Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Dilber hamileymiş Allahım inanamıyorum ay şoktayım Ne diyeyim bilmiyorum Rabbim hayırlı kılsın Şok oldum çok mutluyum Rabbim Berrinede nasib etHayırlı olsun dilberim

Dilber hamileymiş Allahım inanamıyorum ay şoktayım Ne diyeyim bilmiyorum Rabbim hayırlı kılsın Şok oldum çok mutluyum Rabbim Berrinede nasib etHayırlı olsun dilberim

ayyyyyyyyyy benddeeeeeee çok mutlu oldummmmmmm beni düşündügün içiinn
ALLAHIM sanada nasip etsinn bütün arkadaslarımıza da tabiii inşallahh haişş olacak hepimiz canımm ay sana fena demek bana tuhaf geliyor canımmm ya su adını de hele artık
fanaaa demekden see sekerimm

Son düzenleme:
arkadaşlar aranızda bir sorunu olmadığı halde kimyasal gebelik yaşayıp düşük yapan varmı? 21 aralıkta 2 embriyo transfer edildi. 2 ocakta pozitif sonuç aldım fakat 2 gün önce kanamam başladı ve beta değerim düşmeye başladı. doktorum tedaviye başlarken bende hiçbir sorun olmadığını söylemişti. sorun eşimden kaynaklı. peki bu düşüğün sebebi nedir bilen varmı ?

ha ha ha çok kötüyüm de mi Yaa berrin dilber aşılama mı yaptırdı canım

canım gecmiş olsun nedim bebek tutanamasıtır belki yada arkadaslarında dediggi gibi kimyasal gebeliktir
bunu tam olarak doktorun bilir heralde

geçmiş olsun canım inan kimyasal gebeliği çok bilmiyorum istersen netten araştır

ha ha ha çok kötüyüm de mi Yaa berrin dilber aşılama mı yaptırdı canım

evet kötüsün nerden baksın bi senedir muhabbet edioz sanki tc numaranı istiyorum yaa
bu da son sorum zatii artık sen bilin tatlım bi dahada demm zatii
evet asılama yaptıı canım siperm degeri düşük die üzülüyodu ama rabbim nasip etti dilberime

2 tane daha dondurulmuş embriyomuz var onlarla denemek istiyorum şansımı fakat öncesinde embriyolara bi genetik analizmi ne yapılıyormuş . yani bu kimyasal gebeliğin sebebi aslında embriyodaki kromozom bozukluğuymuş. bu genetik analiz nerede yaptırılıyor acaba maliyeti nedir ?

ayy ya şu hayata bak ne kadar tuhaf dimi Kaçıncı denemeydi peki

canım bi asıalamm var daha tüpe gecmedim onun için de hiç arastırmadım daha basa gelmeden bilinmez derler ya
dediklerini inan hiç bi bilgim yok yardımcı olamıcam san kusura bakmaa
ayy ya şu hayata bak ne kadar tuhaf dimi Kaçıncı denemeydi peki

ilk denmeseydiii

kaç yaşındasın canım Evet kromozom anomalisinden kaynaklanabiliyor doğru ama bunun için ciddi bi araştırmaya gerek duyulurmu ki anormal bi spermin yada gelişmemiş bir yumurtadanda kaynaklanabilirn her ay böyle değildir bence

sağol canım. Yok canım emzirırken kullanılabilen iğneler ve ilaçları verdi. Özellikle sordum zaten. Korkmana gerek yok dedi.

canimm benimmm coook tesekkur ederim bende hala soktayim kalp atisini duyunca inanican GUZEL ALLAHIM en kisa zamanda sanada nasip etsin INSALLAH AMINNNN....bu senenin her ayini en az 3-4 hamisle bitirelim INSALLAH AMINNN....

canimm benimmm coook tesekkur ederim bende hala soktayim kalp atisini duyunca inanican GUZEL ALLAHIM en kisa zamanda sanada nasip etsin INSALLAH AMINNNN....bu senenin her ayini en az 3-4 hamisle bitirelim INSALLAH AMINNN....

Allah razı olsun amin Anlat dilber bu kaçıncı aşılama

sağol canım. Yok canım emzirırken kullanılabilen iğneler ve ilaçları verdi. Özellikle sordum zaten. Korkmana gerek yok dedi.

sevindim canım tabi bebişin önemli sanıl üşüttün böyle sen tekradan çok gecmiş olsun
senin bebiişi de görebilecez mii fotolarını

geçmiş olsun. bakteriyemik bir salgın var zaten.. bol bol dinlen ve bolbol su iç vucudu ne kadar dinlendirirsen okadar hızlı iyileşirsin

inşallah canım. Dinlenmeye çalışıyorm ama sonuçta emir bey var pek rahat bırakmıyor :) iğneler ve ilaçlar ise yarar inşallah

Allah razı olsun amin Anlat dilber bu kaçıncı aşılama

canim ilk denemeydi ve ben umutsuzdum cunki benim 1 yumisim iyiydi ve asilama gunu sok olacagimiz bi sey oldu esimin butun degerleri cok dusmustu sadece 1.300.000 sperm vardi dr bile cok umutsuzdu ama ALLAH OL deyince olmayacak sey yoktur ben bu asilamanin dualar sayesinde tuttugundan eminim

sevindim canım tabi bebişin önemli sanıl üşüttün böyle sen tekradan çok gecmiş olsun
senin bebiişi de görebilecez mii fotolarını

banyo yapmıştım ondan sonra üşüttm sanırım.. Bakalım şuan emiri salliyorum ayağımda uyursa gelirim 5 dk gösterirm

peki 10 ocakmış adet tarihin ne zaman test yaptın hastaneye gittin mi dr haberi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…