offffffffffff

valla aralıktan beri bizde deniyoruz . ilk bebek istediğimde doktora rutin bir kontrole gittim ve rahim ağzında cin1 çıktı sonra o cin 2 oldu ve rahim ağzından küçük bir ameliyat oldumve iki ay ilişki yasaktı bu ay açılışı yapmıştık çok umutluydum dr kontrole gittiğimde oo bir sürü yumurta hücresi var dediydi ama nafile, yarın olmam gerekirken bugün regli oldum arada bir sürü test harcadım kısmet artık haziranaa inşallah 27 haziran beklenen regli tarihim inşallah olmammmm isteyen herkeste olmaz:)
kısmet işte dua etmekten başka bir şey gelmez elimizden. allah hepimizin yardımcısı olsun.

1 haziran dı regl günüm, gecikti gecikiyo sevinci,sitresi ve merakı derken bugün regl oldum...:çok üzgünüm:

şifacım benim de regl günüm 1 hazirandı, gecikti diye sevinmiştim 2 gündür adet ağrım oldu çok bugün geldi akşam üstü saat 6 gibi ama hala sökülmedi koyukahve akıntım var, ne yalan söliyim umutlandım tekrar acaba yerleşme kanaması diye düşünmeye başladım eğer sabaha kadar aynı olursa sabah ilk iş doktora gidecem umut az ama ... hayırlısı Allahtan...

bende bu ay umutluydum daha 2 . 3 gün var kanamama ama bana kaniycak gibi geliyo test yaptim negatif demekki sancilarim hamilelik degil adetmis dedim bekliyom bakalim ama gelicek anladim kabullendim iicim yaniyyooooo

belli olmaz esincim belki de vardır, bu kadar erken idrar testleri göstermez zaten... sen adet gününü bekle şekerim...

oke canim haklisin öyleymis acemiyimde heycandan hemen yaptim ne bilim....bekliyorum zaten insallah vardir

gece geldi adetimmafoldumben huzursuz ve mutsuz bi gece geçirdim...
bugün işe gitmicem sevk alıcam okuldan... doktora gidecem adetliyken yapılması gereken hormon testleri varmış öle duymuştum bi an önce gideyim sorun neymiş öğrenenelim... böle kafayı yicem ben...

merhaba.Ben yani katıldım aranıza.Benimde adetim 5 gün geçmişti.Ama tutunamadı bebeğim.bütün mutluluğum yok oldu.kesin olmadığı halde hamile olduğumu öğrendiğimdeki duygularımı anlatamam.Sonrasıysa çöküntü tabiki.Neyse daha yolun başındayım bu ve bunun gibi birçok şey yaşayacağım daha bununda farkındayım.Sonuç olarak geldi yani...

merhaba.Ben yani katıldım aranıza.Benimde adetim 5 gün geçmişti.Ama tutunamadı bebeğim.bütün mutluluğum yok oldu.kesin olmadığı halde hamile olduğumu öğrendiğimdeki duygularımı anlatamam.Sonrasıysa çöküntü tabiki.Neyse daha yolun başındayım bu ve bunun gibi birçok şey yaşayacağım daha bununda farkındayım.Sonuç olarak geldi yani...

tuğçe arkadaşım hoşgeldin aramıza,geçmiş olsun... ne kadar zamandır düşünüyordun bebeği? bana 3 yıl olmak üzere ama maalesef tık yok... sağlık olsun hayırlısı olsun bakalım Çok üzgünüm çoook

gece geldi adetimmafoldumben huzursuz ve mutsuz bi gece geçirdim...
bugün işe gitmicem sevk alıcam okuldan... doktora gidecem adetliyken yapılması gereken hormon testleri varmış öle duymuştum bi an önce gideyim sorun neymiş öğrenenelim... böle kafayı yicem ben...

cnm arkadaşım geçmiş olsun, sen ne kadar zamandır düşünüyorsun bebeği? çok zor bi durum, inş. tez zamanda bizlere de nasip olur bebişler... bir gün bende '' hamileyim '' diyebilecek miyim? dir ki...

X