Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy canim benim bu aralar cevremde cogu kisi bana sevgi sözcükleri yagdiriyor sebebi tasiniyorum diye üzülüyorlar.
bilseydim etrafimdaki insanlarin daha cok kiymetini bilirdim

Bak benim.icin gec kalmis.sayilmazsin :KK43:
Ay tasinmak.cok.zor dimi.kuzum.neden tasiniyorsunuz kuzum

Isim mi ariyosunuzz canlarr

Erkekse oğlumun adi yigit calabilirsiniz :KK9:

Napiyosunuz şekerler selamm :KK16:

Isim mi ariyosunuzz canlarr

Erkekse oğlumun adi yigit calabilirsiniz :KK9:

Napiyosunuz şekerler selamm :KK16:

Iyi kuzum.nerelwedesin bakim
Aman kiz sizin yigit nasil benim.bi kuzenim.var ay bebekken de simdide cok fenaaaaaa

Bize e ile baslayan isim lazim kuzum.ikizlerime
Biti eymen digerini bulamadik

günaydın dostlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:yeni gün yeniliklerle :21::21::21:süprizlerle:21: gelsin inşşş rabbim tüm kapıları açılsın yüzümüze :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

sedefcim canım sen isim telaşına düşmüşsün dini isimler yaz nete cok güzel isimler cıkıyor

ayy neden öleekiii..ay belkide geçmiş barbunayayı verielr size..ayy kurt dem bana uyuz olom hee..bugn bit dedin kurt dedin maffetn benii uyuzzz teyze seni..

üşüyorumm hava çok soğudu ama yaaa

ayy kız hayırlı haberlele gelcen öle deme..ben bilom bebem sennle..hep erkk dedim ama kız o..:)nazlı kızım benim..anca gelmek istedi ne edelim..
ay kız battniyem yastığım kundğım duroo..sadece aystığımın içindeki elyaf değiştii...
ay kız sor kesind urodur ben bebmn eşyalarını hiç atmıcam vermicem :))

ay deme kız songl ep burda ben yokum uuzn süredirr

daha sormadım bakalım duruyormu evet sakla kuzum bende saklıyacağım kız ben takılıyorum songüle tabıkı hep burda :KK34:

üşüyorummm çok üşüyorumm hırkamı giydimmm ayakalrım çorap patik ay neden böle soğudki hava bi anda uyuz oldum..

neyse ben çıkım en iismi bebmin gardolabıyla oynıyım azcık

ayaklarını sıcak tut kuzum sakın hasta olma ankarada cok soğuk bende uzun kollu cıkartacağım ayaklarım bıle üşüyor kış geliyor :2:

Valla.kuzum banada boyle diyorsaniz daha ne diyeyim.caninsagolsun

balım songülüm ben sana takılıyorum kız alındıysan özür dilerim canım :KK34: sen topiğin baş tacısın
ay kız sen sultanı sormon diye alınmışş ...hamile yaaa yaşasın ilk hormnlrı :KK35::KK35::KK35::KK35:

sen bilon bu duurmlrı ..cannz sağolsun dermiş anam anamm alınırmışş..ayy nasıl hgülom hee komime gitt heee.:KK52::KK52::KK52::KK52:.
kız serran doğurmuştr deme :44::44::44:

ay gidim düzeltim yastıklr geldikçe karmon çormn oldu..benm kendi düzenime göre düzeltim bare.teyzemle annem düzellti ne enerd ebilmm

ay ne hormon ne hormon yok kız :KK9: bende delyam merak ediyorum onun doğumada az kaldı nasıl acaba :KK28:

sagolun kizlar cumaya gerek kalmadi ben bugun adet oldum normalde 28 27 29 günde gelen adetim tedavi sürecinde hele asilama olali iki kere oldum hep erken catliyor. catlak benim yumisler ya gercekten catlak.
doktorlara sinir oldum burda iki merkez var her iki yerdede benim tahlil sonuclarim var ardim bana uzak olan merkezi sordum progesteron düsük dedi yani 7.8 mis 10-12 olmasi gerekirken ama ben asilama oldum dedim hemde hic bir ilac kullanmadan ozaman doktorla konusun bu durumu dedi cünkü düsük.
bugün yine aradim busefer benim merkezi ordada hemsire ayni degeri söyledi ve hersey normal dedi ama sanki düsük dedim yok doktor not birakmamis yani normal dedi. haydaaa dedim cok sinir oldum aglayacam artik gercekten cok üzüldüm yani inanin benim bu müdahalem neyin nesi anlam veremiyorum hicbirsey bilmiyorlar beni cildirtiyorlar. bide kadin adetin ilk günü gelin dedi. dedim tamam adet olurum kesin dedim ve adet oldum. yorgunum bütün tahlillerimi alip türkiyeye gidecem En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

ya kuzum ınan cok üzüldüm ama vardır bundada bır hayır sen bence türkiyeye gel bende ankaradayım elimden bırsey gelirse yardım ederim sen yeterkı gel su türkiye ye ne varmı kendı vatanında var rabbım hayırlısını nasip eylesin

sedefcim canım sen isim telaşına düşmüşsün dini isimler yaz nete cok güzel isimler cıkıyor

daha sormadım bakalım duruyormu evet sakla kuzum bende saklıyacağım kız ben takılıyorum songüle tabıkı hep burda :KK34:

ayaklarını sıcak tut kuzum sakın hasta olma ankarada cok soğuk bende uzun kollu cıkartacağım ayaklarım bıle üşüyor kış geliyor :2:

balım songülüm ben sana takılıyorum kız alındıysan özür dilerim canım :KK34: sen topiğin baş tacısın

ay ne hormon ne hormon yok kız :KK9: bende delyam merak ediyorum onun doğumada az kaldı nasıl acaba :KK28:

ya kuzum ınan cok üzüldüm ama vardır bundada bır hayır sen bence türkiyeye gel bende ankaradayım elimden bırsey gelirse yardım ederim sen yeterkı gel su türkiye ye ne varmı kendı vatanında var rabbım hayırlısını nasip eylesin

Ne yalan ddiyim.kuzum iclendim sanki
Cunku benim.en uzuldugum.sey vefasizliktir
Arasima gebe kaldigim 1.5 sene oldu ama burasi onemini yitirmedi herkez gebe kalana kadar burdayimm

Eeee iki gun kaldi dr da sasacak
Icin kimbikir ne kipirmkipr

Kızlar EGE ismi nasıl:))eymen-ege...doktordan geldim idrar tahlili yaptırdım sonucu cumartesi göstercem doktora...birisi cinsiyetini göstermiyo kızlar:))biri hareketli biri sakin diyo doktor:)

Ne yalan ddiyim.kuzum iclendim sanki
Cunku benim.en uzuldugum.sey vefasizliktir
Arasima gebe kaldigim 1.5 sene oldu ama burasi onemini yitirmedi herkez gebe kalana kadar burdayimm

Eeee iki gun kaldi dr da sasacak
Icin kimbikir ne kipirmkipr

songülüm gerçekten cok özürdilerim bak şimdi bende cok üzüldüm ınan alınacağını bılseydım demezdım kız koşa koşa test alıp yaptığın günleride hatırlıyoruz kımler geldi kımler geçti zeynep pampik elifalpelif sekercininkızı nil ervan aybükem nilay lamia elifzade vayy be daha aklıma gelmeyenlerde var onlar sen hepiniz cok sükür anne oldunuz darısı bızlere sızın yeriniz bende hep ayrı kuzum :KK16::KK54:
ayyy sorma bır stres bır stres son 2 gün gel bıde bana sor benım eşimde tutturdu bende geleceğim ne yalan söyleyım gelmesını sımdı ıstemıyorum korkuyorum bıraz buyusun öyle gel diyorum ama yok gelecem dıyor neyse gelsın artık oda cok heyecanlı streslı benım gıbı rabbım ınsallah yüzümüzü güldürür :KK16::KK16:

Kızlar EGE ismi nasıl:))eymen-ege...doktordan geldim idrar tahlili yaptırdım sonucu cumartesi göstercem doktora...birisi cinsiyetini göstermiyo kızlar:))biri hareketli biri sakin diyo doktor:)

ay desene bırı uslu olacak maşallah canım tebrık ederim eymen ege de cok güzel bence

İnşallah canım ya ikiside akıllı oluversin:KK66:biri ultrasonda yüzüstü duruyodu normalmi acaba öle durması:)doktor biraz suratsızdı sevmedim soramadım

normal canım benım korkma o şimdi her pozisyona girer doktorunu sevmediysen değiştir kesınlıkle bır doktorum güleryüzlülüğü ınsanıda motıve eder benım doktorum daha kapıdan gırer gırmez gülüükleri sacıyor süper biri sen nette araştır kırıkkalede en ıyı kadın doğum doktoru dıye

normal canım benım korkma o şimdi her pozisyona girer doktorunu sevmediysen değiştir kesınlıkle bır doktorum güleryüzlülüğü ınsanıda motıve eder benım doktorum daha kapıdan gırer gırmez gülüükleri sacıyor süper biri sen nette araştır kırıkkalede en ıyı kadın doğum doktoru dıye

Asıl doktorum bu değil zaten canım ankarada onu çok seviyorun:)burdakine idrar tahlili için gitmiştim..

Asıl doktorum bu değil zaten canım ankarada onu çok seviyorun:)burdakine idrar tahlili için gitmiştim..

sedefcim yınede kırıkkalede de bır doktor ayarla kendıne ne olur ne olmaz kış gelıyor gelıp gıtmeler zor olabılır bende ankaradayım elımde gelen bırsey olursa yardımcı olurum herzaman :KK34:

X