Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kıslar ben aslında ne zamandır bişey sorcam size unutuyorum..

10 gün önce bi akşam biraz kan gelmişti benden(adetten 1 hafta falan sonra) bu akşamda geldi ama azıcık bi damla..geçen olan daha fazlaydı korkmuştum..acaba neden böyle oluyo ki???:KK14::KK14::KK14::KK14:

aa yeni transfer demi apıldı..cok hızlısın canımmmm

Ah bu sefer allah ım yüzünü güldürsün insallah dualarım seninle
yarın 4.günün demek anca haftaya ögreniris sonucu

ögrenir ögrenmes gel yaz ben cok meraklanırım:26:[/Q aminn inşlh canım yazarım tabi canım

Berrincim ben yarın rendevu alcam sen eşinle konuştun mü ne yapalım..

mericimmmmmmmmmm bende seni gördügume sevindim tatlım evt tedavıye basladım bı sorun olmadıyından cumartesi dondurulmuş emruyolardan koydular 3tane kaliteli dedı bakalım inşlh son olurda ayın 24 hcg sonucum beklıyoz bakalım dualarınıza ihtıyacım var kızlar

ay maasallah:nazar::nazar::nazar:
3ünüde saglıkla çözdürüp koydularmı..
3 transfer ha cok heyecanlandım

Allah ım sana üçüz versin üçünüde kucagına almaya ugras dur insallah:KK16:

10 gün önce bi akşam biraz kan gelmişti benden(adetten 1 hafta falan sonra) bu akşamda geldi ama azıcık bi damla..geçen olan daha fazlaydı korkmuştum..acaba neden böyle oluyo ki???:KK14::KK14::KK14::KK14:

Canim hosgeldin dedim ama görmedin sanırım peki adet de oldun mü kanamadan sonra

ah canım bilemedim ki şimdi

yumurtlarken falan mı oluo acaba..ay kötü bişe getirmek ıstemıorum aklıma
sen bir jinekologa git bi bakın canım aman ihmal etme.
bende sevmiorum diem ama yakın olmaması makbul derim
izmir içinde canım bana bi satlik mesafede ay da bi kere gelir bi gece kalır gider

hııı kvyi bıraktın uzakta sen aldın aadamı annenin sokagına tasındın ha valla helal sana:KK9:

Canim hosgeldin dedim ama görmedin sanırım peki adet de oldun mü kanamadan sonra
Görmedim canım pardon..yok adetime daha var
ah canım bilemedim ki şimdi

yumurtlarken falan mı oluo acaba..ay kötü bişe getirmek ıstemıorum aklıma
sen bir jinekologa git bi bakın canım aman ihmal etme.

hııı kvyi bıraktın uzakta sen aldın aadamı annenin sokagına tasındın ha valla helal sana:KK9:

adetten bi hafta sonra yumurtlama olur mu ki..:KK14:gidicem en yakın zamanda inşallah kötü bişi çıkmaz..:KK14:
ben kistten şüpheleniyorum ama bakalım ne çıkar:26:

aynen öle oldu tatlım babama kalsa ,ç güveysi alacak tıı ama ben bekleyemedim o kadar
bu arada elifim gelemedi geçmişden bi türlüü

Kızlar bu akşam inat ettım sizinle muhabbet edıcem dedım ama anca bu saatı buldu gırmem :KK1: kaç gundur çok uykusuzdum gaz problemımız var ne yese çıkartıyo sureklı huzursuz sureklı ağlıyordu sabaha kadar onunla uğraşıyordum ve gozumden resmen uyku akıyordu o uyuğu ılk dk bende yatıyordum bu gun ilaç aldık doktorumuz verdı bıraz daha rahat akşamdan beri . Bissuru alıntı yaptım ama sonra hepsini silindi gerçi geçmişin bile tamamınıokuyamadım. Daha 20 sayfam var ama onlarıda okumaya çalışırsam sıze yetışemıcektım yada pc başında uyuyacaktım :KK1: özledım sızınle konuşmayı1 saatte olsa bakayım dedım. Benden haberler boyle sızler nasılsınız gorüşmeyelı

selma kızlr nasılsınız ne var n eyok..yeni bat veren varmı ??
,
selam canım hoş geldin iyiiiyim ben sahsen sen nasılsınn ay ben görmedim yok sanırım bat veren

adetten bi hafta sonra yumurtlama olur mu ki..:KK14:gidicem en yakın zamanda inşallah kötü bişi çıkmaz..:KK14:

agzını hayra ac kıs geçmiş olsun canımm ya kötübişiy çıkmas inşş

CAnim benim aklıma ilk gelen acaba gebe isen yerleşme kanamasi
Sonrada kis hormonlarla alakalı bı kanama olabilir inşallah ilk dediğim olur Bı doktora git hayırlısı olsun

X