Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ohhh ohhh maasallah yeni topicimize bak:nazar::nazar::nazar:

nasılsınız fıstıklar
hoş geldin canım nasılsınn evet masallahımız varr
15 mi :KK53: hey maşallah 16 , 17 yaşında da anne olmuşsun. o yaşta anne olup bebek büyütmek ne zordur ya.beraber büyümüşsünüz ne güzel. en azından aranızdaki yaş farkı az olduğundan kuşak farkı olmamış

bu arada herkese iyi akşamlar kızlar :KK42:

iyi akşamlarr sanada hoş geldin

selamlarr nasilsiniz kizlarr...coktandir yazmiyorum burayaaa...bende 29 aralikta hamile oldugumu ogrendim 13 aydir evliyim bir dusukten sonra yine hamielyim...8 ocakta doktorda randevum var insallah iyi haberlerle gelirim..allahim isteyen herkese versinnnnn...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm tatlım cok cok sevndım ya ınşalla guzel haberlerle gelırsın bıraz anlatsana cnm hamıle kaldıgın ay bışeyler uyguladınmı sen pko dun degılmı cnm

meleklerim35,

alamutkalesi,

ALPPIN,

anatolya20 bunlar yeni arkadaslar demek hemen tanısalım:KK19::KK19::KK19:

ben meryem bebek askıyla yanıp tutusuyorum 27 yasındayım 2.5yıllık evliyim
.3 ay önce 6aylık erken dogum yaptım ama bebegim yasamadı
şimdi yeni umutlara yelken actım

pkosluyum yarısmacı arkadaslara başarılar:KK9::KK9::KK9:

çekerizz anacım kız evi naz evi biyerde:KK1: ben şimdiden çeyiz düzsem iyi olcak herlade:KK76: senin bulantıların geçedi dimi halan dr ilaç falan vermiyomu mahvolmuşsundur.... benim şükür midem hiç bulanmadı hep yedm ama daha 1 kilo bile almadım... bak kızına fit kaynana olcammm:KK9:

ayy ozamnları hatırladımda senin nasılda içine doğmuştu diyodun hep içim sıkılıyo dye malum olmuş demekki aman şükürler olsun geçti gitti şimdi arasımız kucamızdaa... kız yeni topiğe yeni resmler koysanyaa açar açar bakarızzz......

walla ben de özlemişim ... dr filme gerek duymamış dimi çektirmicen... şimdilik plan ne peki... beklemedemisin.... bide krem işe yaradımı:26:

Yok canim nerde ama bu ay gecmedini umut ediyorum inşallah masallAh Alkah nazardan :nazar::nazar: korudun dünürümüz bende firmumu koruyorum hatta düşüşlerdeyim 67 kilodan 62'ye düştüm halada düşüyorum

meleklerim35,

alamutkalesi,

ALPPIN,

ben pelin 4 yıldır bebek aşkıyla yanıp tutuşuyorum.31 yaşındayım 5 yıllık evliyim. hiç hamile kalamadım saygılar :KK42:

ayy ne güzell erkekn evlenmenin faydaları :):):) Rabbim nasip ettikten sonra yaş hiç önemli değil daha gençsin.... heves ediliyo yaa kardeş başka walla ... bide şimdi akılları kesiyo daha güzel bir büyüdülermi bişiy anlamaıyolar kardeşten bebek sevmek lazımmm:KK9:bide kızmassan eğer oğlunu neden kaybettiniz özel diğilse eğer.....

hoşgeldinn canımmm :) sen biiz bırakma biz hep destek oluruz sana kürün hayırlı olsun inş sonunda güzel hbrler alırsınnn:KK76::KK76::KK76:

sağol canım niye özel olsun ben onu hep ayrı yaşıyorum zaten o benim hep kalbimde
4 yaşında lösemi teşhisi kondu çok zorlu bir süreçti canım 4 yıl boyunca tedavi gördü hiç çıkmadan 2 yıl hastanede yattık
ama tam sekiz yaşındaydı ensefalitten vefat etti yani beyin çürümesinden
doktor hatası nedeniyle benim oğlumdaki lösemi en düşük olanmış ama doktorlar
kendilerini geliştirmek için hastaları deney olarak kullanıyolar benim oğluma
gereğinden fazla tedavi uygulanınca beyinde çürüme oluşmuş ondan kaybettim ben oğlumu

şimdi gelelim yerli fıstıklara..digerleri ithaldi:KK9::KK9::KK9:

buzin

lamia_

sevgi0715,

mucizem77

yaren 2007
kızlar siz nasılsınız bakalım.size ne anlatsam acaba ama cok anlattım size yeter demi:KK5:
babamı yolladım memlekete ev öle boş geldiki...
1hafta kaldı ama insan ne de cabuk alısıyor

meleklerim35,

alamutkalesi,

ALPPIN,

evet bende yumurtalarim gelismiyor...doktorum bana catlatma ignesi verdi ilk ignemdi..clomid kullandimm...daha snra igne..bunun yani sira glukofen ictim...folikasit...bu ay corekotu yedim iki uc kere...esime keciboynuzu ari sutu bal badem ceviz yedirdim...roka balik...bunlari uyguladik...aslinda ilacla beraber yemek istemedim 2 kere yedikten sonra biraktim..ignenin 14.gunu doktorum kan testi yaptirmami soyledi,,bende gogus agrisi ve kasik agrisi vardi ben kist diye dusunuyorum...adet gunumde kan testi yaptim pozitif cikt...allahim herkese nasip etsin...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

meleklerim35,

alamutkalesi,
A
ALPPIN,

Allah bebiş versin e No hoş geldin canim nasilsin

Aaa niye öyle diyon ki songulcum ya ben yaramaz miyim yanlış anlaşılma oldu bı gün ceza aldım 3 gün de kendim girmedim mapus yatmadım göz altına alındım sadece suçsuzluğum anlasilinca da serbest bırakıldım o kadaycik :KK1::KK1::KK1::KK1:

hahaha katıl zanlısı ranana

meleklerim35,

alamutkalesi,

ALPPIN,

canım inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun
ben hülya 37 yaşındayım kısmet olursa 3.bebeğimi istiyorum
bende yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum

buzin

lamia_

sevgi0715,

mucizem77

yaren 2007
kızlar siz nasılsınız bakalım.size ne anlatsam acaba ama cok anlattım size yeter demi:KK5:

Ohh bizi gören yok valla iyi

ben pelin 4 yıldır bebek aşkıyla yanıp tutuşuyorum.31 yaşındayım 5 yıllık evliyim. hiç hamile kalamadım saygılar :KK42:
saygılar bizden pelincim:KK1:memnun oldum.

peki seni üzmezsem sorun nedir neden olmamıs?
sağol canım niye özel olsun ben onu hep ayrı yaşıyorum zaten o benim hep kalbimde
4 yaşında lösemi teşhisi kondu çok zorlu bir süreçti canım 4 yıl boyunca tedavi gördü hiç çıkmadan 2 yıl hastanede yattık
gereğinden fazla tedavi uygulanınca beyinde çürüme oluşmuş ondan kaybettim ben oğlumu
çok üzüldüm arkadasım basın saolsun..
nası acılar cektin kimbilir.aallah acını hafifletsin saglıklı hayırlı evlatlar versin insallah:KK16:
hoş geldin canım nasılsınn evet masallahımız varr

iyiyim berrinim sizleri böle görünce daha iyi oldum:KK16:

of of be cnm benım rabbım sabırlar versı ınan dıcek bışey bulamıyorum

Bende yarışmada dereceye giren arkadaslara beşi biterse takiyorum BASARILAR

selamlarr nasilsiniz kizlarr...coktandir yazmiyorum burayaaa...bende 29 aralikta hamile oldugumu ogrendim 13 aydir evliyim bir dusukten sonra yine hamielyim...8 ocakta doktorda randevum var insallah iyi haberlerle gelirim..allahim isteyen herkese versinnnnn...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ayy ne güzel hblrlerle geldin kuzum Rabbim kucanada almayı nasip etsin inş.. darsı isteyen tüm arkadaşalrın başına inşş.....
ohhh ohhh maasallah yeni topicimize bak:nazar::nazar::nazar:

nasılsınız fıstıklar
hoşgeldin meryemim nasılsınn:KK16:nasıl idiyo durumlar gidiyomusun dr ye :)
15 mi :KK53: hey maşallah 16 , 17 yaşında da anne olmuşsun. o yaşta anne olup bebek büyütmek ne zordur ya.beraber büyümüşsünüz ne güzel. en azından aranızdaki yaş farkı az olduğundan kuşak farkı olmamış

bu arada herkese iyi akşamlar kızlar :KK42:
hoşgeldin canımmm nasılsın :)
hoş geldin sende aramıza ne kadardır bebek istiyorsun anlatırmısın

evet istemedi doktor filmi bebem
ya kremi bi kere kullandık sonra adet oldum pek bişiy anmadım anlıcagın:KK8::KK8::KK8:
bakalım ne oldu bana böyle bilmiyorumm ya inan tık yok bendee hiçç:26::26:
iyi ya en azından bi daha yapmak zorunda kalmadın.... kız sizinde bahtınız yanii...:KK53:acaba psikolojik mi ya bazen bende de oluyodu öyle ama geçiyodu yani... ne bilim bu baya uzun sürdü dr ne dedi krem düzeltirmiymiş yoksa geçici çözüm mü... ayy inş düzelir ya kız buluyonuz bunuyonuz haaa hamile kalında ararsınızzz:KK60::KK60::KK60::KK60:
Yok canim nerde ama bu ay gecmedini umut ediyorum inşallah masallAh Alkah nazardan :nazar::nazar: korudun dünürümüz bende firmumu koruyorum hatta düşüşlerdeyim 67 kilodan 62'ye düştüm halada düşüyorum
ayy benimde ilkinde 4 ay diyince birden kesilmişti ne rahatlamıştım ve 5 kilo vermiştim... ne ayakta durabiliyodum ne başka bişiy ne zor günlerdi:KK14: kuzum dr ye danış bi ilaç verir belki ... güçten düşersin mazallah bebeğe bişiy olmaz o besleniyo herşekilde zatende sen halsiz kalırsın inş bite yakın zamanda toparlasın sendee:KK34:

buzin

lamia_

sevgi0715,

mucizem77

yaren 2007
allah kavustursun canımm o zaman ayy gurbett zor demi

bendee hiç hamile kalamadımm:KK31::KK31:

buzin

lamia_

sevgi0715,

mucizem77

yaren 2007

cnm Allah kavultursun ya anlıyorum ne boşluk olmuştur
ben de bugun kadere karşı koyamadım ama eşim kadere boyun egmedı ve benı selamının telefonundan aradı hatta kendı telını nasıl bı özlemdı benımkı adam arada bırakıcak nerdeyse o derece konuştum

X