bebek isteyip de adet görenler dertleşelim

güzel görmek gerek başka çarem yok ...
yazcım sende üzme kendni
bak sende maşallah ümidi kesmemişsin ne güzel..
bende çok istiyorum
onu içimde hissetmek,acısıyla,tatlısıyla yaşamak istiyorum...
onu okşamak koklamak onun için en güzel cicileri almak istiyorum...
hayali bile güzel deği misizce?

pretteycim elbette bunları biliyorum
benim söylemek istediğim bazı şeyleri oluruna bırakmam gerekirken bırakmamış olmam
olacaksa zaten olur olmazsa da olmaz...
zaten olan oldu biten bitti...
bundan sonra önüme bakmak zorundayım..sürekli yas tutup ağlamak elime bebeğimi vermiyor maalesef..
çalışmalara devam edeceğim o da olmadı tedavi o da olmadı tüp bebek o da olmazsa ki inşallah olur,takdiri ılahi...ne diyelim..
galiba bende senin gibi yaz tatilinde doping yapmalıyım kendime
zaten bu yaz eşim burda ben şehir dışına çıkacağım 1 1,5 aylığına belki ii gelir de moral depolarız...:)))

tabi ki çok güzel ben de bazen gece yattığım zaman hayal kuruyorum bi oğlum olsun istiyorum ben öğretmenim iki tane 7. sınıf öğrencim var oğlan, öyle çok seviyorum ki onları çocuğum gibi çok güzeller bana da düşkünler hele bi tanesi yanımda sürekli öyle bi oğlum olsun çok istiyorum... ( tabi tercih yapma hakkımız yok o ayrı kızım da olsa yine çok sevinirim yeter ki Allahım versin artık )

hayaller insanın en değerli taşı gibi bence
onu koruyup saklayıp kimseye vermemek isteriz yaa aynen onun gibi....
Allah insana ne güel duygular vermiş..
üzüldüğünde bile tutunacak bir dalın var..
ben hep yatarken hayal kurarım mesela..
bir kızım olsa(gerçi olsu sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmez)
onu giydirsem gezdirsem öğretsem
mesela sen öğretmenim diyorsun ne güzel bir çocuğun olsa hem öğretmen olarak hem anne olarak
öğreticiliğini en ii şekilde kullanırsın
Allah bize en kısa zamanda çok tatlı bebekler nasip etsinn
ya şu ünlülülerin bile var yaa gülben erken 2.ye hamile
çağla şikel 2.ye hamile oh valla yaa çıldırasım geliyor bazenn

evet ya ben de geçen gülben ergeni izledim bi programda öyle güzel anlatıyodu ki çok özendim ona....
olsun napalım Allah sevdiği kulunun duasını geç kabul edermiş :))

inş öyle olur prettyteacher..:)))
bir de o gülben ergende ne var blmiyorum ben normalde hiç sevmem gülben ergeni
ama hamileyken yüzüne bir tatlılık bir şekerlik geliyor heralde Allahın verdiği birşey bu
normalde kendisini hiç beğenmem ve sevemm

arkadaşlar dün ve bugün üç arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim onlar adına çok sevindim ikisi benim gibi düşük yaptı diğerinin ikinci çocuğu olacak inşallah.ama içimi derin bir keder kapladı.ben kimseyi kıskanmıyorum yanlış anlamayın allah onları ve bebeklerini korusun.sadece bende çok istiyorum ve artık bende bu haberi almak istiyorum...allahım ne olur bizlerede nasip et...ne olur rabbim yardım et.

seni çok ii anlıyorum yazcım
bende çocukları çok severim
küçük kardeşim elimde büyüdü..
o yüzden büyük bir tutkum var çocuklara karşı...
Allah bununla imtihan ediyor ne yapalım yazcım bizde şimdilik başka şeylerle uğraşacağız...:))
mesela ben spor tutkunuyum biraz olsun spor plates sayesinde rahatlıyorum..fazla yapamıyorum çaışmalara başladığımızdan beri ama bazı hareketlerime devam ediyorum spor olmadan yaşayamam çünkü:))
sizlerde bir deneyin bence..

selam kızlar nasılsınız. bende ii sayılırım eşim yarın spermiogram verecek eğer son dakika golü atmazsa sürekli oyalıyo beni üf ya inşallah yarın verir...

merhabalar arkadaşlar ben yeni üye oldum
neredeyse 2,5 yıldır evliyim ilksene ben 2.sene eşim korundu 4 aydır korunmuyoruz ama tık yok.gercekten cok zor her ay beklemek ve sonrası hüsran. eşim spermiyogram yaptırdı normal cıktı.bende son hormon testimi yaptırıcam bakalım. allah aratmadan versin herkese cok zor bişey:çok üzgünüm:

himeros siteye pek giremedim bi kaç gündür yeni gördüm mesajını, hangi mahallede oturuyor kayınvaliden ? benimkiler bahçelievlerde oturuyor..

adnan mendereste oturuyorlar.bizde aslen balıkesirliyiz.babam balıkesir kepsut lu.ama çocukken gitmiştim köye.şimdi sadece kayınvalidemlere gidiyoruz.

Kızlar merhaba

ben yeni üye oldum siteye.ilk kez yorum yazıyorum ama forumları daha önceden okuyordum.Benim daha önceden bir kürtajım birde normal düşüğüm var ve yeniden hamile kalmaya çalışıorum ama ben de 4 ay sonuca ulaşamadım ve sizlerle aynı şeyleri yaşıyorum.Özellikle bu dönemde bağımda solumda önümde arkamda kim varsa hamile.adeta bir hamilelik patlaması var.Tahmin edersiniz ki moralim inanılmaz bozuluo bu duruma.Ama ben hep şöyle dua ediyorum Allah'ım bana önce sağlıklı sonra da hayırlı bir bebek nasip et die.Belki de sakat bir bebek dünyaya getircez yada hayırsız bir evlat.Öyle olcaksa ben beklerim Allah'ım diyorum. Mevlam belki de bundan dolayı şuan uygun görmüyo bize bebek vermeyi.Böyle düşünüp telkin ediyorum kendimi.Allah isteyen herkese ama önce olmayanlara(mesela bana) sağlıklı hayırlı bebekler versin.

seni çok ii anlıyorum yazcım
bende çocukları çok severim
küçük kardeşim elimde büyüdü..
o yüzden büyük bir tutkum var çocuklara karşı...
Allah bununla imtihan ediyor ne yapalım yazcım bizde şimdilik başka şeylerle uğraşacağız...:))
mesela ben spor tutkunuyum biraz olsun spor plates sayesinde rahatlıyorum..fazla yapamıyorum çaışmalara başladığımızdan beri ama bazı hareketlerime devam ediyorum spor olmadan yaşayamam çünkü:))
sizlerde bir deneyin bence..

ya ben de spor yapmak istiyorum ama düşüğe neden olabilirmiş aletli spor o yüzden bu sene hiç spor yapmadım... ama hamile de kalamadım, üfff...
ya gerçekten düşük yaptırır mı spor yapmak ??

ben konuyu açtım ama benim olaylar çok içler acısı. dün spermiogram verdik sonuç sonuç mu sıfır. belkide hayatım boyunca anne olamayacağım ama hayat işte. kızlar bebek olmuyosa sperm tahlilini gözardı etmeyin boşu boşuna kendinizi yemeyin

Selam arkadaslar,,,
3 ay oncesine kadar her ay adet olmak benim icin kabusss oluyordu,evin tadi tuzu kalmiyordu hicc..umudum yine sonuyordu her defasinda...
Ben hormonlarima baktirmamakla cok hata yapmisim,megerse prolaktin denilen bir hormon benim gebe kalmami engelliyormus...
Bu hormonda genelde stresten yukseliyormus...
Hicc takmadigim birr ayy hamile kaldim,hatta hamile oldugum aklima bile gelmedi cunki adetim gecikiyordu genelde,ve ben 2 aylikkken ogrendim ...
Allahim en yakin zamanda sizede nasip etsin insallah....
Bu arada esinde sperm problemi olanlar ,,esiniz gunde 2 3 fincan turk kahvesi yada nescafe icsin(sutsuz iyi ama icemezlerse sut katsinlar biraz)
:CüvCüv::CüvCüv: Insallah birgun boyle olursunuz....(bende tabi yerimseniben karnim fazla sismedi henuzz)

prettyteacher cım valla ben platesimi yapıyorum ama tehlikeli hareketleri yapmıyorum karın hareketleri gibi...
ben kimseye spor yapın diyemem
ben kendim evde yapıyorum zaten hayatımda sporum,kitaplarım,müziğim de olmasa tutunacak dalım avunacak
birşeyim kalmaz
bu şekilde kafa dağıtıyorum:))

ben konuyu açtım ama benim olaylar çok içler acısı. dün spermiogram verdik sonuç sonuç mu sıfır. belkide hayatım boyunca anne olamayacağım ama hayat işte. kızlar bebek olmuyosa sperm tahlilini gözardı etmeyin boşu boşuna kendinizi yemeyin

canım çok üzüldüm gerçekten...biz daha vermedik önümüzdeki ay verelim bari... vardır inşallah bi çaresi... Allah yardımcınız olsun, eşinin morali çok bozuktur şimdi sana büyük görev düşüyor...

X