bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Ay olursa mucize olur heralde bende heveslendim valla ne yalan soyliyeyim ve acaba dahami erken yumurtladim ki.olabilir belki.simdi yapsam cikmazmi :)) erken olsa valla kan testi yaptirirdim.heyecan yaptim.neyse kendimi kaptirmayayim ben uzulmek istemiyorum ( dogru duzgun iliski olmadi.ama oncesi oldu.kafam karisti.sabah iliski oldu ama ondan once camasirimi degismistim baktim hani iliskiden olsa desem ama ondan degil.hayirlisi bakalim bekleyelim ne olacak.

Ya diger forumda kizlar yumurtlama lekesidir diyolar ( bencede oyledir.neyse sabah calistik belki ise yarar offf bitmez cilem benim bitmezz.

canım bir dene ollmaz deme olmaz olur :)))) canım üzülmeyeyim diyorsan sen yinede bekle en azından 2 3 gün geçsin öyle yaptır bir dene şansını. üzülmeni istemem sakın haa hııııı bekle bakalım gene olacak mı ? ama akıntın geleli 2 3 gün olmuştu demi? muhtemelen yumurtlamadandır sabahta ilişki olduysa süper işte tam zamanında bu da güzel:) ayni her açıdan gzel

Ya diger forumda kizlar yumurtlama lekesidir diyolar ( bencede oyledir.neyse sabah calistik belki ise yarar offf bitmez cilem benim bitmezz.

bende tam yazdım bence yumurtlama lekesidir diye sonradan mesajını gördüm takılma bunlara strese sokma bak tam günleri şu an. sakin olman gereken günlerdesin. stres yapma k döllensin yumurtalar:)

bende tam yazdım bence yumurtlama lekesidir diye sonradan mesajını gördüm takılma bunlara strese sokma bak tam günleri şu an. sakin olman gereken günlerdesin. stres yapma k döllensin yumurtalar:)

Kesildi canim leke yok.aynen stresten uzak durmam lazim.tam hatirlamiyorum ama ya persembe yada cuma akinti gelmisti.aksam ustu uyuyakalmisim nasil bilincaltima yer ettiyse ruyamda alt karin bolgemde kipir kipir biseyler hareket ediyo.kadinin bitanesi bak iste oldu busefer hadi hayirli olsun diyo :)) neden lekelenme olur ki yumurtlamada normalmi boyle olmasi??

canım bazen çatlarken yumurta çok büyüdüğünde falan oluyormuş. had hayırlısı canım benm geliyor mu ne bebiş:)))

canım bazen çatlarken yumurta çok büyüdüğünde falan oluyormuş. had hayırlısı canım benm geliyor mu ne bebiş:)))

Ay insallah gelsin artik :)) heveslenmek istemiyorum canim sonra uzulen yine ben oluyorum.sabah midem bulandi buarada.goguslerimin uclarina sanci gibi agrilar girdi gece.heralde yumurtlamayi atlattik.bakalim buay beni neler bekliyor.gunler gecmek bilmez bana simdi ( kanda kacgun sonra cikar canim.ben kan testi yaptirmak istiyorum yaa.

canım onun içinde yine 3 4 gün geçmesi lazım.adete bir hafta kala öğrenen çok oluyor kan testinde ama adeti geçincede değeri düşük olanlar oluyor. hadi hayırlısı canım tüm belirtiler başlamış ben diyorummm bu ay güel şeyler olacakkkkk

Benim midem stres yapincada bulaniyo canim ya.ama gogusumdeki sancima diger zamanlarda hic olmadi.bende biraz heyecan yapmadim desem yalan olur.ama nasip kuzum ya gelecegi varsa gelir.hislerim cok olumlu insallah yanilmam.sen dr nezaman gidicektin?? Kendime daldim seni unuttum :))

şuan senn kritik günlerin canım benmki sonra:) sen bu ay çok erken başladın inşallah rabbm gönlündekini verr üzmez seni. benmde oluyor canım bulantı stresten. ben artık hiç takılmıyorum onlara dediğin gibi nasipse gelir zaten. benm ilaç yarın bitiyor cnım haftasonu kritik günler başlıyor haftaya perşembe de doktorrrr çok var caım ya daha:))))

Cok diye diye aylari deviriyoruz :)) erken degil aslinda canim.gecen ayki dongume gore hersey normal gidiyo.ben biraz daha erken tahmin etmistim okadar.ben vucudumu dinliyorum.tepkilerini cidden anliyorum.bikacgune sana kesin olanida soylerim.gecen ayla buay cok dikkat ettim.ben adet bitiminin 11 ile 14 dogru yumurtlama gerceklesiyo dedim.bu lekelenme beni sasirtti.egerki lekelnmeye gore hareket edersek umut var.ama tahminlerime goreyse iliski olmadi cok.allahim hayirlisini versin ya.olucagi varsa olur.bugun ne dusundum senlede paylasayim :)) hamile oldugumu ogrendigim an hemen kurban kesicem diye adak adamistim.kendi kendime dedim ki aman hazirliksiz yakalanmayalim.ya olurki o an paramiz olmassa napariz :)) neler dusunuyorum :)) ama icimden gecen bi dilegimde ikimiz ayni ay hamile kalalim ve beraber gun sayalim bunuda gercekten yurekten istiyorum.insallah oda buay olur :))

aynen canım biliyor musun sabah bende aynı şeyi düşündüm dedim keşke aynı anda olsa destek olsak birbirimize. paylaşsak herşeyi:) ne güzel olurdu dimi? benmde adak değilde bir nyetim var bilmiyorum yapabilir miyim? ben hamile olduğumu öğrendiğimde kapanmak istiyorum annelik hani günahsız bebek falan bilmiyorum ama yapabilir miyim. rabbm o günleri bir göstersinde yaparım heralde ya:)) ben sana hayranım ya pozitif gibisin böyle ne bileyim:))) canımm rabbm yolumuzu bebeişlerle donatsın inşallah

Aminnnn :)) tespitin dogru kafama taktigim tek sey bebek.onuda takiyorum ama aman aman degil.olursa cok isterim olmazsada beklerim yani.ne guzel olurdu ilk anlar gelisimi dogumu hep birlikte atlatirdik :)) bende bahsetmistim cok istiyorum diye ama hazir oldugum bianda.insallah sen kapanirsin banada vesile olursun.bikac yil sonra buralarda bu yazdiklarimizi okuyup hey gidi gunler diyecekmiyiz ki :))

:)) bekliyoruz zaten öyle yada böyle bekleyecez başka çare yok :))))) belki dediğimiz olur tatlım sen haftaya alırsın güzel haberini bende 2 hafta sonra inşallah olur canımmm. bazen okuyoruz insanalr yazıryor bir zamanlar buraya yazmışım şimdi bebeğim kucağımda 6 aylık 1,5 yaşında diye yazıyorlar ya acaba diyorum bizde diyebilecez mi bunları.birgün o duyguyu yaşayabilecek miyiz ki?

Insallah deriz canim.esim yine kokun degismis dedi.hersey bitti yine benim icin..offff gicik oluyorum bu adama...hayal bile kuramiyorum ((

Insallah deriz canim.esim yine kokun degismis dedi.hersey bitti yine benim icin..offff gicik oluyorum bu adama...hayal bile kuramiyorum ((

kıyamam canım ya yinede belli olmaz ama sonuçta bebek daha yerleşmemiştir ki olsa bile. adete yaklaşıncaya kadar bilemezsin umudunu kaybetme.

kıyamam canım ya yinede belli olmaz ama sonuçta bebek daha yerleşmemiştir ki olsa bile. adete yaklaşıncaya kadar bilemezsin umudunu kaybetme.

Gecen ay da aynisini soyledi.yanilmadi.busefrr yanilir dicem ama zor ( bekleyip gorucez bakalim.surekli ruyalar goruyorum ( hayirlisiyla gecseydi su on gun.kafama cok taktim yine.

Gecen ay da aynisini soyledi.yanilmadi.busefrr yanilir dicem ama zor ( bekleyip gorucez bakalim.surekli ruyalar goruyorum ( hayirlisiyla gecseydi su on gun.kafama cok taktim yine.

canımmm yapma böyle üzme kendimi takma da kafana. ben bu ay baya rahatım sona yaklaştıkça neler olur bilmiyorum ama. sen yinede dua et yanılsın diye :)))) rüyada görmek iyidirrrr :) bendet tutmadı ama rüyada bu tür şeyleri görmek iyi derler. bende bir kere kızım olduğunu görmüştüm anlıkta olsa harka br duyguydu anatamam sana. anlayacağın bir kere rüyamda anne olmuştumm

Ruyalarda bulusuyoruz zaten kuzum.ruyalarda olmasabu duyguyu yasayamicaz :))sona yaklasinca stres basiyo canim ya bende rahattim ama simdi olamiyorum malesef.yinede bi umut belki benimledir diyorum.ama ihtimal cok kucuk.gecen ay cok ruya gordum ama bendede tutmamisti.

aynen canım o kısacık an o kadar güzel ki. insan kendini gerçekten çok özel hissediyor o an((( bebeğim olsun istiyorum hemde çokkkk rabbm yardımcımız olsun...ümidini kaybetme canım benm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…