Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

suay maşallah canım Allah tamamına erdirsin bebişini sağlıcakla kucağına al inşallah..

suay maşallah canım Allah tamamına erdirsin bebişini sağlıcakla kucağına al inşallah..

teşekkürler canım benım darısı hemen sana olsun haaa kardiyolopin sordum doktora gerek görmedi zaten aspirin ve iğne kullanıyorsun buna gerek yok dedi bende ısrar etmedim bu hafta elevit yazdı ona başlıyacağım ayrıca b12 kullanıyorum

kızlar sonunda yükledim bizim bebiş 11 haftalık maşallah
rabbım herhese bu güzel duyguyu nasip etsin

Suayim masallah Allah nazarlardan saklasin cok tatli masallah canim nekadar net belli oluyor.
Sedef kilo hic almamissin diyebiliriz buna baksana her ay 1 kilo almisin bencede super bu kilo boyle devam edersen fistik gibi olursun masaallah

Kizlar bende bugun memoriali aradim ve ilk terminimi aldim nur hanimla tedaviye baslamak istiyorum Allah nasip ederse ekimde transfer olurum

canım benım cok sevindim ne zaman geliyorsun inşallah rabbım bebeşini hemen nasip eder evet bende cok şaşırdım rabbım sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin

evet canım demiştim ya tedavi şekli aynı diye. :). folbiol kullandınmı hiç bide b12 vitamini adı ne? tablet mi alıyorsun aylık iğne şeklindemi... inşallah amin Rabbim sağlıkla sıhatle bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin canım.

Hadi bakalım canım geri sayım yavaş yavaş başlıyo:)hakkında hayırlısı olsun tatlım.ne zaman başlıyosun tedaviye.tam tarih bellimi

Kızlar 4 ayda 4 kiloya yakın almışım.fazlamı
Maşallah size senin ikizler buyuyor sedefim cok değil ama son aylarda daha cok kilo alınıyor şimdi ayda 1 kilo alıyorsan o zamanlar 2-3 kilo alınıyor biraz dikkat et son ayların da yada şimdi fazla kilo almamaya çalış o vakit doğumdan sonra hiç fazlaliginb olmaz
Eki Görüntüle 799580 kızlar sonunda yükledim bizim bebiş 11 haftalık maşallah
rabbım herhese bu güzel duyguyu nasip etsin
maşallah ya Rabbim tamamına erdirdin senin bebeğin resmini görünce eski günleri hatırladım onceden bende böyle resme bakardım şimdi gercegine bakıyoruz cok tuhaf hissettim kendimi biran ne gunlerdi heyecanlı bir o kadar da güzel:)))
aysem nasılsın CNm tekrar tedaviye baslayacakmissin hakkında hayırlısı olsun Eabbimyuxunu güldürsün profil resmindekiler gibi tatlı bebisler verdin Rabbim sana

canım folbiol kullandım suanda kullanıyorum zaten haftaya elevite başlıyacağım ama doktor yazdı bende aldım b12 tablet benexol amın canım cümlmıze nasip etsin inş. sanada :)

teşekkürler ranana inşallah bizede gerçeğine bakmak nasip olur bızde güzel günler geçiririz burda güzel dileklerin için teşekkür ederim :)

Aaa canm benim.hayorli olsun
Burdan bir arkadaas yaptirmisti anlat anlat bitiremiyordu nur hanimi ona istedigin herseyi sorabikirsin ilk denemede omus
Nur hanim.cok guleryizlluymus yakin bi tarihte bebegi oldu hatta o arkadas dogumundada gitmisti
Tugceserdar nick istersen ozek mesajla tum ayrintilari sorabilirsin

Kiz bu kocaman olmus ya masalla ay ranana gibi eskilere dindum.bak
Inslla dunyaya geldiginde resmijide gormek nasip olyr

Günaydın kızlar
Rica ederim CNm tabi görürsün bak bizim kiz 3 aylık oldu bile bu günlerde güzel ama kucağına aldığın zaman daha güzel olacak Rabbim saglicakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bol bol resim çektir sonradan hatıra kalıyor

Songul nasılsın yarışma nasıl gidiyor

Bu ay geliyorum ama kizlar ya yol beni cok dusunfuruyor esim diyor otobusle iki saati bulur umraniyeden sisli memorial
Annemde erdem var umraniyede erdem gastanesine git diyor kafam karisti yine yaaa
Erdemhastanesinde tupbebek yaptiran varmi ki

25 eylule randevu aldim nur hanimla baslicam tek basina oralara giderim dimi kizlar ya giderim giderim insaallah
Sagolun nasipse basliyorum kizlar alinti yapamiyorum hepinize gunaydin
Rana masaallah buyumus annesi cok tatli
Sedef bugun ayrintilimi var sonuc guzel cikacak insaallah kafaya takipta kendini bebislerini uzme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…