bebek için heryolu deneyenler,yumurta takibi yaptıranlar gelin birbrmize umut olalım.

Gunaydin canim.yazini okurken icim kipir kipir oldu.sanki gercekten hamileymisim de dr kontrole gidicek gibi hissettim kendimi :)) gitmek istiyorum bugun de bakalim fikir degistirmessem gidicem.bende cok ozledim annemi yaaa.bu kadini gordukce herseyden soguyorum.esimden bile bazen.cok zor zamanlar geciriyoruz zaten kadini gordukce ki gormuyodum uzun zamandir midem bulaniyo kadindan.sabaha yine stresle basladik.agriyla uyandim alt karin bolgemde agri ve kazi calismalari var.isin tuhafida oraya agri vurdukca gogus ucuma sanci giriyo.bugun bi hısımla test yaptirsamda kurtulsam bu belirsizlikten guzel olurdu.

bu kadar belirtiye yap gari:))))) ben hissediyorum canım ben diyorum benmle yazışan hamile kalıyor arkadaşım sen hiç kafana takma:)))) bana haber et gidinceee.... stres yapma kendine canım bak bebişin sennle git dör :) çıkmasa da üzülme daha yeni yerleşiyor olabilir.

Canim esim izin vermedi gitmeme uzulmeyelim daha erken.dedi.adet gunum gecsin gidicez.psikolojikmi diyorum ama yok yani bayagi bayagi var bisiler yaw :)) gogusumde agri yok ama ikisindede damarlar belirgin belirgin ama dolgunluk yok.beyaz tenli oldugum icin cabuk farkediliyo.ya hormonlar bana oyun oynuyo yada gercekten bu ay gelicek bebisim.zaten olduysa iki gune hissettirir kendini bence.biraz daha sabretmeliyim.buarada baska topikte bu preseed jelin gebe kalmayi kolaylastirdigini ama dusuk yapanin cok oldugunu yazmislar canim.nekadar spermin yapisini bozmuyo deselerde bozuyormus bilgin olsun.

hadi ya canım kullanmasam mı ki hadi inşallah canım belirtiler artarak devam eder. benm aklıma takılan belirtilerinin çok erken başlamış olması. tansiyon düşüklüğü yaşıyorsun baş dönmesi uyku falan bunlarda olduğunu gösteriyor tabi ama eşin en doğrusnun yapmış şimdi çıkmasa boşuna üzülecektin daha erken çünkü varsa bile çıkmama ihitimali var. en güzeli beklemek. ama şu da var psikolojik olarak ta deti geciktiriyoruz benm hiç gecikmezdi geçen yıl mayıs daha ilk istediğimiz aylar öyle bir inandırmışım ki kendimi var kesin diyorum adetim 5 gün gecikti ki hiç gecikmezdi. idrar testi yapıyorum çıkmıyor nete bakıyorum sonradan öğrenenler var ama bir test yaptırdık boş ertesi günde adet oluverdim. inşallah sennki öyle olmaz tabi. ama çok takma takarsan adetin de gecikir. bebek varsa da o üzülür :)

O jeli kullan kullanma diyemem ama herseyin dogal gidisatta olmasi taraftariyim.canim benim adet bittikten sonra yumurtlamayla beraber karisiyo hepsi birbirine.ama inan uzulmem alistim cunku :)) hevesleniyorum sonra bi bakiyorum yok.adetimin gecikme olasiligi var cunku sanci yok hala normalde baslamasi lazim hafifi hafif.buda onu dusundurtuyo.ama kasiklarimda arar ara batma oluyor.gecen ay cok agrili gecmisti mesela buay cok sukur hicbir agri cekmedim.bitaraftanda iliskiyi sonradan kesmedik.oda sansi arttiriyo.gec yumurtladiysam benim dedigim zamanlarda olmadiysa sayet.ama gogus damarlarim bile bariz cogalmis.bilmiyorum canim ya bekleyip gorucez.hormonalde olabilir bunlar.

canım bir idrar testi denesene bazen çıkıyor erken sende belirti fazla ya çıkma ihtimali var bir dene bakalım ne göreceksin. ben de üzülmicem canım artık. rabbim bilioyr ol derolur zamanı var birgün olucak ama bugün değil. zaten ilişki devam etmeli canım son güne kadar gerekiyor çünkü. geçen ay 1 hafta kala bıraktık biz ama bu ay bırakmıcam. gerçi doktorum da 1 hafta kalaya kadar devam diyorperşembe doktora gidicez yine. dün bacaklarım baya bir ağrıdı dün çatlama gerçekleşti bence sağ tarafta. bugün ilşki günümüz. ben bu aydan umutlu değilim zaten rahatım o yüzden. eşime göre bu ay olacak gerçi o her ay öyle diyor da şimdi bir ilaç kullanıyor bitkisel birşey hareketliliğe çok iyi geliyormuş diyorlar o yüzden umutlu bakalım ne olacak. ama benm bildiğim erkeğin aldığı herşey 70 gün sonrası için işe yarıyormuş çünkü bugün 70 gün önce üretilen sperm kullanılıyormuş. o açıdan yaza denk geliyor ama şu aylarda olsa benm açımdan o kadar iyi olacak ki. annemde abime 1 yılda hamile kalmış mayısta 1 yıl olacak totem yapıyorum o yüzden şimdi rahatım zaten olmıcağını biliyorum

Bugun degilde cuma falan yaparim canim.ben yine burda okudum iki ayda o ilaclar etki ediyor ama kuruyemisinde faydasi olabilir.hareketlenme eskiye nazaran daha iyi olbilir buay.bos gecirme artik gunlerini.zaten bi senede oda hic korunmadiysan oluyo.bunye meselesi bu anneyle ilgisi yok.benimki tek iliskiyle kaldi kucuk kardesime dusun bende tik yok.ben hic korunmadan 4sene arayla ayni zamanlarda hamile kalani biliyorum.degisik durumlar bunlar.adet sancisi gibi hafif hafif sancim var ama herzamanki gibi degil bakalim cumaya kadar ne olacak.dayanamayip bi test yaparim belki ama ondada cikicagini sanmam uzulurum yok derim rahat beklerim yaparim belki bugun.yaparsam yazarim canim.

yaz canım meraktan ölüyorum belirtin çok çünkü bence var :) gün aşırı devam ediyoruzz canım ilşkiye hayırlısı. anneyle alakası yok biliyorum sadece totem yaptım öyle olucak diyorum .adet sancısı çeken çok var hamilelikte canım. nasip kısmet işi bu iş tamamen ya bakalım bize ne zaman nasip olacak bu ay rahatım ama ağlama krizlerşmde yok doktora gidince de olmıcak kendime söz verdim bu ay sakinlik politikası uyguluyıorum. bir süre bebek ve hamile de görmicem tabi inşallah o yüzden stres yapmam heralde

Kararlar super canim uzulmek aglamak yok cidden cok etkiliyor.kendi kendimize sureci uzatiyoruz.ilk idrarimi kacirdim yapmam diye.dur bakalim biraz saatler gecsinde karar verirsem yaparim.cok erken ama negatif cikar kesin.10gunde hirmon salgilaniyomus.benim ongun olmadi sanirim..bukadar belirti niye diceksin onu bende bilmiyorum :)) hormonlarim oyun oynuyo bana.simdi negatif cikcak sonra daha erken moduna giricem ama rahatlicamda.idrara bi sikisayim da yapayim olmazsa.. :)) kirk fikirim bu nasil haller yaaa

walla canım bence yapasın var yap rahatla çıkarsa sevnrisin ne güzel. çıkmazsa daha erken ondan çıkmadı dersin. bence bekle 2 3 saat yap sonra testi rahatla. benmde bugün dünkü kasılmalar ağrılar bitti çatladı heralde yumurtam. bugün rahatım dün bacaklarım felaket ağrımıştı. zayıflamaya odaklıyım ya ben şuan. spor yapıyorum yüüryüş falan olumsuz etkilemez diyorlar ama inşallah etkilemez.

Canim testi yaptim.t cigisinin oldugu yer belirginledi ama oyle renk degsimi yok.isiga tutunca goruyorum.yada oyle gormek istiyorum ne bilim.

Canim testi yaptim.t cigisinin oldugu yer belirginledi ama oyle renk degsimi yok.isiga tutunca goruyorum.yada oyle gormek istiyorum ne bilim.

canım ama böyle olabileeğini biliyorduk sakın üzülme. sonuçta daha 6 gün var regline adet günü bile silik çizgi çıkanlar var sen sadece şansını denedin. çıkmadı ama erken olduğundan çıkmadı 2 güne tekrar et zaten çıkar.

Uzulmedim canim aksine rahatladim aslinda.testi yaptiktan bikac saat snr disari ciktim yururken cok rahatsiz oldum ama canim kasildim yururken kasiklarima bi agri girdi anlatamam snr gecti bi saat snr tekrar ayni sekilde oldu gecti.akintim var beyaz rengi.camasirimi lekelemis.usuttum mu acaba dicem ama gic sancim yok.beklicem adet gunum gecsin testi tekrarlicam canim iki gun snr yapsam negatif olursa bu sefer cok uzulurum.ama adet gunu yada bi gun snrsi yaparsam umidimi tamamen keserim rahat geciririm gunlerimi.off hayirlisi canim ya.sabredicem ve biraz daha beklicem.iki gun zaten esim evde olucak onla ilgilenirken zaman biraz gecer falan derken sonuca ulasirim.

hayırlıısı canım benm inşallah hayırlısı olur. geç yumurtluyor olabilir misin ki acaba belki çatlamadan dolayıdır ağrı yada bu ay birden fazla yumurta olmuştur biri önce çatlamıştır biri şimdii. ağrının sebebi muhtemelen yumurtalar canım kayolurken de ağrı yapıyorlar. ama üşütmüş te olabilirsin kasılmaların sebebi olabilir. kafaya takınca günler hiç geçmiyor takmamak lazım aslında da başarabilene

Olabilir canim.valla kafama takmicam artik.beklicem sadece.agri cok feciydi ama.akintida vardi.usutunce benim degisik bi agrim oluyo vajinanin icine bicak saplanir gibi.ondan olmadiginj dusunuyorum ama ne bilim canim.iyiye isaret bi agri olsunda.cektim gitti zaten.

öyle canım ya iyi düşün iyi olsun herşey... benmde kasıklara sancı giriyor arada sanırım yumurtaların etkilerini yaşıyorum. sende dinleme artık kendini bebek bulucam derken başka bir hastalık bulucan Allah korusun ::::::)))))) az kaldı zaten ben inanıyorum niyeyse senn meleğin var bence. şuan yolculuk edyor tüplerden rahime doğru

Insallah canim.kendime nekadar istiyosam sanada okadar icimden gecirerek istiyorum.busefer ikimizde kavusalim yavrularimiza.kiz valla kendimi dinlemiyorum ama vucudumu iyi taniyorum gercekten.ama dusunmuyorum artik.bitti gecti gitti hepsi.23 e kadar kafami dinlicem :)) melegim gelsin artik yaa annesi cok ozledi onu.evime nese huzur gonlume ask olucak o bi gelsin varyaa offff bak cok duygulaniyorum yaa.bazen dusunuyorum istemeyi bilmiyoruz belki rabbimden.yolculugu artik bitsin kendini bi gostersin bana ama yeter paranoyak oldum.esimde olmucak yanimda artik buaydan sonra ihtimallerim cok azalicak.bu beni uzuyor iste.hem onun yoklugu hem bebek sahibi olmam cok zorlasicak.rabbim yuzume gulsunde geliversin saglikli bi sekilde bebisim.

biliyorum canım benm dualarımız karşılılı inan. rabbm bizede isteyen herkesede nasip etsin. canım ovulasyon testi al çzg,y, yakalayınca koş eşinin yanına :) ama gerek kalmıcak bence sende var birşeyler. bencede çok fazla düşünmemeli düşündükçe daha da kötüleşiyor. ben hayırlısıyla ver diye dua ediyorum beklemem sona ersin diye. o öyle bir hasret ki canım başkasının bebğine bakıp iç geçrimek biizm nasıl olurdu diye düşünmek o kadar zor ki. olmayana hasret duyar mı insan senn dedğin gibi doğmamış bir bebği özlüyorum ben. arkadaşar şikayetçi hiç uyumuyoruz diye. olsunda inan yıllarca uykusuz kalmaya razıyım. ama umutluyum birgün bizde yaşıcaz o günleri. sadece bizimki planlı bilinçli olacak:)

doktordan geldim şimdi tatlım paylaşayım dedim sennle.3 sağda 1 solda yumurtam var iğneye gene gerek yok dedi doktor. sağdakiler 19 20 ve 21 mm soldaki 23 mm ymiş.şansımızda %40 mış. ilk kez doktordan çıkınca ağlamadım biliyor musun? bu ay garip bir rahatlık içerisindeyim inşallah deişmez. hatta bugün doktor randevumu bile unutmuşum :)ki normalde eşime sabahtan itibaren sürekli derdim bugün o hatırlattı bna. şuandada ilk kez doktor sonrası bu kadar rahatım inanamıyorum kendime. ne yapayım diyorum vakti var elbet.hayırlısı bakalım sanada kendimede bekleyen herekese de dua ediyorum dünden beri giremedim walla site çöktü nasıl eksikliğini hissettim bakımdan sonra site bir garip olmuş aaz daha kullancı adım iptal oluyordu

Selam canim.dun ben tam sana cvp yazicakken site hata verdi.diger topiktebyazini okumustum.canim doktorun orani cok guzel.demekki buay stresinin olmamasi herseyi yoluna sokuyor cok sevindim senin adina.insallah buay ikimizde kavusuruz yavrularimiza.bende yeni kararlar aldim.evdr sıkılıyorum kendimi dinliyorum diye esimle karar aldik.o yurt disina gidicek zaten.bende isyerimize bakicam.hergun gidemesemde ikibgune bir oraya gidicem.birsure boyle idare edicez.adetime ucgun var.dun sanciyla uyandim adet geliyo herslde dedim ama adet sancisi gibi de degilde degisik bisey akintim da artti bugun dune gore seffaflasti.ben cok umutluyum canim bilmiyorum ama hersey beni biadim daha yaklastiriyor insallah vardir canim.test yapsam cikmaz hala degilmi.ya bu aydan sonra yoksada bende artik hem esimin olmayisindan hemde cok kafama taktigim icin erteleyecegim.yani bukadar ustune dusmeyecegim artik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…