Bebek isimleri

O zaman daha kolay söylenebilen bi isim bulun yanına yakışıp yakışmamasından ziyade bence. Hamilesiniz anladığım kadarıyla bebeğinizin yaşıtları 2024 doğumlu bi nesil olarak Üsbiye'yi söyleyemez de kullanamaz da. En azından kullanacağı daha güncel ya da klasik bi isim seçebilirsiniz

Anlıyorum da eşimin annesinin adı üsbiye koyalım dedi bende kırmak istemedim yanına ikinci isi ekleyim dedim

Kızlar merhabalar üsbiye isminin yanına yakışan isimler önerir misiniz ?
Tabi anne baba olarak ismini koymak size kalmış ama şunu da göz önünde bulundurarak koyun bence. Çocuklar çok acımasız oluyorlar. Akran zorbalığı özellikle ilkokul çağı çocuklarında çok oluyor. Benim bile duymadığım bir isim. Belki anlamı çok güzeldir bilemem ama çocuğunuzun ileri ki yaşında da sorun yaşamayacağı bir isim yanına koyabilirsiniz. Ben ilkokulda ismi değişik diyr dalga geçilen çok srkadşaım olduğunu gördüm

Kız üsbiye ne hayatımda ilk kez duydum ece koyabilirsin en azından kıza net anlaşılır modern bi isim üsbiye ece deyince ince ünlü harfler uyuyor akıyor isim en azından. Ya da ipek gibi bir isim yani üsbiye isminin içinde bulunan ünlü harflerden yardım alın başka ü harfi olmadan

Böyle de şey gibi oldu neyce? üsbiyece gibi

Kızlar anlıyorum sizleri de eşimi kırmak istemedim bende yanına bı isim koyarsam o söylenir diye düşündüm

Kızlar anlıyorum sizleri de eşimi kırmak istemedim bende yanına bı isim koyarsam o söylenir diye düşündüm
Bence şöyle diyebilirsiniz. Göbek adı koyalım anne göbek ismini üsbiye kessinler kimlikte yazmasın zor bir isim anlaşılması ileride zorluk çekmesin vs diyebilirsiniz..

Yerinde olsam kırılırsan kırıl derdim. 9 ay karnımda taşıyıp da kaynanamın adı üstelik de garip bir isim olan üsbiyeyi koymaktansa kırılsın kalbi. En fazla 2 gün zırlar. Ha yok benim de gönlüm var tarzı düşünüyorsan duru, neşe, mina gibi kısa tınısı güzel isimlerden koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…