Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

:KK37:
valla songülüm 4 gözle beklıyorum bakalım bızım kız ne zaman teşrif edecek :KK9::KK9: valla bravo songülüm mıllet bunları parayla yaptırıyor ablanıda senıde tebrık ederim :nazar:

sedefim bende beklıyorum bakalım senın gelın nazlı cıktı :KK9::KK9:

Olsun:)kız ewi naz evi:)benim anneminde 4 tane kızı var anlarım seni:KK9:

kızlar ben grip oldum..ay fenayımm..ama bugn iim biraz. yarın konrtolüm var..çok heycnlıyım nedne bilmm ama bir tuaf hiidyorum ilk defa gtcekmiş gbi..herkes ii umrımm...pek yazmaıyorum ...size bakim diye girdimm...

bu arada sinemin sancıalrı başlamış..dün yazmak için girmiş ..sonra acilen çıkmış kendisi dedi bana..sancıalrı çoğlmışş..10 kasıma kdr keisnmiş 3 cm açılması olmuşş..suan arda sancısı giryormşçbebek 3700 muş..çok korkuyor ve heycnlıymış...bizden dua istyor..rabbim bir asvazda kurtrsın..yardımcısı olsunn

kızlar ben grip oldum..ay fenayımm..ama bugn iim biraz. yarın konrtolüm var..çok heycnlıyım nedne bilmm ama bir tuaf hiidyorum ilk defa gtcekmiş gbi..herkes ii umrımm...pek yazmaıyorum ...size bakim diye girdimm...

bu arada sinemin sancıalrı başlamış..dün yazmak için girmiş ..sonra acilen çıkmış kendisi dedi bana..sancıalrı çoğlmışş..10 kasıma kdr keisnmiş 3 cm açılması olmuşş..suan arda sancısı giryormşçbebek 3700 muş..çok korkuyor ve heycnlıymış...bizden dua istyor..rabbim bir asvazda kurtrsın..yardımcısı olsunn

Aman canım iyi bak kendine bol bol c vitamini al.döşüne sırtına vics sür bol bol terle başka türlü atamazsın hastalığı.sinemde doğuruyo ha:emir_bebek:rabbim yardımcısı olsun bebeğinin gelişimide çok gzlmiş

Ya songül galiba benim göğüs ucum sorunlu olcak:KK43:sarı sarı bişeyler kuruyo ucunda,çok kuru görünüyo uçları.çatlamış gibi şimdiden

Aman canım iyi bak kendine bol bol c vitamini al.döşüne sırtına vics sür bol bol terle başka türlü atamazsın hastalığı.sinemde doğuruyo ha:emir_bebek:rabbim yardımcısı olsun bebeğinin gelişimide çok gzlmiş

ayy cnm viks sürmedim valla zarr olur diye..hamillkte kulnıma keisn bir şey yok yazıyordu sürmediim bende cnm...çorba 1 bardak ıhlamur kuşburnu elma çayı mandlina elmyala ii etemye çalıştımbirde bol bol üzüm yedim çekirdekli ..baklaım..az kaldı ztnn

evet cnm sinemde doğuryor iştte son gn 10 kasımmış..rabbim kucnda göstersinn oğluşunuu

ayy cnm viks sürmedim valla zarr olur diye..hamillkte kulnıma keisn bir şey yok yazıyordu sürmediim bende cnm...çorba 1 bardak ıhlamur kuşburnu elma çayı mandlina elmyala ii etemye çalıştımbirde bol bol üzüm yedim çekirdekli ..baklaım..az kaldı ztnn

evet cnm sinemde doğuryor iştte son gn 10 kasımmış..rabbim kucnda göstersinn oğluşunuu

Hmm kullanma o zaman canım viks.grip aşısı olcaktım ben doktorum izin vermedi.bol bol meyve yememiz lazım.en çokta bebişler için:emir_bebek::emir_bebek:

:KK37:

Olsun:)kız ewi naz evi:)benim anneminde 4 tane kızı var anlarım seni:KK9:

demi ya bu cok nazlı cıktı ama :KK9::KK9:

kuzum benım bıtanem geçmiş olsun bol bol vitamın al dıkkat et kendıne acıl şifalar dılerim ay senın heyecanını yesınler valla ben de her kontrolu ıple cekiyorum az kaldı seydam meleğine kavuşmana :KK16:

sinemcim canım benım annesıde geldı ya şimdi ona en güzel moral o zaten normal doğum yapacaktı eğer 3 cm açıldıysa 10 kasıma kalmaz bıle maşallah rabbım rabbım bır nefefte kurtarsın hayırlı doğum yapsın inşallah

Gunaydin kizlar
Nasilsiniz bakalim.varmi bebelerden haber
Sinem digum yaptimiki cok.meraktayim

Havasa birden bozdu kizlar
Hazirliklar nasil.gidiyor
Hic resim.atmiyormusunuz ama ya

az biraz iim ben çok şükür..öksürük kaldı bir tekk...çarşöba dr gittik..34 haftalık..usgye göre 35 haftalık gözüküyor.2474 kilosu kızımızın..nst odasını sevmiyr orda hiç harekt etmyor..oraya girmeden ve çıktıktan sonra çok tekme atyor:)o yüzden nst odasında çok suuryorum :KK43:.kızım iidi.yüüznü pek göstermedi bize.acelesi yokmuş.rahimde açıklık yok eşi iimiş.2 hafta daha dursun dedi..ütün gelişimi tammlack dedi..sonra istediği zmn gelsin dedi..minik meleiğim.tusemim gayet iimiş..ve ben tam 105.2 kilo olmuşum..yazık yazık dedikk ama kızımın killosu ii olunca ii geldi bana..herlde tam vaktnde gelse 3500 e yakın bir şey doğar:)..
18 aralık sata göre usgye göre 11 aralık gözüküyor.

:26:
az biraz iim ben çok şükür..öksürük kaldı bir tekk...çarşöba dr gittik..34 haftalık..usgye göre 35 haftalık gözüküyor.2474 kilosu kızımızın..nst odasını sevmiyr orda hiç harekt etmyor..oraya girmeden ve çıktıktan sonra çok tekme atyor:)o yüzden nst odasında çok suuryorum :KK43:.kızım iidi.yüüznü pek göstermedi bize.acelesi yokmuş.rahimde açıklık yok eşi iimiş.2 hafta daha dursun dedi..ütün gelişimi tammlack dedi..sonra istediği zmn gelsin dedi..minik meleiğim.tusemim gayet iimiş..ve ben tam 105.2 kilo olmuşum..yazık yazık dedikk ama kızımın killosu ii olunca ii geldi bana..herlde tam vaktnde gelse 3500 e yakın bir şey doğar:)..

1 ayın kaldı yani:)allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah canım..bebişin peşinde koşcam diy verirsin inş kiloları:)kaç kilo aldın şu zamana kadar.benim 10 kilo oldu:KK43:daha 6 ayda

Kizlar sinemin bebegi dunyaya gelmis cok sukur seydam soyledi
Rabbim.uzun omurlu.sagkikli.evlat etsin insalla

Kiz.korku degil.mutluluk sarsin
Seninde haberini vericez biegun burdan dimi sedefim

Bebeklere bakamama korkusu var bide.ya hep birilerine ihtiyacım olursa diyorum,ben yardım almayı pek sevmem,ilk zamanlar elbette birileri olcak yanımda annem kayınvalşdem ama nereye kadar.kendş başıma onlara yetmek yetişmek istiyorum ama korkuyorum ya beceremezsem ya çok aksi bebekler olurlarsa diye

günaydın kızlar ya artık ben ümidimi kestım bızım sıpa oynamayacak :KK43:

Gunaydin kizlar
Nasilsiniz bakalim.varmi bebelerden haber
Sinem digum yaptimiki cok.meraktayim

Havasa birden bozdu kizlar
Hazirliklar nasil.gidiyor
Hic resim.atmiyormusunuz ama ya

ıyıyız gülüm sen nasılsın

oy oy maşallah:nazar::nazar: tuseme seydam kocaman olmuş kılosuda maşallah cok ıyı günler sayılı artık :KK54:

Kizlar sinemin bebegi dunyaya gelmis cok sukur seydam soyledi
Rabbim.uzun omurlu.sagkikli.evlat etsin insalla

evet bende face de gördüm cok tatlı efe bey babasının kucağında keyif yapıyordu

Bebeklere bakamama korkusu var bide.ya hep birilerine ihtiyacım olursa diyorum,ben yardım almayı pek sevmem,ilk zamanlar elbette birileri olcak yanımda annem kayınvalşdem ama nereye kadar.kendş başıma onlara yetmek yetişmek istiyorum ama korkuyorum ya beceremezsem ya çok aksi bebekler olurlarsa diye

korkma tatlım rabbım dağına göre kar verir ınan bebişleride öyle nasip edecek sana sen bıle ınanamıyacaksın ben nasıl bakıyorum bunlara dıyeceksın :KK34:

günaydın kızlar ya artık ben ümidimi kestım bızım sıpa oynamayacak :KK43:

ıyıyız gülüm sen nasılsın

oy oy maşallah:nazar::nazar: tuseme seydam kocaman olmuş kılosuda maşallah cok ıyı günler sayılı artık :KK54:

evet bende face de gördüm cok tatlı efe bey babasının kucağında keyif yapıyordu

korkma tatlım rabbım dağına göre kar verir ınan bebişleride öyle nasip edecek sana sen bıle ınanamıyacaksın ben nasıl bakıyorum bunlara dıyeceksın :KK34:

İnşallah öyle olur canım ya...2 sene çabucak geçse az rahatlarım:)

İnşallah öyle olur canım ya...2 sene çabucak geçse az rahatlarım:)

Annesi umudunu kesme hemen:)ilk bebeğin daha hissetmemen çok normal.senin kız ağır oturaklı olcak daha ne istiyon:)harektlenmeye başladığında bi dur artık diycen:)benim soldaki kaburgalarımı acıtıyo artık:)

annesi umudunu kesme hemen:)ilk bebeğin daha hissetmemen çok normal.senin kız ağır oturaklı olcak daha ne istiyon:)harektlenmeye başladığında bi dur artık diycen:)benim soldaki kaburgalarımı acıtıyo artık:)

valla benım pek umıdım kalmadı akşam bızım kı geldıgınde ılk sorduğu sey kızım oynadımı artık oda sormuyor garıbım umıdını kestı artık bız onun suyundan gıdeceğiz ayy canım benım sedefim allahtan evdesın calışmıyorsun rabbım kolay geçirtsin

valla benım pek umıdım kalmadı akşam bızım kı geldıgınde ılk sorduğu sey kızım oynadımı artık oda sormuyor garıbım umıdını kestı artık bız onun suyundan gıdeceğiz ayy canım benım sedefim allahtan evdesın calışmıyorsun rabbım kolay geçirtsin

Oynak değil işte senin kız:)yani benim kız:KK9:valla çalışsamda bırakırdım işi gücü bende önemli değilya:)hamileliktende bişi anlamadım anacım:)millet 9 ay geziyo tozuyo ben ikiz olduğu için hep kısıtladım kendimi:)bundan sona tek tek doğuracam arkadş:)

X