Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

cnm ebn kaçıyorum ufaktan sık sık gel bak ılla bebk konuşmak zorunda degılız mola verdıysen kendıne dıkkat et

Bak canım inan korkulacak en ufak bişeyi bile yok tüp bebeğin.göbekten vurduğun iğneler sinek ısırığı gibi.o kadarınada katlan artık tatlım canından can çıkacak sonuçta.bak ben iki tane prens annesi olcam ilk denemede tuttu allahıma şükür..eger maddi imkanlarınız varsa hiç bekleme derim.psikolojik olarakta değişmedim hiç tedavi sırasında..sadece biraz daha duygusal oldum o kadar.inan artık tüp bebek tedavisi eskisi gibi değil.,ha şu var tüylenme sorunlarına hazırlıklı ol:) göğüs aram ve yüzümde biraz tüylenme oldu ama sorun değil eğer dökülmezse doğumdan sonra lazere gidicem.her annelik ayrıcalıktır ama ikiz annesi olmak bence çok daha farklı...herşeye değer diye düşünüyorum...

Kız sana bişi sorcam.kız annesi olmakla erkek annesi olmak farklımı??bu oğlan annesi olmak bana çok tuhaf geliyo:)bu zamana kadar akrabalarda fln hep kız bebek var bizim.erkek görmedim hiç,kızkardeşlerim var 3 tane.erkek çok tuhaf gelecek bana,pipilerine bile bakamam ayol:)kızınla oğlunun sevgisi aynımı gerçekten.

Ah cnm sorma bizde 3 kiziz ve benim ablamlarinda toplamda 4 kizi var yarenle etti5 yani hic erkek yok eskiden beri kiz cocuklarina istedigim.daha coktu banada erkek fikri ruhaf gelirdi hele pipi olayi salkim sacak

Ama sedefff arasim bi dogdu aman yarabbim bu ne ask boyle hic farketmiyormus megerim ah ole tatli ole cilveli bi bebekki ay hic sevmelere doyamiyorum yarenim daha mutsuz daha cilvesizdi pesinden kostururdu bizi prensesim
Aras ile gozgoze gel hemen guler
Anlayacagim erkek bebe de cok farkliymis
Gercekten sevgileri ayni sedefim

Ayy ne güzel anlatmışsın kuzum.onlarla ilk karşılaşma anımızı ilk kucağıma alacağım anı çok merak ediyorum.gelsin artık o gün:)pipi olayını hiç sorma:)yıkıyamam heralde diyorum:)erkek annesi olmak hemde iki tane çok farklı geliyo:)onların büyüyüp beni kıskandıklarını hayal ediyorum hep:)

Ay pipi tenizligi daha kolay kizdan
Ay ikiz cok farkli olmali sedefim dusub ilk dogdukar hangisinr bakacagini sasirirsin
Bide erkek cocuklar anne duskubu olurmus ikisi de tepende birbirini kiskanirlar
Esin nasil.heyecankimi
Esimr senin ikizlerden bahsettigimde Allah kolaylik versin dedi haha

Son düzenleme:

Heyacnlı olmazmı:)oda birisini kız bekliyodu ama sağlık olsun dedik:)allah ikizi veriyo sabrınıda verir inş canım ya:)

Yani ilsun bak ikisi arkadas olucaklar ne guzel
Senin yarfimci cok cnm buyuyuverirler

Canımı dişime takıp ikisinede yetişmek ikisiylede kendim ilgilenmek istiyorum:)inş uslu olurlar.aras gibi oldukları zaman birbirleriyle oynarlar arkadaşa ihtiyaç olmaz mızırdanmazlar diye kendimi avutuyom:)

Canımı dişime takıp ikisinede yetişmek ikisiylede kendim ilgilenmek istiyorum:)inş uslu olurlar.aras gibi oldukları zaman birbirleriyle oynarlar arkadaşa ihtiyaç olmaz mızırdanmazlar diye kendimi avutuyom:)

Cnm elinden geleni yaparsin tabikide ama tek basina zor baslayalim 4o kere demeye haha bizim ikizlerimis uslu olucaklar
Onlar ilk tup vebegegimiz
Ilk ikizlerimiz topikimizde yerleri ayri
AY HAYIRSIZ LAMIS GELDI AKLIMA ODA ILK ASILAMA BEBEGIMIZMI MESAJ YAZMISTIM BEBIK OLDUMU DOYE DONMEDI

SINEMMMMM. KILICCCC DIYORUM GORUSEN ANLARSIN KUZUMMM

Bayramınız mübarek olsun
Nice Bayramlara............
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Opuyorummm!!!!!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…