Bebek için incir kürü ve dua zinciri yapacaklar buraya

Kuzum bence bekletmemek lazım. taze taze içmek her zaman daha yararlı olur ve daha çok etkisini gösterir.
Evet tatlım haklısın ama öyle söyledi ve ben de denedim bi kaç defa. Eğer çok zor geliyorsa hiç yapmamaktan iyidir. Bir de o suya bütün vitamin geçiyor soğuk ya da sıcak olmasının bi önemi yok diye düşünüyorum. Yoksa dediğin gibi taze tabiki daha iyidir.

İncir tek başına günde 1 bardak içiliyo. Bence diğeri de 1 bardak yeter ama sabah akşam yaparsan daha etkili olur . Bende çatlama çok çabuk oldu. Önce incir yap sonra havuçla devam et. Senin sıkıntın ne? Büyümemesi mi çatlamaması mı ?
3 ay içinde 2 kere kimyasal gebelik yaşadım. Bütün tahlilleri yaptırdım hatta rahim filmi çektirdim temiz dedi doktorlar hem devlete hem özele gittim birde bu incir kurunu denemeye karar verdim bugün regl 3.günü

Akşamdan olmaz canım taze yapman gerekiyor. Benim 12. günüm bugün havucu ilave ettim. Bende çalışıyorum ama zor olmuyor ya.Sabah aklkıyorum direk 2. 5 su bardağı içme suyunu tencereye koyuyorum o kayanayana kadar yüzümü falan yıkıyorum 9 tane inciri çıkarım yıkayıp doğruyorum.Su kaynayıncada içine kayıp 15 dk bekliyorum.Beklerkende üstümü giyiyorum. sonra ocaktan alıyorum ılımasını beklerkende makyajımı yapıyorum tamamdır :)
Saracoğlu tarifde ikisini ayni anda eklemeyin hatta ayri kaplarda kaynat ilimasini bekle öyle birleştir diyor. Tek başına incirde sıkıntı yaşamam daha bu ay reglime 7 gün kala soğan kürü yaptım ilimasini beklemiyordum altini kapatıp cam bir siseye koyup cantama aldım ise gidene kadar ancak ılıyordu isyerinde iciyordum.

Saracoğlu tarifde ikisini ayni anda eklemeyin hatta ayri kaplarda kaynat ilimasini bekle öyle birleştir diyor. Tek başına incirde sıkıntı yaşamam daha bu ay reglime 7 gün kala soğan kürü yaptım ilimasini beklemiyordum altini kapatıp cam bir siseye koyup cantama aldım ise gidene kadar ancak ılıyordu isyerinde iciyordum.
Evet canım ayrı ayrı yapıyosun. Ben saraçoğlundan baya izledim . Sonra bnu yapıp hamile kalan bir kadından okudum inciri 15 dk havucu 20 kaynatıyorum camın önüne koyuyorum 5 dk bekletiyorum sonra karıştırıyorum.Yarısını hemen içiyorum yarısınıda işten gelince içiyorum ikiside aç karnına.

3 ay içinde 2 kere kimyasal gebelik yaşadım. Bütün tahlilleri yaptırdım hatta rahim filmi çektirdim temiz dedi doktorlar hem devlete hem özele gittim birde bu incir kurunu denemeye karar verdim bugün regl 3.günü
Adetin başladığı tarihten itibaren 5. gün incire başla ( yumurta büyümesi için) 12. gün havucu ilave ederek devam et(yumurta çatlaması için) toplamda 21 gün yapıcaksın. İnşallah olur canım ya Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırkmasın inşallah

Adetin başladığı tarihten itibaren 5. gün incire başla ( yumurta büyümesi için) 12. gün havucu ilave ederek devam et(yumurta çatlaması için) toplamda 21 gün yapıcaksın. İnşallah olur canım ya Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırkmasın inşallah
Amin canım inşallah bizede nasip olur🤗

Canım insallah en kısa zamanda güzel haber alırsın. Ben de şimdi inciri araştırıyordum. Başlayalı 4 gün oldu benim. İncir ve havuç yapıyorum inşallah iyi olur. Testere dişli aslan pençesi incirden sonra mı içiliyor acaba yoksa kürle beraber onu da tüketebilir miyiz ? bir de arısütü polen bal karışımı aldım. Evde de çörek otu tarçın bal karışımı yaptım onlardan da birer çay kaşığı yiyorum.

Merhaba arkadaşlar ben geçen ay aşılama oldum ilk defa ama malesef sonuç hüsran. Ondan öncede klomen kullanmıştım ama aşılamaya kadar bile gidememiştim. İnternetten incir havuç kürünü araştırdım. Adetin 5. günü başlanması gerekiyormuş ben 2 gün sonra başlayacağım Allah nasip ederse ve onunla beraber hergün kürü yapacağım suya bir Meryem suresi okuyacağım yada dinleyeceğim. Benimle birlikte yapmak isteyen arkadaşlar varsa buyrun hep beraber yapalım.Allah isteyen herkesin kucağını doldursun amin.
Canım ne durumdasın bebek var mı bu ay ?

X