Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kizz tasidimm tasidimmm rahatim o yondennn ama ben rahat degilim belim dotumun agrisi durmuooo e seyda solemiomu kuzumm konusuoz onla bizz faceden:))) ahh bu icimdeki ufaklida olmasa naparimmm:)) kiz +18 ligim bozulmadii devam hahahahahah ay hic resim koymimm 22 kilo aldim suan moral sifir o yoncdenn ama fit duruoprum yine cunku allahtan boy varrrrrr:))) adamin bennnnn taaaaaaaa.... anladin sennn adam olsun aklini alirim hihh..beni bazen sinir ediooo istee ama ben caresine bakiorum hemen numaram 1 bayilma numarasi hahahah:)) kiz ise yario valllaaaa ehuehu ay dgilim benn cpocuguma yazik kizzzz annem gelsin az kendime gelimmm:) opuorum kocamannn yemek hazirlimmm adam glckkk muckk gelirim yine inss..

İnşallah canım rabbim sanada kolay doğumlar nasip etsin bi avazda doğur inşallah

İçim sıkılıyo tatlım nefesim daralıyo aklıma geldikçe inşallah rabbim sağlıkla kucağıma almamı nasip eder..ikiside sana benziyo dedi doktor kuzularıma.çook hareketliydi ikiside

Canim.benim.ya ben ne desem icin rahatlamicak biliyorum
Ama bak arkadasiminda ayni sorun vardi cok.sukur yavrisi saglikli
Yarin arayimmi tatlim detay ogreneyimmi nezaman atlattiklarina dair

Ikiside erkek dedi dr dimi.cnm

Hahayttt bak sen koca gobeginle.devam.he
Kiz takma kafaya ben yarende 3o kg aldim 6 ay da hop.gitti
Demek adamcagiza numaralara yapiyosun he
Babasinik kucuk adamo.gelsin intikami alicak
Yine gel he acma arayi
Ben araci anlamam.gelcen buraya yazican

Selam kizlar isimler belli olmuss heralde eymen ege ikiside cok guzelmiss saglikli dogsun buyusunler ins..

Herkez iyimi..

mucizemmm nerdesin bacim bebis iyi mi

Canim benik.simdi arkadasimla.konustum onunda su kesecigi varmis dr u buyuk ihtimalle dogum esnasinda kaybolur demis iyi bi prof a gidiyirmus senin gibi
Gebelikte hep takio etmislee githide buyurse sorun demis onunkisi sabitlenmis ne buyumus nede kuculmus
Dogum sonrasi beyin ici ayrintilii usg cekilmis dr un dedigi.gibi kaybolmus
Simdi masalla cok saglikli bir cocugu var
Sanada ozellikle.cok selam soyledi uzmeson kendinindedi rastlanabilen bi durummus

Çok sağol canım benim inş benimkide öyle olur...ne kötü bişeymiş böyle tedirgin olmak

Slm kizlar.
Yine uzun bi aradan sonra bi bakim dedim neler oluyo diye. Kötü haberler yok insallah sizlerde.
Bemde hicbise yok, tailden geldik. Cok güzeldi ve cok sicakti. Bi sürü alisveris yaptim. Yarinda ise basliyorum.. Cok zor gelecek sabah erkende uyanmak

Çok sağol canım benim inş benimkide öyle olur...ne kötü bişeymiş böyle tedirgin olmak
Ole olcak insalla cnm benim ee anneyiz once saglik istoyoruz tabi

Oh cnm benum iyi etmissin kafanda dagildi
Ama ise gitne isi bozuyor tabi durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…