Bebek için incir kürü ve dua zinciri yapacaklar buraya

Kuzum bence bekletmemek lazım. taze taze içmek her zaman daha yararlı olur ve daha çok etkisini gösterir.
Evet tatlım haklısın ama öyle söyledi ve ben de denedim bi kaç defa. Eğer çok zor geliyorsa hiç yapmamaktan iyidir. Bir de o suya bütün vitamin geçiyor soğuk ya da sıcak olmasının bi önemi yok diye düşünüyorum. Yoksa dediğin gibi taze tabiki daha iyidir.

3 ay içinde 2 kere kimyasal gebelik yaşadım. Bütün tahlilleri yaptırdım hatta rahim filmi çektirdim temiz dedi doktorlar hem devlete hem özele gittim birde bu incir kurunu denemeye karar verdim bugün regl 3.günü

Saracoğlu tarifde ikisini ayni anda eklemeyin hatta ayri kaplarda kaynat ilimasini bekle öyle birleştir diyor. Tek başına incirde sıkıntı yaşamam daha bu ay reglime 7 gün kala soğan kürü yaptım ilimasini beklemiyordum altini kapatıp cam bir siseye koyup cantama aldım ise gidene kadar ancak ılıyordu isyerinde iciyordum.

Evet canım ayrı ayrı yapıyosun. Ben saraçoğlundan baya izledim . Sonra bnu yapıp hamile kalan bir kadından okudum inciri 15 dk havucu 20 kaynatıyorum camın önüne koyuyorum 5 dk bekletiyorum sonra karıştırıyorum.Yarısını hemen içiyorum yarısınıda işten gelince içiyorum ikiside aç karnına.

3 ay içinde 2 kere kimyasal gebelik yaşadım. Bütün tahlilleri yaptırdım hatta rahim filmi çektirdim temiz dedi doktorlar hem devlete hem özele gittim birde bu incir kurunu denemeye karar verdim bugün regl 3.günü
Adetin başladığı tarihten itibaren 5. gün incire başla ( yumurta büyümesi için) 12. gün havucu ilave ederek devam et(yumurta çatlaması için) toplamda 21 gün yapıcaksın. İnşallah olur canım ya Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırkmasın inşallah

Amin canım inşallah bizede nasip olur

Canım ne durumdasın bebek var mı bu ay ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…