bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Canim oncenizi bilmiyorum ama esinde ameliyat olmus sorunun ondan kaynakli olmasi bence evden uzaklasmasina neden olmus olabilir.erkekler bu konuda cok hassaslar.ben saka yollu esime sorun sende dedim ki alakasi yok aslinda 3gun arkasini donup yatti bana.bence esinede destek ol.once esinle olan sorunu coz.cunku sen ona soguk oldukca bebekte olmaz.eve baglanir yada ben sevgimi bebege veririm diye dusunme cunku o dokuz ay senin esinin ciddi destegine ihtiyacin olucak.oncrligin esini eve cekmek olsun.bunun icinde bebek fikrinden kisa bi sure uzaklasman lazim.moralini yuksek tut.sen iyi oldukca etrafindaki kimsenin kotu davranisi seni etkilemez emin ol buna.

cnm çok doğru söylüyorsun inan ben evlendim evleneli hiç bir zaman sende sorun var gibisinden bir davranışta bulunmadım hep sorun kendimdeymiş gibi gösterdim sorarlarsa bile onu incitecek söz sölemedim kist var felan diyerek kendimden kaynaklanıymouş gibi gösterdim kayınvalidem eşimde sorun olduğunu bildiği halde beni devamlı eleştirdi her hareket etmemde sen böle hızlı hızlı hareket ediyon bebeleri düşürüyon diye laf söledi milletin yanında daha neler eşime sevgimi gösterdiğimde hiç olumlu tepki bile vermiyor ben canım felan diye hitap ettikçe o ne ne var şeklinde cvp veriyo napacam ki ben böle birine

ben anlayamıyorum kayinvaliden gibileri ya , sorun sen de olabilirdi, bu bir ayıp degilki, kendisi de yaşayabilirdi aynı sorunu. biz mi tercih ediyoruz sanki böyle bir sıkıntılı bekleyişi. benim de tüplerim açık, doktor illa bir isim koyacaksak sebepsiz infertilite diyebiliriz dedi, ne yapayim yani...eşinin de şucu değil senin de. yaşamayan bu hisleri bilemez kesinlikle...

eşin baştan beri mi böyleydi peki?

eşimle severek evlendik cnm evlenmeden önce çok çağdaş anlayışlı biriydi. çok seviyoduk birbirimizi . hatta ailesine o kadar değer veren biride değildi ne zmaan evlendik karşımda sevdiğim adam değil sanki başkası vardı ailesi bir numara oldu onlar ne derse o olmaya başladı evde söz hakkı hep kayınvalidem olmaya başladı afedersin lavobaya gidecek olsa eşim nerdeyse annesinden izin alacak duruma geldi ben de anlam veremedim

Ya ben bu k.v leri anlamiyorum akil erdiremiyorum.uzak durcaksin.esine onlarin yaninda davranisini kontrol ediceksin evde canim cicim olup kendine cekiceksin.ben cok zor zamanlar gecirdim canim.benimkide bana yapmadigini birakmadi.ama esim ilk baslarda ortadaydi simdi benim tarafimda.cok ugrastim ama hic kotu laf etmedim.sessiz kaldim.o gordukce bana yapilanlari bende hic konusmadikca benjm hakli oldugumu gordu ve simdi kendi kesti selamk sabahi.bizimkide ilk baslarda eve girmezdi.isyeri actik orda mecburi oturuyo simdi.onceside onun zevk aldigi seyleri beraber yapiyoduk.mesela benimki baliga gitmeyi cok sever.onceden ark giderdi.simdi beraber gidiyoruz.benimle gidebiliyo ve zevk aliyo bundan artik arkadasa ne gerek var demi.sadece es degil hersey olabilmeli.ama hayat sartlari okadar agirki calismak zorundayiz gecim derdi aile akraba derken kendimizi yoktan yere savuruyoruz.biraz dinle kendini canim evliligini hareketlendir snr cocuk fikrinensicak bak derim nacizane fikrim.

çok sagol cnm önerilerin için .ben hakimiyet kurmayada çalıştım dediğin gbi hiç ses çıkarmadım yanında ne laflar saydı kayınvalidem ama eşim e annen neden böle yapıyo demem bile hata oldu. o kaynana tabi yapacak kaynanalık da mı yapmasın gibi tepkiler aldım. kaynanm çok uyanık eşime duygu sömürüsü yapmayı çok iyi biliyo . mesela hatalı olduğunda eşimin gördüğünü görünce bu durumu vay hastayım vay şuram agrıyo deyip oğlunu kendine çekiyo

kaynanama diyom neden böle milletin yanında laf sölüyon üzülüyom diyom . oda kızım bende panik atak var ondan çekecen genede beni sevecen diyo ben mantığımı yitirdim valla bunların yanında. düşünün ev temizlemekten korkar oldumm sanıyomki artık hamile kalıyom ama iş yapınca hemen düşüyo hep bendeymiş hata gibime geliyor sizleride bunalttım kızlar allah razı olsun sizden ben dertli bi bayanım

Keske bi nedenle uzaklasabilseniz ozaman butun sorun cozulurdu.bi dua vardi canim o duayi okuyunca karsindaki sana istesede kotu davranamiyo ben cok okurdum onu.bana bunu bi ablam soylemisti herkesede soyleme niyette iyiyse paylas bu duayi demisti.ezberimde yokta kagida yazdiydim.bulayimda sende oku faydasi olur insallah.

tmm cnm valla çok iyi olur .yoksa mahvedecek bu kadın hayatımı

tmm cnm valla çok iyi olur .yoksa mahvedecek bu kadın hayatımı

Ya vedud ya vedud ya arzel mecid diye baslayan bi dua boyle google yaz cikar.bunu her zaman oku.ben her dar animda bunu okudum mu icime ferahlik geliyodu karsimdakine sanki zirh giymsm gibi hissediyorum.ya vedud allahin 99 ismindn biri zaten.benim kaynanam seytan abartmiyorum cinsinden bitane daha yoktur.mikser gibidir.ama emin ol bana ulasamadi kotuluklerinin hicbiri.benim evimde esimde benim uzerimde ayetel kursi olur.cok sukur rabbime bizi hep korudu bizimki buyu haci hoca isleriyle ugrasir.rabbim razi gelirmi.seninki sanirim biraz patavatsiz.oylesine aslinda oyle olucaksin onun dilinden koniscaksin bak ozaman nasil iyi oluyosun.ama bosver sen allaha sigin.hakkinda hayirlisi olsun.ama bebek isini ertele bence.hamile kalirsin sonra daha buyuk sorunlariniz olur.bebege yazik.olmayan bebek nasil dussun.olduktan sonra yasicak omru varsa naparsan yap dusmez.sen dinleme o kadini.cok sinir oldum kadina ((

valla ben hep sinir oluyom cnm . okurum bu duayı allahın izniyle.çok saçma gelebilecek ama bişe sormak istiyom cnm . evde iş yapmak harketli çalışmak yada merdivenlerden devamlı inip çıkmak kısacası yorucu bi iş hayatım var bu gebe kalmaya engelmi artık herşeyden nem kapar oldum onun için soruyorum

Canim simdi bisey dicem ama ya bosa heveslenmek istemiyorum ve sanki erken gibi bide olmamali yani.sabah ic camasirimi degistim hafif bi leke vardi ic camasirimin rengi biraz koyu oldugu icin dikkate almadim.beyaz ix camasiri giydim sabah..simdi yine hafif nokta nokta kahve leke olmus.simdi olduki benim yumurtlamam gerceklestiyse buda yerlesme kanamasi olsa erken degilmi.mesela 4 gun once yumurtlamis olsam.kafam karisti.yumurtlamadada lekenme olabiliyormu.bu ne simdi benim icimi bi rahatlativersen kuzuuu :))

Canim aktif olmak iyidir aslinda ama ozellikle yumurtlama doneminde dikkatli olmak lazim.ben oyle yapiyorum.yani sadece iliskiden sonra dinlenmiyorum kritik gunlerde ev isi yapmiyorum.fazla disari cikip usutmuyorum ayaklarimi belimi muhafaza ediyorum.he hala olmadi ama benim sorunum zamanlama hatasi oluyo yada ogunlerde bi aksilik cikiyo falan.sendd dikkatbet biraz agzina laf verme.

Benim univ zamaninda bi ark vardi kiz hiperaktifti.yerinde duramiyodu.ve calistigi donemde cocuk icin cok ugrastilar olmadi isi birakti biraz dikkat etti.hamile kaldi.beyni olusmadi cocugu aldirmak zorunda kaldi.tedavi oldu sonra hemen hamile kaldi.fazla enerji sarfetmek yorucu is hayati engel olabilir.kadinlarda nekadar olabilir bilmiyorum ama erkekte agir is stres spermin kalitesini dusuruyo.kadindada sagliksiz yumurtlama yapabilir.arastirmak lazim.

haklısın cnm ama iş de olunca pek dikkat etme olanağım olmuyo ama elimden geleni yapacam cnm inşallah benim mesaim doldu allaha emanet olun yarın görüşürüz inşallah birbirimize çok çok dua edelim önerilerin ve desteklerin için çok sagol arkadaşım

canım yumurtlama lekelenmesi olabiliyor bazen çok nadir de olsa. yerleşme 10 günü bulur diyorlar canım benm bildiğim en az 1 hafta sürer. ama şu da var tüm bunlar kişiden kişiye değişebilen şeyler. belki senn bebeğin çok hevesli hemen yerleşiveriyor ki inşallah öyledir canım. eğer yerleşmeyse 2 3 gün sonra testte çıkar çünkü yerleşme olduğu gün yükselmeye başlıyormuş bhcg . :))b ay hadi iyi şeyler mi oluyor neeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…