Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hemen kisaca kendimden bahsediyorum

gecen hafta carsamba ikinci asilamami oldum
bekleme sürecine girdim artik
3.asilamayida eylülde yaptircam sonrada tüpe gececem ama tüp nerde yaptirsam bilemioyrum üc secenek arasinda kaldim cünkü

1. memorial sisli semra hanim : 7000tl
2. aret bey istanbul : 7000tl
3. almanyada : 4000tl cünkü devlet karsiliyor
düz hesap yaptim yani fazla miktar yazdim eksik yazmadim
annem diyor almanyada bir tane dene diyor esim diyor semra hanim bende aret beye isindim
cok kararssizim

onun haricinde tasiniyorum o yüzden evde kartonlar paketler koliler dolu dolaplari bosalttim bugünde yeni evime gittim cok sevdim orayi ya cok sirin Insaallah güzel hayirli günlerde otururuz.
bu ayin sonunda kesin tasiniyoruz ama ben eylülün ortasina kadar calisacagim icin isim bitene kadar eski evimizde bir süngerle idare edecegiz:::))))

kizlar birsey sormak istiyorum bilen yasayan varmi

yumurtlama zamanim gecti bugün 16. günüm ve benim dünden beri uzun sari akintim var yani bildigimiz cok afedersiniz sümük gibi sari akinti uzayan bu ne ilk defa yasiyorum
yumurtam catlamis olmali ben carsamba doktora gittigimde catladi catlayacak dedi ve asilama oldum yanliz ben ne igne ne hap hicbirsey kullanmiyorum asilama önceside vermedi kullanmadim birsey

Canım aşılaman hayırlı olsun inş.stanbuldamı yaptırcaksın ankaraya gelme şansın olsa sana kendi doktorumu önerirdim işinde en iyisi bence ankarada.sarı akıntı hakkında bişey diyemiycem canım.yeni ewinde hayırlı olsun canım bebeklerle dolsun içi inşallah

kızlar günaydın herkese

seydam canım benım bıtanem ıyı olmana cok sevindim tatılın ne güzel geçmiş maşallah seneye kızınızla gidersiniz artık ay cok güzel olur inan hiç söylemeye niyetım yok suan böyle gideceği yere kadar söylemeyeceğim kuzum hergün okuyorum sabah evden işe gelene kadar bıldiğim bütün sürelerı okuyorum zaten hamıle kalmadan öncede hep okurdum alışkanlık oldu benım ıcın duasız cıkmam bende ınsallah tatılın acısını seneye cıkartırım cok bunaldım bır ızınımız vardı onuda görümcemın düğününde kulandım mecbur şimdi 2 hafta daha geliyor ekimde onlarıda doğum iznine ekliyeceğim nıyetım öyle allah nasıp ederse hakkımızda herseyın hayırlısı olsun

canım benım evet rahat hamıle kalıyorum ama kalmaklada bıtmıyor malasef yarenım ınsallah hayırlısıyla 12 haftayı atlatırımda rahatlarım rabbım ınsallah sağlıkla kucağıma almanı nasip eder bugün 9 haftamız bıttı

Yarın atarım bi kaç resim tatlımsağlıkla bi kucağıma alsaydım paşaları.korkuyorum heran bişey olacak diye.Çok pimpiriklendim

canım ya ıkızlerle ılgili yazdığın cok güzeldi sedefcim ağrılardan korkma ınsallah bırsey olmaz bebişler buyuyor normal ama için huzursuz olacaksa doktorunu arayıp sor tatlım hiç korkma allaha emanet meleklerin vesvese yapma ıcını ferah tut bıol bol dua oku

canım benım öncelikle yenı evın hayırlı olsun ınsallah sana şans getırır aşılamanda inş. tutar dualrımız senınle güzel haberlerini beklıyoruz akıntıya gelınce demekkı yumurtan catlamıs senın ınş. bu aşı tutar akıntı yumurtanın çatladığını gosterır canım benım sen doktorunu arayıp yınede sor ben senın yerınde olsam bugünü değerlendiririm tüm fırsatları değerlendır derim

yerım kız gobusu baya buyumus sımdı senı gobusunde ıkı bebemı var
Kızlar ben camaşır kurutma makinası almak istiyorum kullanan memnun olan varmı aranızda???

cnm ıkı yıldır kullanıyoruumm cok memnuum nefret ederım camasır as topla hem bebekler ıcınde sağlıklı fazla tuglerını alıyor kıyafetlr hıc tuglenmkıyor

Bende alcam galiba canım.kullananlar memnun genelde.bebeklerinde çok kirlisi çıkar.kış vakti iki günde kuruyo çamaşırlar askıda

Bene alcam canım.kullananlar genelde memnun.bebeklerin kirlisi çok çıkar heralde.askıda iki gün sürüyo kışın kuruması

İki kelebek var içimde
Bende alcam galiba canım.kullananlar memnun genelde.bebeklerinde çok kirlisi çıkar.kış vakti iki günde kuruyo çamaşırlar askıda

Cnmm yeni evin hayırlı olsun içinde saglıkla huzurla oturun inşş. bende memorialda tüp bebek deneyecem seneye inş. fiyat biraz pahalı ama olsun denemeye deger yinede ama inş senin gerek kalmaz aşılaman tutar Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…