Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Sedefcim bende cok istiyorum kismet nasibimde ne varsa ona razi olacam Rabbim neylersr guuel eyler. Bende tek kese bi kalp gordu bide kist gordu takip edilecekmis. Sonra acaba kistmi sandi ikinci bebegi diye dusundum bakalim sali kontrole gidecez. Ruyamda ultrasona girmisim kesenin icinde uc tane yildiz gibi isik vardi parliyor tebrikler cogul gebelik dedi:::))) oda niye boyle gordum cunku klomenle 3 yumurtam olusmustu ya biz esimle ucuzlerimiz diye seviyorduk ta ki bebegi 6arti5 de gorene kadar:::))
Ben senden ogrenirim ikizlere bakmasini ne guzel olur dimi yaa. Cok sukur bunada tekede raziyiz saglikli olsunda Insaallah

Songulum aslinda bana asilama yapanda tupbebek merkezi ve bana kalp atisini duyana ve risk yoksa kadin doktoruna yonlendiriyoruz demisti. Sali gunu gittigimde hersey normal ise kadin doktoru bulmam lazim kendime. Zaten rutin kontrol icin suanki merkez benim tasindigim yere 1 saat uzaklikta

Sedefcim bende cok istiyorum kismet nasibimde ne varsa ona razi olacam Rabbim neylersr guuel eyler. Bende tek kese bi kalp gordu bide kist gordu takip edilecekmis. Sonra acaba kistmi sandi ikinci bebegi diye dusundum bakalim sali kontrole gidecez. Ruyamda ultrasona girmisim kesenin icinde uc tane yildiz gibi isik vardi parliyor tebrikler cogul gebelik dedi:::))) oda niye boyle gordum cunku klomenle 3 yumurtam olusmustu ya biz esimle ucuzlerimiz diye seviyorduk ta ki bebegi 6arti5 de gorene kadar:::))
Ben senden ogrenirim ikizlere bakmasini ne guzel olur dimi yaa. Cok sukur bunada tekede raziyiz saglikli olsunda Insaallah

Sali gununede az kaldi he
Yengeminde kist vardi sonra kayboldu
Ay simdi sali ne kadarlik olucak o zaman kesinlescek degilmi

Songulum aslinda bana asilama yapanda tupbebek merkezi ve bana kalp atisini duyana ve risk yoksa kadin doktoruna yonlendiriyoruz demisti. Sali gunu gittigimde hersey normal ise kadin doktoru bulmam lazim kendime. Zaten rutin kontrol icin suanki merkez benim tasindigim yere 1 saat uzaklikta

Anladim.cnm brnim
O zaman kendine evine yakin bir kadin dogumcu ayarlaman gerekiyor degilmi
Cevreden iyice arastir cnm tecrube etmis kisilerden
Aaa kiymetli bu bebe yahu

Sali 7arti5 olcak Insaallah yani tahminimce belli olur tekmi ciftmi diye. Ben kan degerim 3 kat artis yapinca almanyadaki doktor ikiz olabilir dedi. Hayirlisi. Evet az kaldi esinede kalp atisini dinletecem kismet olursa ::))

Aynen oyle canim dogru diyorsun nazli bir bebek ::)). Kayinvalideme esim soylemis zavallim tamda cay dolduruyormus bardaga degilde eline dokmus sevincten. Kayinpederim sevincten gobek atmis. Kiz kardesimnde dogum gununde canim teyzeme diye havlu hediye ettim sarildi agladi canim yaa

Ay kadin tup bebek yaptirmaya gitti bir geldikanda cikmis kese gorulmus kalp atisida duyulmus nerdeyse 8 haftalil.ay saka gibi
Ay iyi oldu he
Ben kese kalp atsi olaylarinda acaip.stres oluyorum

Demek esinde gelicek he ne guzel
Ona nasil.soyledin anlat hele

Aynen oyle canim dogru diyorsun nazli bir bebek ::)). Kayinvalideme esim soylemis zavallim tamda cay dolduruyormus bardaga degilde eline dokmus sevincten. Kayinpederim sevincten gobek atmis. Kiz kardesimnde dogum gununde canim teyzeme diye havlu hediye ettim sarildi agladi canim yaa

Ay ne buyuk birmutluluk canim ya

Rabbim.herkeeze nasip etsin
Simdilerde bir komsum.basladi istabbulda

Rsim yanimda yoktu ben tr esimden iki hafta once gitmistim. 8 ekimde oda gelecekti. 2 ekim kanda cikinca idrar testini ve kan sonucunu cekip resim yolladim bide baba ile bi yazi vardi arkasindan onu yolladim anlamadi ::KK43:(. Yahu hamileyim dedim o gun uyuyamamis. Geldi gezdik bana sozu vardi bu ay gebe kalirsam yeni cep tel alcakti onu aldi. Cok sevindi inanamadi ama yanimda degildi haber ettigimde. Geldiginde araba kiraladi ben yorulmayayim diye ve gezdik. Brnde cok stres yapacaktim ama bayram araya girince kese icin ayri gidemedim direk pit pitlari dinlemeye gittim::)) cok sukur Rabbim isteyen tum arkadaslarimada nasip etsin Insaallah

Rsim yanimda yoktu ben tr esimden iki hafta once gitmistim. 8 ekimde oda gelecekti. 2 ekim kanda cikinca idrar testini ve kan sonucunu cekip resim yolladim bide baba ile bi yazi vardi arkasindan onu yolladim anlamadi ::KK43:(. Yahu hamileyim dedim o gun uyuyamamis. Geldi gezdik bana sozu vardi bu ay gebe kalirsam yeni cep tel alcakti onu aldi. Cok sevindi inanamadi ama yanimda degildi haber ettigimde. Geldiginde araba kiraladi ben yorulmayayim diye ve gezdik. Brnde cok stres yapacaktim ama bayram araya girince kese icin ayri gidemedim direk pit pitlari dinlemeye gittim::)) cok sukur Rabbim isteyen tum arkadaslarimada nasip etsin Insaallah

Ay tutarmis adami uyku degilmi ama
Bu arada telin hayirli olsun hayatim bol bol.bize guzel haberler yazmak nasio.olur insalla
Pekala calismaya devammi

Songul sedef zeynep ayfer suay seyda sizde iyisiniz Insaallah
yarenle aras nasil yasina nezaman giriyor bizim erkek masaallah hediyeside cok seker
sedef ikizlerin masasllah guzel ilerliyorlar Rabbim rahat hamilelik gecirmeni nasip etsin Insaallah
seyda dogum yaklasmis Insaallah kolay dogum nasip eder Mevlam
suayim hersey yolunda olmasina sevindim Allah kucagina aldigin gunleride nasip etsin Insaallah
ayferle zeynep kizlar durumlar nasil Insaallah Rabbim guzel haberler getirmenizi nadip etsin. Az kaldi hamile olmayan kalmayacak Insaallah. Dualarim dizinle

Songul sedef zeynep ayfer suay seyda sizde iyisiniz Insaallah
yarenle aras nasil yasina nezaman giriyor bizim erkek masaallah hediyeside cok seker
sedef ikizlerin masasllah guzel ilerliyorlar Rabbim rahat hamilelik gecirmeni nasip etsin Insaallah
seyda dogum yaklasmis Insaallah kolay dogum nasip eder Mevlam
suayim hersey yolunda olmasina sevindim Allah kucagina aldigin gunleride nasip etsin Insaallah
ayferle zeynep kizlar durumlar nasil Insaallah Rabbim guzel haberler getirmenizi nadip etsin. Az kaldi hamile olmayan kalmayacak Insaallah. Dualarim dizinle

Cok sukur iyiyiz cnm
Aras birbyasini 19 ekimde doldurdu
Persembe dogumgunusu yapcaz kucuk adamima

Guzel bi soru tasindigim yerde ide kasimda baslayacam ve herhangi bi sakinca yoksa doguma 6 hafta kala izin hakkimi kullanacam digumdan sonrada 6 hafta iznim olacak sonra bizim burda annelik izni 1-2 yila kadar bakalim belki 1 yasi doldurdumu cocugumu yanima alirim ise nede olsa anaokulu;:KK66:)

Nartanem tebrık ederım nasıl mutlu oldum anlatamam rabbım sağlıklı bı şekilde kucağınada almayı nasıp etsın işallah. :KK52::KK52::KK54::KK54:

Suaycim cnm benim.haydi bumuda atlattin cok gecmis.olsun ayrintilida iyi grcicek insalla
Bu sefer olucak insalla suayim
Bu arada bizim.kizin ismi.ne bwn ismi.ile hitao etmek isterim:)

canım benım cok şükür ıyıyız rabbım ınsallah böyle güzel gitmeyı nasıp eder kızımın ismi mira teyzesi

Kizlar arasa dogumgununocin magnet yaptirdim sizde mevkut icin yaptirabilirsiniz cok tatki oldu
Eki Görüntüle 838837

ayyy songül bayıldım nerde yaptırdın kaça :KK34:

cnm kilo almak ya da vermek mesel değilki..gördüm rüyalr her şey etkiliyor..aman ne olcask denilebilir..bebğin sennle sağlıklı denilbilir ..isstem dışı oluyor bu duygulr..yanımda o kdr çok olmsuz insan varki..sanki çatı muaynesine girdimde onalr yaptı muayneyi..ay doğumun koly olur yok çok zo rolur..sanane yaa..yok beni böle kestiler yok şöle oldu böle oldu ..kızıyorum anlatma yok anam illki anltcakk...kendi psikoljimi kenmdim düzeltiyroum..eşimle konuşuyorum ..heycndan bir şey olmaz..tusemi alığp gelcez yok bir şey diyor..onn bu kdr soğpuk kanlı olması beni dahda delirtiyro..anlamsız bir ağlama krisizm vr ztn.oto .oka ağlıyorum..sonrada düzeliyorum...önceden kimseye bir şey anltılmıyormuş avcımıyor bir şey olmuyor fln..onlar doğursun anam..ben bir tanyi doğurimda bişe kalmaz..sezery<n olsam sorun değil uyu uyan tamm :))norml doğum canımı acıtıyor

suaycım her şeyn ii çıkmaısna çok sevindim ttalımm.allh sorunsuz kucnada gösters,in inşllhh..resmleride belkelrimm bakrım

seydam gülüm benım hiç bırseyi kafana takma hersey güzel olacak senın yanında böyle konuşanlara kulak tıka ızın verme bu arada bol bol hurma ye ınan normal doğum en rahatı hiç korkma sezeryan tek sıkıntısı doğum sonrası ağrı sancı ya bız ne acılar cektık bunlarımı cekmıyeceğiz yeterkı sağlıkla gelsınler kuzum benım arkadaşım doğum yyaptığında doktora gittiğinde 8 cm açılması olmuş hemen doğuma almışlar 1 kez ıkındım cocuk geldı dedı hurmaya cok boorçluyum dedi resım atacağım seydam evde unuttum bugün ama hamiş halımı atayım bızımkı 300 gr olmuş maşallah

Surdan basliyorum ozaman
memoriala gittim daha oncede maillesmistim doktorumla tanidi beni cok cana yakin tatli bi doktor. Cok temiz titiz bir hastane A dan Z ye kadar anlatildi ne tur asamalar olacagini acikladilar. Kullanman gereken ilaclarimi onceden yazdi eczanede arastir en uygun vereni eczaneden al dedi. Adetin ilk gunu gel baslayalim dedi. Ama Insaallah hamilesindir bize gerek kalmaz diye dua etti ictenlikle.
biliyorsunuz trye gitmeden once 3. Asilama olmustu klomenn kullanmistim vs. Doktora dedim asilama sonucunu almadim. Ozaman gebelik suphedinden sana katheter sokmayalim alttan rutin kontrol yapalim dedi. Ama ilk iki asilaman tutmadiysa 3. De hic umitli degilim dedi tutmamis olabilir dedi. 1 ekimde tupe strart verilecek. Benim o gun adet olmam gerekiyor tabi ben aksam veya gece yarisida olabilirim. Dayanamadim teyzemle idrar testi aldim ve anam silik ikinci cizgi. Nette arastirdim yanilma payi cok test hata verrn testlerden bi tanesi ben umitlendim ama yinede kapzirmadim kendimi. Teyzem dedi yarin olmazsan kan verirsin.
2 ekim kan verdim iki saat sonra sonucu almaya hidecez ama ben carsida sersem sersrm folasiyorum. Hastaneye gittik sonucu alicaz biraz bekleyin dedi ben heyecandan wc ye gidecem tam ismimi duydum cagirildim teyzeme sonucu verdi ben kaptim elinden ne cabuk wc ye gittin dedi teyzem. Actim baktim sonuc 366 hamileyim. Cok sasirdim aptal bi gulumseyle teyzeme hadi teyze seni iskender yemeye davet ediyotum dedim ciktim. Tup bebek merkezini aradim doktorda sevindi. Almanyadaki doktorumla konustum sevindi sekreter bile sevindi yapmam gerrken testleri soyledi. Iki gun sonra kan 1003 oldu sonra 3-4 gun sonra 5127 oldu derken 6arti5 iken bebegi ve kalp atisini duydum karnimdan bakti. Almanyadaki doktor ikiz gebelik olabilir dedi. Ama henuz erkenmis ogrenmek icin. Iste boyle kizlar. Sukur cok cok sukur bebisim suan 7arti3 Rabbim tum isteyen arkadaslarimada nasip etsin Insaallah. Millet kurban bayrami kina dugun telasinda ben ise doktor bebek telasinda;:KK66:)
cok uzun oldu ama mutlu son:)))
Daha anlatacak cok seyim var ama baska zamana kalsin. Hepnizi cok seviyorum iyiki varsiniz opuyoruz sizleriiii

:KK52::KK52::KK52: allahım canım benım bıtanem cok mutlu oldum okurken bıle acaıp oldum rabbım nelere kadır o istesın yeterkı bak meleğin geldı allahım sağlıkla kucağına versın canım benım ınan suan duygularımı tarıf edemıyorum cok mutlu oldum :nazar::nazar::KK54:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg
Sonunda resim eklemeyi becerdim:))

nartanemm ayşemm benimm cnaım arkadaşım çok sevindim yaa..nasıl anlatamm valla..gözleirm dfolu dolu oldu..ztn ağlamak için yer arayan ben pek i geldi bu habr..içim umut dolu dolu oldu..gerçi songül bana hafta sonu söledi hamile habeirni oz man aldım cnaım...rabbim o göbendieki bebğini korusun kucana naisp etsin cnaım...kist görünn şey inşşllh bebktir cnaım arkadşım benimm...rbbaim yeni evinde yeni bebk sesiyle huzurla geçirmeni nasip etsin cnaım..kendine her zmnk,nden daha dikkt et cnm...snei çok sveiyorum..senden heber allammk çok kötüydü..şüküğr iisin cnm..haberlerde oldukkçaa ii çok sevindim tatlımm benimm

Sagolun kizlar sukur hamileligim iyi gidiyor. Arada bulantilar oluyor minigimiz kendini belli ediyor cok sukur. Doktorumuz sali gunu bize 8arti4 dedi cok sasirdim dedim trde hesapladigimizda bugun 7arti6 olmali. Biz asilama gununu bildigimiz icin bu sekil hesaplaniyor dedi kafam karisti. Olsun saglikli olsunda kac haftalik oldugunu tam bilmesemde olur. Buarada yanip sonen kalbimiz tekdi yani. Yani teyzeleri tek olcak hayirlisiyla. Ilginc olanda esimle veya kizkardesimle konusurken bebek diyecegime hep oglumuz diyorum ve diyesim geliyor.
biraz moralii bozan durum var Insaallah duzelir. Kistim vardiya birtane o buyumus bide ikinci kist cikmis. Ne yaparlar acaba ya. Yumurtaligin etrafindaymis. Hicte anlamam iki hafta yine doktora gitcez kist oldugundan sik sik gidecem galiba

Sagolun kizlar sukur hamileligim iyi gidiyor. Arada bulantilar oluyor minigimiz kendini belli ediyor cok sukur. Doktorumuz sali gunu bize 8arti4 dedi cok sasirdim dedim trde hesapladigimizda bugun 7arti6 olmali. Biz asilama gununu bildigimiz icin bu sekil hesaplaniyor dedi kafam karisti. Olsun saglikli olsunda kac haftalik oldugunu tam bilmesemde olur. Buarada yanip sonen kalbimiz tekdi yani. Yani teyzeleri tek olcak hayirlisiyla. Ilginc olanda esimle veya kizkardesimle konusurken bebek diyecegime hep oglumuz diyorum ve diyesim geliyor.
biraz moralii bozan durum var Insaallah duzelir. Kistim vardiya birtane o buyumus bide ikinci kist cikmis. Ne yaparlar acaba ya. Yumurtaligin etrafindaymis. Hicte anlamam iki hafta yine doktora gitcez kist oldugundan sik sik gidecem galiba

oo canım masalla hersey yolunda senın bebık atakta yapmış annesı
kıst olayına gelınce hayatım ben sana orneklerımı sunayım
1.eltım
2.lıse arkadaşım
3.dayımın es

aynu sekuılde kıstlerı ıle gebe kaldılar
eltım ıle lıse arkadaşımın ıkısınınde normal doğum yolu ıle kıstlerı gıttı ve hamıleleıklerı bıynca kıstlerı beraberındeydı
dayımın esının ıse tam trıhını hatırlayamasamda ıkı kıstıde 3 ay cıvarları kayboldu hele bır tanesı oldukça buyuktu dr tosun gıbı hatta demırtı
sakın kafa na takma hayatım

X