Bebek için incir kürü ve dua zinciri yapacaklar buraya

Ebrubeyazit

Rabbi heb li mines salihin
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
183
226
32
Merhaba arkadaşlar ben geçen ay aşılama oldum ilk defa ama malesef sonuç hüsran. Ondan öncede klomen kullanmıştım ama aşılamaya kadar bile gidememiştim. İnternetten incir havuç kürünü araştırdım. Adetin 5. günü başlanması gerekiyormuş ben 2 gün sonra başlayacağım Allah nasip ederse ve onunla beraber hergün kürü yapacağım suya bir Meryem suresi okuyacağım yada dinleyeceğim. Benimle birlikte yapmak isteyen arkadaşlar varsa buyrun hep beraber yapalım.Allah isteyen herkesin kucağını doldursun amin.

Peki ben başlayıp buraya gelişmeleri aktarıcam belki sonrasında bir gören faydalanan olur.

Canım insallah en kısa zamanda güzel haber alırsın. Ben de şimdi inciri araştırıyordum. Başlayalı 4 gün oldu benim. İncir ve havuç yapıyorum inşallah iyi olur. Testere dişli aslan pençesi incirden sonra mı içiliyor acaba yoksa kürle beraber onu da tüketebilir miyiz ? bir de arısütü polen bal karışımı aldım. Evde de çörek otu tarçın bal karışımı yaptım onlardan da birer çay kaşığı yiyorum.

Ohh maşallah sen baya bişey yapmışsın ben sadece inciri araştırdım diğerleri hakkında bilgim yok. Bugünde başladım ilkini içtim ama çok tatlı ya bal gibi baya 21 gün baya zor geçicek. Bide ben şuan sadece incir yapıyorum 13. günde havuca başlıcam sen ikisini birmi yapıyosun.

Evet beraber yapıyorum yumurtlama gününe az kaldı. Beraber yapma sebebim yumurta büyümüyo mu yoksa çatlamıyo mu bilmiyorum. Doktor çok açıklama yapmadı sadece güzel dedi bi sıkıntı yok dedi hormonlar da normal çıktı. Bu ay çatlatma iğnesi yapmayabiliriz bakalım dedi. Diğer malzemeleri yeni aldım inşallah yan etki olmaz

İçemezsen eğer havuçla yap tadı daha iyi. Senin problemin yumurta mıydı

Doktorun söylediği bişey yok net olarak ama burdan araştırdım herkes gonal f 450 ile kullanmış aşılama zamanı ve 37,5 falan ben bi 900 kullandım yetmedi bide 450 kullandım ve 112,5 ve 150de kullandım. Yani yumurtaların büyümesinde sorun olduğunu düşünyürum o yüzden takviye yapayım dedim. Aslan pençesinede baktım fsh düşüklüğü içi diyor ama bilemedim kullansammı bende.

Canım dün ben saraçoğlunu dinledim hatta linki bulursam ekleyim izle. İncir kürü uygula bitince testere dişli aslan pençesi diyo. Ben aldım ama incir bittikten sonra kullanıcam. İncir kürü 21 gün sonra 7 gün ara sonra sanırım tekrar 21 gün. Herkese farklı söylüyo değerine göre. Kadının birine 15 gün kullan inciri dedi sonra 2 ay aslan pençesi dedi. Bana kalırsa sen bi süre sadece incir yap 21 gün. Aslan pençesiyle aynı anda yapma

Ne dualar ne zincirler ne kürler ama maalesef nasip vaktine esir saka bir yana rabbim saglik sihhat mutluluk versin insallah ben hc sonuc alamadm smdiye kdr

İncir kürünü kullanıp kabız ya da ishal olan var mı. Bir haftadır kabızım bugün de gaz sancısı olmaya başladı. İncir yapmış olabilir mi ? Tüm bunlarla beraber sol alt karnım ağrıyo sanırım çatlama belirtisi.

Selam kızlar bende incir kürüne başlamayı düşünüyorum saracoğlu video dinlediğim kadaeiyla ayri ayri incir ve havuç 20dk kaynadıktan sonra ilimasini bekle öyle karıştır diyor ben çalışıyorum akşamdan yapsam 1 bardak içip kalan 1 bardağı sabah içsem faydasını gorurmuyuz sizce?

İncir tek başına günde 1 bardak içiliyo. Bence diğeri de 1 bardak yeter ama sabah akşam yaparsan daha etkili olur . Bende çatlama çok çabuk oldu. Önce incir yap sonra havuçla devam et. Senin sıkıntın ne? Büyümemesi mi çatlamaması mı ?

Akşamdan olmaz canım taze yapman gerekiyor. Benim 12. günüm bugün havucu ilave ettim. Bende çalışıyorum ama zor olmuyor ya.Sabah aklkıyorum direk 2. 5 su bardağı içme suyunu tencereye koyuyorum o kayanayana kadar yüzümü falan yıkıyorum 9 tane inciri çıkarım yıkayıp doğruyorum.Su kaynayıncada içine kayıp 15 dk bekliyorum.Beklerkende üstümü giyiyorum. sonra ocaktan alıyorum ılımasını beklerkende makyajımı yapıyorum tamamdır :)

Akşamdan olmaz canım taze yapman gerekiyor. Benim 12. günüm bugün havucu ilave ettim. Bende çalışıyorum ama zor olmuyor ya.Sabah aklkıyorum direk 2. 5 su bardağı içme suyunu tencereye koyuyorum o kayanayana kadar yüzümü falan yıkıyorum 9 tane inciri çıkarım yıkayıp doğruyorum.Su kaynayıncada içine kayıp 15 dk bekliyorum.Beklerkende üstümü giyiyorum. sonra ocaktan alıyorum ılımasını beklerkende makyajımı yapıyorum tamamdır :)

Adetin 5. günü incirle başladım bugün 12.günü havuca bugün başladım ben. Miktar fazlalaştığı için yarısını kahvaltıdan yarım saat diğer yarısınıda akşam yemeğinden yarım saat önce içebilirsiniz.

Canım saraçoğlu bi videoda 2 gün dolapta bekleyebilir bir şey olmaz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…