Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Amin hepimizin hakkında hayırlısı olsun o zaman bana musade size iyi sohbetler canlar herkese selam eder sevgilerimi sunarım
Kendinize iyi bakın Rabb'ime Emanetsiniz
sende kendine iyii bakk iii geeceler
anladım canım..ama zaten olacağı varsa başka zamanda da tutar gibime geliyo
düzelir elbet ya

yanii canımm ama sen düselt artıkk nese zaten uykum da geldi

ben önceden duş jeli kullanıyordum simdii köyden sabun geldii
bu zeytın yagından yapıo halamlarr onu kullnaıyorum yumusık yaptı cildimii

ben önceden duş jeli kullanıyordum simdii köyden sabun geldii
bu zeytın yagından yapıo halamlarr onu kullnaıyorum yumusık yaptı cildimii

valla mı kıss..
ohh ne güzell..bu duş jellerini kullanıyoruz ama bi halta yaradıkları yok:44:

valla mı kıss..
ohh ne güzell..bu duş jellerini kullanıyoruz ama bi halta yaradıkları yok:44:

evet bende avon satıom ondan bol bol sipariş verdim mi alıodum bakdım bu daha ii
bıraktım annem sacını da yıka dio boya varyaa ona ii gelmior işdee denemedim aslındaa da

evet bende avon satıom ondan bol bol sipariş verdim mi alıodum bakdım bu daha ii
bıraktım annem sacını da yıka dio boya varyaa ona ii gelmior işdee denemedim aslındaa da

ben avonun ürünlerini pek sevmiyorum kullanmıyorum hiç..
ben bazen zeytin yağı ve yumurtayla saçıma maske yapıyorum çok iyi geliyor..

biraz meraklıyım ben öyle maskelere falan

ben avonun ürünlerini pek sevmiyorum kullanmıyorum hiç..
ben bazen zeytin yağı ve yumurtayla saçıma maske yapıyorum çok iyi geliyor..

biraz meraklıyım ben öyle maskelere falan

kııı neden begenmion ben 7 senedir satıyorumm sac kremi basta olmak üzere her ürününü denemişimdirr
satmadan önce kalite kontrol hesabii vall kullanıyrum da satıorumda hiç sikayet almadımm neden begenmionn de hele bakım
ama ben simdi yatımmm bebem yaaa olurmuu öptüm çokk kuzumm

merhabalar bende bebek aşkıyla yanıp tutuşanlardanım rabbim inşallah isteyen herkese kısmet eder ben 1,5 yıldır deniyorum uzun zamandır kk ya da girmedim düşünmemek için ama aklımdan çıkmadı bu fikir inşallah 2013 şans getirir bebiş getirir bizlere.
benide listenize eklerseniz sevinirim.
bilgilerim: isim:kelam / melek evlilik: 2011 bebek : ilk olacak dogum yılı: 1989 sat: 24 kasım bat: 25-26 aralık ( daha adet olmadım gecikmenin 8. günü id. testi yaptım negatif kanda baktırmadım negatifi görmekten korkuyorum.):44:

Merhabalar, bir arkadaşımla birlikte sgk raporlu olarak tüp denemelerimizde pozitif sonuç aldık. İkimizin de elinde epey ilaç kalmıştı. İlaçlarımızın büyük bir kısmını sattık kalanların dökümü ise aşağıda yazıyor. Bu ilaçları yine satın aldığımız raporlu fiyatlarından elimizden çıkartmak istiyoruz. Yerimiz İstanbul Anadolu Yakasında. Kalan ilaçlarımız;

10 kutu puregon (sgk raporlu fiyatı kutu başına 70,89 tl)
1 kutu cetrotide (sgk raporlu fiyatı 40,54 tl)
4 adet menapur raporlu alınmadı eczane fiyatı 230 tl dir ben 145 tl ye vereceğim.
1 adet ovitrelle(raporlu fiyatı 40 tl)

tüm ilaçların skt ağırlıklı olarak 2014, ve 2015 tir. İlaçlarımızı soğuk zincir bozulmadan buzdolabında saklandı. ilgilenenler lütfen özel mesajla bağlantıya geçsin, telefonunuzu verirseniz arayıp bağlantıya geçebilirim.

Not: Kâr amacı güdülmemektedir. Pozitif sonuç aldığımız için elimizde olan ilaçlarımızı aldığımız fiyat üzerinden vermek istiyoruz.

merhaba arkadaşım kaç yıllık evlisin ne kadar süredir korunmuyorsun bunlar önemli eğer süredir korunmuyorsan bi doktora git istersen...

meraba canım inşallah rabbim bir an önce evlat sahibi eder hepimizi 2 senelik evliyim korunmayı bırakalı 3 ay oldu ama anlamıyorum nasıl hamile kalamadığımı şimdi ovulasyon testlerinden sipariş ettim kendime bu ay onu denicem canım şu çörekotu bal tarçınıda yaptım nsıl denk gelmiyo acaba yumurtlama günüme şaşıp kalıyorum her ay

kızlar bu ay klomen kullandım ılk defa adet gunum gectı,kan testı yaptırdım ama negatıf cıktı,doktor bana TARLUSAL dıe adet söktürğcü verdi,simdi iki gün oldu kullanıyorum mızmız kanama var ama tam adet ne zaman olurum acaba,bu ılac hakkında bılgis olan varmı,işe yararmı,adet günlerim cok düzenliydi canım sıkıldı,bir daha kullanmıcam klomen allahtan kist yapmamış

hayırlı akşamlar
şimdi dr dan geldik durumumuz gayet iyi çok şükür 35+0 yani 36. haftaya bugün giriyorum 3100 gr 49 cm olmuş maşallah
kafa yine aşağıda ve kanala girmiş durumda hayırlısı artık kızlar :129:

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım darısı başımıza dua et bizide...

arkadaşım daha 3 ay olmuş acele etme biraz sabret bekle,3. aydan strese gireceksin daha kötü olucaksın sonra bak bize her ay kırmızı her ay kırmız:)))) boğa gibi olduk :) görünce çıldırıyorum....allah büyüktür canım o melekler gelecek sadece doğru zamanı bekliyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…