Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Cnm benum ya rabbim dermansizini vermesin cok can slklcl seyler yasadin arkadasim ama en azindan dogak yol ile gebe kalabiliyorsun iki tanesiji pihtilasmansebepli yasamistin zaten dimi 3.de tekrarlama olasiligi cok dusuk oldugundan insalla bi daha ki gebeliginde hersey yolunda olucak tattlim
Korunma surecin varmi
Bdnce guzel bi tatilee cik cnm

kuzum doktor 2 gebelık için kan pıhtılaşmasındandır dedi rabbım benıde böyle sınıyor sanırım canım kurbanadan sonra düşünüyorum bebek çünkü cok yıprandım demek kı rabbım benıde böyle sınıyor

2013'te ve inşallah çok fazla zaman geçmeden bende,isteyen herkeste bebeklerine kavuşur ve sağlıklı bi hamilelik geçirirler umarım :nazar:

Teyzeleri ikizlerimiz geliyo:)
Tebrik ederim cnm RBbim kucağına almayida nasip etsin sağlıklı sorunsuz bir hamişlik dilerim
selammm benimm tatlii uslu oglumunn teyzeleriii:KK16::KK16::KK16::KK16:evet evett bi pipili gelioo corek otu bebegi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allaha sukurler olsun biz cok iyiyizz dr hanim saclarinin yonuncagini anladi heralde bugun fazla tuttu bizi :))) ugraslari sonundaaa yavrumm bacaklarini actii ve gorduk acik acikk cok utangacti hic anasina cekmemis hahahahahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ole iste sekerlerrr herkez kendine cok cokk iyi baksinnn songulcum cok gecmis olsunnn nartanemm ohh tatilin keyfini cikar kuzumm sedeff bebeklerin ins. iyidirr zeynepp cok gecmis olsunn cnm annen ameliyat olmus gec oldu biraz ama kusura bakmaa elif eymen bebis iyidir ins... rananaa hayirli olsunn kizini kucagina almissin darisi bizlere artikk delyamm resimlerin cok guzel masallahh yavrularaa:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar:

tesekkur ederim cnm darısı senin basına olsun insallah

Seydam cok sagol kuzum evet KIZIMI kucağıma aldım hatta 15 günlük bile olduk cok şükür darısı sizin ve bütün isteyenlerin basına olsun insallah

kızlar günaydın cumartesi genetik doktoruna gıttık eşimle bılıyorsunuz kaybettiğim 3 bebeğim genetiğe gitmişti bebek 69 xxy tiriloidi cıkmıştı doktor %1 olan bırsey bu dedi yanı bır yumurtayı ıkı sperm dollediği için genleri bozulmuş dedi 23 anneden 23 babadan aldığı için ama bızımkı bır tane fazla almış doktor bu böyle oldu dıye bır daha böyle bırsey olacak dıye bırsey yok dedi ayrıca kürtajdan 33 gün sonra adet oldum cok şükür yanı dün ıcım cok rahatladı suan aspirin kullan dedi günde bır tane hamıle kalınca tekrar claxcen iğne kullanacağım durum bende böyle rabbım sağlıklı bır bebek bana ve diğer herkese nasip etsin :KK34: ayrıca eşimle benım kromozomlarımız temız cıktığı ıcın doktor bu cok ıyı dedi eğer bozuk olsaydı bırımızın tüp bebebek yada aşılama yapardık dedi benden durumlar bu kızlar inşallah bır dahakı yavrumu sağlıkla kucağıma alırım dek duam bu :KK34:

canim songulun de dedigi gibi cok sukur normal yolla hamile kala biliyosun INSALLAH ALLANIM en kisa zamanda mujdeli haber vermeyi nasip etsin INSALLAH kucagina alacagin doya doya opup koklayacagin bebisler nasip etsin ALLAHIM AMIN AMIN AMIN:nazar: canim arkadasim her zaman dualarimdasin inan:nazar:

canim songulun de dedigi gibi cok sukur normal yolla hamile kala biliyosun INSALLAH ALLANIM en kisa zamanda mujdeli haber vermeyi nasip etsin INSALLAH kucagina alacagin doya doya opup koklayacagin bebisler nasip etsin ALLAHIM AMIN AMIN AMIN:nazar: canim arkadasim her zaman dualarimdasin inan:nazar:

sağol canım benım allah razı olsun güzel dileklerin ıcın senı faceden takıp ediyorum rabbım bebişinizle yuvanızı senlendirip nurlandırsın :KK54:

huhu ben geldimm bilonuz ben cumartesi dr gitcektim ama uyuz dr benmi 2 saat beklti ve hiç bir şey dedmi..uyuz oldum valla..herneysee..bende dun başşka dra gttim lütfiyeyye..öle işte...
kalbnini miğdesini ensesini burnunu her şeyini gösstersi..backlrını ellerini çok güzeldi..
ilk defa böle gördüm bebeğii
kafasını ölçtü akrnını bbeğim 11 cm 113 grmmış..ama çok ttalı ydı analatmm yaaa..elini kafasınn altına koymuış zıayakalrını sallo..
sonra gerilsii gözlerini avuştrdu..böle bişey yok yaaa..aynı hareketleri ben doğunca ayptramm ona..
harektlerin hissdebilrsin dedi ve ben hareketli bebeğimin sanırım hissdiyroum çok tuaf yaaa..ilk defa yüüzm gilerek geldim ve 1 ay yetr..8 temmuz 15 temmuz arsı gel 4lü tast yapalım dedi anlttı ama isteğine bağlı dedi şuan öle bir şey yokdedi..bende osada bu bebeği istyorum ve onn düşüncesi bile kötü dedim..oda tamm ozmn bir ay sonra görüşürz dedi.elevit ve bi kan ilacın içicem öle kızalr..
heee sanrıım kız olcakk bebeğim :))) $2013-06-24 17.55.51.jpg $2013-06-24 17.55.58.jpg $2013-06-24 17.56.08.jpg $2013-06-24 17.56.20.jpg

huhu ben geldimm bilonuz ben cumartesi dr gitcektim ama uyuz dr benmi 2 saat beklti ve hiç bir şey dedmi..uyuz oldum valla..herneysee..bende dun başşka dra gttim lütfiyeyye..öle işte...
kalbnini miğdesini ensesini burnunu her şeyini gösstersi..backlrını ellerini çok güzeldi..
kafasını ölçtü akrnını bbeğim 11 cm 113 grmmış..ama çok ttalı ydı analatmm yaaa..elini kafasınn altına koymuış zıayakalrını sallo..
sonra gerilsii gözlerini avuştrdu..böle bişey yok yaaa..aynı hareketleri ben doğunca ayptramm ona..
harektlerin hissdebilrsin dedi ve ben hareketli bebeğimin sanırım hissdiyroum çok tuaf yaaa..ilk defa yüüzm gilerek geldim ve 1 ay yetr..8 temmuz 15 temmuz arsı gel 4lü tast yapalım dedi anlttı ama isteğine bağlı dedi şuan öle bir şey yokdedi..bende osada bu bebeği istyorum ve onn düşüncesi bile kötü dedim..oda tamm ozmn bir ay sonra görüşürz dedi.elevit ve bi kan ilacın içicem öle kızalr..
heee sanrıım kız olcakk bebeğim :)))Eki Görüntüle 742603 Eki Görüntüle 742606 Eki Görüntüle 742608 Eki Görüntüle 742611
Seydamcok sevindim adına guzel haberlerle dönmüşsün bence de 4'lu tarama testi çıkta önemli degil yaptırma insanın kafasını karıştırıyorlar inanki 3'lu tarama testi en net olanı zaten onuda yaptırmıştım masallAh kuzunda keyfine bı düşkün olacak bizim kiz gibi yer onu teyzesi pekte tatli büyümüş herseyi belli ya Rabbim kucağına alıp öpüp koklamayida nasip etsin kuzum sana cok mutlu oldum:)

heee sanrıım kız olcakk bebeğim :)))Eki Görüntüle 742603 Eki Görüntüle 742606 Eki Görüntüle 742608 Eki Görüntüle 742611

ay ay ay 41 kere maşallah yiğenıme :nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52: yerim ben onu rabbım sağlıkla kucağına versın seydacım büyümüş kocaman olmuş yiğenım kesın kız mı hamılelığin tadını cıkar sen bunu hak ettin canım benım :KK54::KK54:

Son düzenleme:
Seydamcok sevindim adına guzel haberlerle dönmüşsün bence de 4'lu tarama testi çıkta önemli degil yaptırma insanın kafasını karıştırıyorlar inanki 3'lu tarama testi en net olanı zaten onuda yaptırmıştım masallAh kuzunda keyfine bı düşkün olacak bizim kiz gibi yer onu teyzesi pekte tatli büyümüş herseyi belli ya Rabbim kucağına alıp öpüp koklamayida nasip etsin kuzum sana cok mutlu oldum:)
2 li 3 lü 4 lü hiçbirini yaptrmaıdm ben..
istemiyorudm ztn nedesede öle ras geldi:)))
maşşlhh ii yaaa..rhatına düşükün anansı ıkılıklı ama bakem çıkıncada öel olsun rhaat olsun anasını hiç üzmesin..2 3 hafta sonra aarahtlıcm işte yani 1 ay diyelim buna..ondan sonrarahat döneme girckmişim..
öle işte kuzum..sennkinn resmlerini göremdim ben ama yaa..

ay ay ay 41 kere maşallah yiğenıme :nazar::nazar::nazar::KK52::KK52::KK52: yerim ben onu rabbım sağlıkla kucağına versın seydacım büyümüş kocaman olmuş yiğenım kesın kız mı hamılelığin tadını cıkar sen bunu hak ettin canım benım :KK54::KK54:

çok sağol cnım benim..senide okudum kurbada sonr abaşlıcakmışsını..inşllhh rabbim bu sefer tamamınıa erdiri kuzum..seni çok sveiyorum cnm benmm..evet kocamn olmuşş bende ilk dfea bu kdr net gördüm ve ilk dfea adm gbi dr a gidip baktım

şuan hamilesin sanırım. ne kadar zaman sonra kaldın tekrar hamile?
cnm ilk düşüğümü 22 kasım 2011 de oldu..ikincisi 23 aralık 2012 ve bende 13 marta adet oldum en son o kuzum
kızlar günaydın cumartesi genetik doktoruna gıttık eşimle bılıyorsunuz kaybettiğim 3 bebeğim genetiğe gitmişti bebek 69 xxy tiriloidi cıkmıştı doktor %1 olan bırsey bu dedi yanı bır yumurtayı ıkı sperm dollediği için genleri bozulmuş dedi 23 anneden 23 babadan aldığı için ama bızımkı bır tane fazla almış doktor bu böyle oldu dıye bır daha böyle bırsey olacak dıye bırsey yok dedi ayrıca kürtajdan 33 gün sonra adet oldum cok şükür yanı dün ıcım cok rahatladı suan aspirin kullan dedi günde bır tane hamıle kalınca tekrar claxcen iğne kullanacağım durum bende böyle rabbım sağlıklı bır bebek bana ve diğer herkese nasip etsin :KK34: ayrıca eşimle benım kromozomlarımız temız cıktığı ıcın doktor bu cok ıyı dedi eğer bozuk olsaydı bırımızın tüp bebebek yada aşılama yapardık dedi benden durumlar bu kızlar inşallah bır dahakı yavrumu sağlıkla kucağıma alırım dek duam bu :KK34:

cnm bir şeylerin çıkmaıs ve sizde bir anamollik olmmsı .ok ii..inşllh bebeğimiz gelicek ve bir daha kucamıza alıcaz cnaım benim..senn bebeğinde benmki gbi bol dua hayırlısı olcak insşşlh kuzum

ranana nerelerdesın bakayım sen kucuk fıstıktan hıc hbr vermıyosun ay hıc bısy bılmıyoruz hakkında
profılıne bakıyorum arada yok yazmamışsın
bulmuşken anlat bakalım
en son mastıt olmuştun gectımı
bebegının sarılığı nasıl
ısıtme testını gectınızmı
kv ler gıttımı

X