bebek isteyen arkadaşlara yardımcı olması adına..........

bernardo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
1.166
37
herkese merhaba,
arkadaşlar yaklaşık 1 buçuk iki sene öncesinde bende bu foruma çok gi,riyordum. aynı duyguları paylaşan arkadaşlarla yol arkadaşlığı yapma adına, kendini yalnız hissetmeme adına çokı zaman geçirdim. buradan okuduğun bir çok yöntem denedim. bir çok doktora gittim. 2010 yılında bir düşük yaptım ve sonrasında tekrar hamile kalmak için uzun bir süreç geçti. umutlandığım, kızdığım, üzüldüğüm daha da önemlisi sabırsız bir bekleyiş içinde olduğum uzun bir dönemdi. neler denemedim ki: incirr kürleri, keçiboynuızu kürleri, vitaminler, ateş ölçme yöntemi, yumurtlama dönemi belirtici kitleri vs. tabi bu arada bir sürü doktor.
ta kii beni anladığını düşündüğüm ve güvendiğim bir doktor buluncaya kadar. sorunu tespit etti, 3 ay tedavi sonucunda ikinci ay hamile kaldım. hamilelik sürecim çok zor geçti. ama çok şükür bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık. şimdi kkıızım 11 aylık. allah isteyen herkese en doğru zamanda versin inşallah.
bebek isteyen sabırsız annelere sesleniyorum lütfen panik yapmayıınnn. panik yaptıkça hamile kalma süreciniz uzuyor. güvenebileceğiniz bir doktor bulun ve kendinizi ona bırakın. o sizin yerinize düşünsün ne yapacağınızı. siz sadece güzel günleri düşünün ve tabiki dua edin...
rabbin en kısa sürede bebeklerinize kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…