Bebek göz çapaklanma acill bakın

Gamze4521

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2023
103
50
22
23B2BDA2-8EBE-4D7B-B21C-AA9B6A7BE797.jpeg
Hanımlar oğlum 7 aylık doğduğundan beri gözünde kanal tıkanıklığı vardı ama ilk defa bu kadar oldu ve iki gözü gözünü açamıyor acile gittik damla ve krem verip yolladılar varmı başına gelen nefer olur bu

Eki Görüntüle 3472321 Hanımlar oğlum 7 aylık doğduğundan beri gözünde kanal tıkanıklığı vardı ama ilk defa bu kadar oldu ve iki gözü gözünü açamıyor acile gittik damla ve krem verip yolladılar varmı başına gelen nefer olur bu
Çapağını ılık suyla temizleyin kanal tıkanıklığı da çok mu az mı götürdünüz mü göz doktoruna çoksa tek çare dsr çok değilse punktum tıkacı var onlardan takabilirler rahatlatmak amaçlı göz pınarlarına serçe parmağınızla masaj yapabilirsiniz

Yapıyorum sağ gözde az çapaklanma oluyordu ama bugün arttı hemfe o kadar çok ki sonra sol göze de geçti gözleri Şuan şiş korkudan uyuyamıyorum çocuğuma birley olursa diye 😔

Yapıyorum sağ gözde az çapaklanma oluyordu ama bugün arttı hemfe o kadar çok ki sonra sol göze de geçti gözleri Şuan şiş korkudan uyuyamıyorum çocuğuma birley olursa diye 😔
Ilık suyla temizle korkma bişi olmaz ben göz hastanesinde hemşireyim çapağını ılık suyla temizle doktorun verdiği ilaçları kullan ama öncesinde acil değilde göz doktoruna görün öyle acil doktorları göz değilse eğer çok fazla bilmez dediğim gibi çok kapalıysa biran önce ameliyat yaptırmaya bakın çok kapalı değilse ufak 6 aylık delikte kalıcak şekilde tıkaçlar var doktor ameliyathane ortamında 5 dkda takar ama küçük olduğu için sedasyonda verilmesi gerekir 5 dklık bi işlem doktora ilk götürdüğünüzde kanal tıkanıklığı dediklerinde size seçenekleri anlatmıştır zaten

X