Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

De ki: “Allah'ın bizim için yazdıkları dışında, bize kesinlikle hiçbir şey isabet etmez.
O bizim Mevlamız'dır.
Ve müminler yalnızca Allah'a tevekkül etmelidirler.”
(Tevbe Suresi, 51)

Allah'ın yarattığı kadere gönülden boyun eğmek...
Rabbim bizlere hayirli kaderler yaz amin

ben acim ac
simdi bu saatde yememek icin benim uyumam lazim yoksa kendimi taniyorum mutfaga dalacagim kesin
acikmam normal ama dimi ya kendimi obur gibibi hissettim aksam saat 7de yedim aradan 7saat gecmis haliyle insan acikir dimi yani

lütfen bana normal oldugumu söyleyin

Iyi geceler kizlar Allah rahatlik versin hepinize

öpüldünüz

gelismeleri bildirecegim insaallah

siz olmasanizda yazarim artik gecmise bakarsiniz

Merhaba arkadaşlar gecenin bu saatinde uykum kaçtı uyuyamıyorum. sizin topiğe katılmamda sakınca varmı? hem akadaşımda yok edşnmiiş olurum :)
hoşgeldin canım...ben senn içinde yana kaykıldım gel otur anlat bakalım seni tanıyalım
haha arkadaşına gıtmış karını ac kalmış ezık bı turk vatandaşına yazıyodum
hahaha
ay evet dün öle aç perisandım ki....
bugünüme cok şükür
anam seninle batlarimiz ayni battasmisiz biz
varmi bi gelisme?

yok kuzum gelen giden ama ben ilaçla adet oluyorumya
dogumdan sonra ilk ilaç bu belki gecikir biraz

ama korunmadayım hiç ümitlenmem sen den hayırlı haberler beklerim

aaa bende ac uyuyamam he
2 gunluk dunyada ye gıtsın amnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Tabi normalsin canim hayirli geceler Allah rahatlıklar versin

Kizlar bana musade artık uykum geldi ya
iyi geceler
çok geçmiş olsun canımzor bir durum inşallah allah sana en yakın zamanda bebiş verir.
amin..tüm isteyenlere nasip olsun insallah arkadasım
Amin Rabbim tüm müslimanlari kötülüklerin şerrinden korusun..
aminnnnnn
ben evlılık takvım ıstııyorum koca yusukluden nasıl oluyo

ahahhahahahahah cok gülerim ne olur yapma

desenize bir ben istanbuldan... ya ne şans evlendim evleneli hiç arkadaşımolmadı. yenibir yere taşındımkarşımdaki teyze çıok yaşlıve sakat ne zaman halini sorsam bğtğn hastalığını en baştan anlatır birde yukaeıdaki komşularıı çekiştirir.. üsrtkat desem oda eviişletiyormuş ev almna komşual ne doğru laf onun üstü ve yani doğulu ve türkçe bilmiyor :s zaten kültür farkı var ne konuiacam ki anlaaycağınız kendime acil arkadaşbumam lazım yoksa depresifleşmem an mesekesi

ben yatıyorum kızlar
ısmını yıllarca calışsam yazamayacagım istanbullu arkdaşım gel yarın akşam erken kaynaşıp arkadaş olalım
öptumkızlar

Yeni gelen arkadaslar his geldiniz artık başka bı zaman tanisiriz

Kizlar benim cok pis uykum geldi masallAh size ya saat 03:25 geçiyor sizde tik yok herkese hayirli geceler kizlar ben yatıyorum artık bol muhabbetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…