Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hem kilo hem ilk bebekte geç hiisdilirmiş bakalım ben ne zmn histtcem..çok heycnlnıyorum..iice sabırsız oldum..neden bölym bilmm :)))
benm çoun yaramz olca kesinde ne ne olcak görcez inşllh
sat 12 temmuz tam günümde adet oldum

hayırlsıı olsun cnm ne yapcan bir daha aşılama olcakmısın

sat 12 temmuz tam günümde adet oldum

Allah gönlüne göre versin zamani vardir onun merak etme ben 1sene tedavi gördüm olmadi annem kanser oldu tedaviyi kendi kendime biraktim ona bakabilmek için istemedim yani ama ben tedaviyi biraktintan 3yada4ay sonra yalan olmasin kendi kendime hamile kaldim ve ben ilac kullanmadan adet olamiyodum kac aydir olmuyodum bi gun minnacik kirmizi bi leke geldi adet oluyorum sandim kendi kendime sevindim megersem üzerine gormusum hamileymisim ben 4aylik hamileykende annem vefat etti mevla ona gostermedi ama bildirdi en azindan biliyordu görüyodur ins simdi

Yani zamani var canım moral yüksek tut

Bebeğin yerini sağlamlaştırıyo canım:)benimki tüp olduğu için kullanıyodum dün bıraktım.

Anladım canım teşk

Ben 6aylik hamileydim karnim çıktığında 14kilo.aldim 5kilosu doğumda gitti ama emzirme doneminde sutum olsun diye yedim giden 5kilo geri geldi

Ben 6aylik hamileydim karnim çıktığında 14kilo.aldim 5kilosu doğumda gitti ama emzirme doneminde sutum olsun diye yedim giden 5kilo geri geldi

ay deme öle yaaa..ben doğurduktan sonra zyıflamm lazım kardeşimn düğünüolur o olmadı kuzenm olur..iice zyıflyıp hemen ikinci çocu yapmm lazım :))

ay deme öle yaaa..ben doğurduktan sonra zyıflamm lazım kardeşimn düğünüolur o olmadı kuzenm olur..iice zyıflyıp hemen ikinci çocu yapmm lazım :))

Walla iyi diyon guzel diyonda ben becerebedim sen becerisin insallah :)

Sutum olsun diye boyna dayandim sonuc ortada 162 boy 69 kilo 10kilo fazlam var ama gitmiyoooooooooo

Anammm been bide simdi hamile kalirasam 80olurum ya kizZZZzz

yok yok vermemmm lazimmmmm ama nasil :18:

Canım büyükler habire yedirirlerya süt olsun diye.yanlışmış süt yapan en önemli etken suymuş.ben yanlışmı biliyom yoksa:44:

Ikinci asilamayi dusunmuyorum direk tupe gitmek istiyorum ama ozamanda sigorta karsiliyormi bilmiyorum yani 3asilama sart ise esim diyor eylule kadar 2asilama daha yapilir tutmazsa turkiyeye tupe gideriz.
Moralmi o neki aglamak istiyorum ama aglayamiyorum onumde asilama olmasa salacam kendimi ama hep doktoru ara gun ayarla ilac al vs Rabbim isyan etmemden korusun beni Allahim sana siginiyorum

Ikinci asilamayi dusunmuyorum direk tupe gitmek istiyorum ama ozamanda sigorta karsiliyormi bilmiyorum yani 3asilama sart ise esim diyor eylule kadar 2asilama daha yapilir tutmazsa turkiyeye tupe gideriz.
Moralmi o neki aglamak istiyorum ama aglayamiyorum onumde asilama olmasa salacam kendimi ama hep doktoru ara gun ayarla ilac al vs Rabbim isyan etmemden korusun beni Allahim sana siginiyorum
Zaten bu ilki asilamamiydi sanki catladiktan sonra yaptilar bide tutmazsa bidahakine erken yapariz dedi yan tutmayacaginii bile bile asilama yapti
Imdi ben nasil bu doktora guvenipte 2kere daha yapturayim gerci o doktor yapmasin bana diye sart kosacam

Canım benim inan çok iyi anlıyorum seni duygularını.bencede aşılamayla vakit kaybetme canım.benimde 2 aşılamam vardı rapor çıkarabildik biz ilaçlar için.çıkaramazsanız bile aşılamaya vereceğin parayı tüpe vermiş olursun.aşılamanın normal ilişkiden çokta bi farkı yok bence canım.inan tüpe başladığın zaman için öyle bi umutla dolacakki şaşıracaksın.ben inanıyorum seninde ilk tüpte hamiş kalıcağına

Bebeklerime ne alıyım giyecek olarak.pek fazla biiey almama gerek yok galiba ilk aylarda.pijama takımları ve bolca zıbın alıyım diyorum.siz neler giydirdiniz ilk aylarda

canım benım bıtanem senın yaşadıkların bır sınav ama sen cok mükemmel bır anne olacaksın once buna ınan ve umudunu kaybetme aşılamanı ol dene bır daha o bebek sana gelecek ya doktoru değiş yada yumurta takıbını dıkkatlı yapsın sakın ısyan etme rabbım versın ama hayırlı sağlıklı versın sen bunu cok ıyı bılıyorsun sen bır melek annesısın ona bıle okadar dayandın sabrettın bunada dayanacaksın

Bebeklerime ne alıyım giyecek olarak.pek fazla biiey almama gerek yok galiba ilk aylarda.pijama takımları ve bolca zıbın alıyım diyorum.siz neler giydirdiniz ilk aylarda

canım şimdi almak ıcın acele etme şöyle 4-4,5 aylık ol alırsın sedefcim zaten hepsinden ıkışer alacaksın oh ne güzel

Canım büyükler habire yedirirlerya süt olsun diye.yanlışmış süt yapan en önemli etken suymuş.ben yanlışmı biliyom yoksa:44:

Yok canim dogruda benim dogumdan sonra hic sutum gelmedi ne yaptiysam iste bol bol yedim su komposto falan derken geldi simdi bidaha gidicek diye korkuyorum pisikolojik heralde bi ac kalim sutum azaliyor. Senin dedigin dogru yoksa şekerim

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok canim dogruda benim dogumdan sonra hic sutum gelmedi ne yaptiysam iste bol bol yedim su komposto falan derken geldi simdi bidaha gidicek diye korkuyorum pisikolojik heralde bi ac kalim sutum azaliyor. Senin dedigin dogru yoksa şekerim

C yarende sorsalar bende bol su derdim cunku pek bisey yiyemoyordum sutun coktu

Ama arasta meckut telasesinden pek bisey yiyemedim.sutum.resmen damla damla gelmeye basladi hemen helvalar bulgurlwr bozalar cidden cogaldi artik ben kesinlikle beslenme olayina inaniyorum
Oruc tutmuyorum bu sebepten sen tutuyormusun

Cnm benim hereeyin hayirlisi
Bence bide normal.saetkarda bi asilama dene derim baska dr a gecme sansin varkiki tutkiyede tup bebek arastirdinizmi pekala burada ki sartlari ordaki sigorta karsiliyormu

Cnm dimdi erken biraz zaman gecsin seydam da soruyo birlikte liste yaparuz olurmu tatlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…