Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet cnm kredı ıle aldık aslında 3.5 senesı bıttı ya sızın

en önemlisi o.güle güle oturun canım. yok bizim kira.aslında bizde kredi çekip almayı düşündük.tayinimizin çıktığı ilçede şöyle istediğimiz gibi uygun fiyatlı ev bulamadık.kiraladığımız evi çok beğendik.ev sahibi aynı zamanda satıyor.ona da paramız yetmedi:)daha doğrusu küçük bir ilçeye o kadar para bağlamak istemedik

en önemlisi o.güle güle oturun canım. yok bizim kira.aslında bizde kredi çekip almayı düşündük.tayinimizin çıktığı ilçede şöyle istediğimiz gibi uygun fiyatlı ev bulamadık.kiraladığımız evi çok beğendik.ev sahibi aynı zamanda satıyor.ona da paramız yetmedi:)daha doğrusu küçük bir ilçeye o kadar para bağlamak istemedik

cnm sız tayıncıszın nereye yerlesecegınız bellı degıl en ıyısını etmıssınız
ama kıra verıyorsunuz sonuçta tum evler sızın genıs ev ıyı bı karar olmuş
hangı sehırdı

nasıl sectın ay olur tabı takılınc< da güze oluyo hata

salona kruvaze perde+ stor seçtim.kruvaze perdenin bir tarafı açık bej diğer tarafı koyu bej.salonda üç cam var bütün camlar böle tonlamalı olacak.istersem iki canım aynı renk ortadakini farklı renkte takabilcem.yatak odasını da salon gibi kruvaze tonlamalı yaptıryorum.oturma odası düz beyaz tül üstüne Fransız güpüründen fon perde

Son düzenleyen: Moderatör:
salona kruvaze perde+ stor seçtim.kruvaze perdenin bir tarafı açık bej diğer tarafı koyu bej.salonda üç cam var bütün camlar böle tonlamalı olacak.istersem iki canım aynı renk ortadakini farklı renkte takabilcem.yatak odasını da salon gibi kruvaze tonlamalı yaptıryorum.oturma odası düz beyaz tül üstüne Fransız güpüründen fon perde

aa anlattıgun benım zevkime hıta edıyır mutlaka foto ıstıyırum gelınce

bursanın neresı cn

ben sakarya

damak zevki tabi ama abartıldığı kadar güzel bulmadım:) gel bana biz götürürüz sizi :)sen sakarya merkezde misin canım?

elıfzadede bursda oturuyor oda aynısını soyledı asında
ama burda gıdenler var ay anlat anlat bıtıremedıler
bakarsın bıgn nasıp olurrr

ben merkezdeyim varmı gelmıslıgın

X