Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

herkesin derdi başka ben çocuğum yok diye üzülüyorum sen arkadaşın yok diye

tak şu sepeti koluna herkes kendi yoluna

arama sorma boşuna,gitmiyor hoşuma

lalalallalalala lallalalala llalalaalalaaaaaaaaaaaa

herkesin derdi başka ben çocuğum yok diye üzülüyorum sen arkadaşın yok diye

ben ikisi içinde üzülüom.1000 yazıyla bin km öteye gelin geldim

ne anam ne babam ne arkadasım var bu memlekette...

bir bebegim olsun yalnzlıgın azalsn istedim onuda kısmet etmedi Allah ım

off ben gideyim baslamadan yeniden.

sizleri seviyorum.öpüyorum

meri nerde oturuyorsun ki 1000km derken ermenistan değil dimi

inan bana üzüleceğim hiç aklıma bile gelmezdi... meğer benimiçin ne önemkşymiş... rabbimsanada hayırlı sağlıklı bşr bebiş verir inşallah

amin canım inş.aslına bakarsan benim de bulunduğum yerde öle güvenebileceğim samimi arkadaşlarım yok.iş yerinde iş arkadaşlarım var o kadar

birazdaha beklemek istyorum cnmmm keseyi görsün hamillk kesinlşsin öle alıcam

'Şüphesiz biz insanı, karışım halindeki az bir sudan (meniden) yarattık ve onu imtihan edeceğiz. Bu sebeple onu işitir ve görür kıldık.Şüphesiz biz onu (ömür boyu yürüyeceği) yola koyduk. O bu yolu ya şükrederek ya da nankörlük ederek kateder.'(İnsan Suresi-2/3)

Rabbim dualarını ve dualarımızı kabul etsin canim inşallah sende birgun bebeğine kavuşacaksın Rabbim senin icinde ol desin inşallah bizde seni seviyoruz Ve Rabbim de seni seviyoriyi geceler

umarım bundan sonra herşey güzel olur senin için.boşver canım haline şükret.ben anneme bama çok yakınım ama çocuğum hiç olmayacak

Selamlar.. Maşallah kızlar ne çok kaynatmissiniz.. Ben fena şekilde hasta olmuşm. Iki gündür mide sırt ağrısı çekiyordum. Dün sabah yedide şiddetli bi sancıyla uyanınca eşimi kaldırdım. Dedim kalk götür ölüyorum ben. Ise bile göndermedim. Hastaneye acile kaldırdı hemen beni. Allahtan dahiliye uzmanı vardı başhekim çok iyi bi doktor sağolsun. Baktı baktı. Daha önce oldu mu diye sordu. Dedim hamilelikte bi kaç defa oldu geldim gene bi keresinde iğne verdiler geçmedi. Bi daha olduğunda serum verdiler geçmedi dedim. Sıcak su torbalarıyla iyileştim dedim. Iyi yapmışsn dedi sadece iğne veya serumla iyilesemzdn dedi bana.. Sonra koydular beni tekerlekli sandalyeye. Ilk önce akciğer filmi için röntgene soktular. Sonra yukarı müşahede odasına serumlar iğneler kan tahlilleri derken saat on buçuk oldu. Biraz iyi geldi onlar bana. Sonra doktorun yanına gittik sonuçlar için. Film çekilmişti ya ciğerlerim iltihaplanmis resmen. Ayrıca midemi de fena üstmüsm.. Iki çeşit iğne verdi on tane. Bir sürü de ilaç. Iğneler bitince gel dedi bakalım. Inşallah iyileşirm çabuk..

Nasılsın dilberin gözün Aydın görürsün meleğini en kısa zamanda inşallah darısı diger arkadaşların basına basta mucizemin

dilbercim masallah sizee keseyi gördügün günleride görelim canımm inşş

ayy canım benm yaaaa..ayy değerini yükseltsin rabbm inşllh kuzum benimmm...allh razı olsun cnm benm..ben sana sen bana bol bol dua edelim kuzumm

cnm gözumuz aydın

tebrik ederim dilberim suan itibariyle resmen hamişsin
Allah ım yüzünü güldürsün kucagına almayı nasip etsin ama ben cok inanıyorum sen de inan

kizlar hepinize cok tesekkur ederim ALLAHIM en kisa zamanda butun arkadaslarima nasip etsin INSALLAH AMINNN...
cuma gunu testi yine tekrarliycam simdi bu hafta nasil gececek ...:26::26::26:

pofffffffff amma kaynatmısınız yaaa bu arada yoklugumu bile farketmemişiniz kocam elimden alıp kapattıı netii
akşammm neler kaçırmısım yaaa uyutup gelim diodum ama ben uyumussyatak görmim tabi ben
kız ranaa akıllı ol bakımm ay ben bişiy sölemesem olmasdııı

cnm gecen 2 gun klıma kullanmak zorunda kaldık bence gırmeyın o işe
yakın sıcacık sobanızı
hele dogalgaz cep yakıyo fatura bgun gelmışş brı olarak
haklısın canım ama ne bilim annem ugrasmasın artık diyorum benn kaç senedir anacım sabo tüter siler
baca dolar silker ondan dedim ama tabii bilemiyorum yine dee napacaklar anacım isinamaz da klimayla

acık ol tabi kuzum biz bizeyiz burda hahahah

ay napım oldum artık baska cagrem yok doktora da açabilsem sorunu böyle daha iyi olacam demi cnanım

cnm bence o yaradan ben söyleyım
aşılama yaptır cnm urmaın faydası yok bak delyama maşalla

maşalllaaaaaahh canım nedim yaa size allahım analı babalı saglıklı bir ömür nasip etsin canımm yaa

çok gecmiş olsunn canım bu kadar igne bebişini emzirmiyormusun bi sakıncısı olmuyormuymus
çok gecmiş olsun canım

kızlar herkese günaydın kaç gündür yoktum
giremedim nete geçmişi okuycam diye helak oldum valla
hepinizi çok özledim

geçmiş olsun. bakteriyemik bir salgın var zaten.. bol bol dinlen ve bolbol su iç vucudu ne kadar dinlendirirsen okadar hızlı iyileşirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…