Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

supersın seydam he
kız sen bu gebelıkte yapmısmıydın

ay ben o ay elma yedim çörek otu yaptım ...ayter kürsi namz vadrı onu kıldım..
Ayater kürsi ve süt buharı çömlek yaptım..rabbm sonunda verdi bakalım kuzumm..kcumıza nasip etsn cnm

ay ben o ay elma yedim çörek otu yaptım ...ayter kürsi namz vadrı onu kıldım..
Ayater kürsi ve süt buharı çömlek yaptım..rabbm sonunda verdi bakalım kuzumm..kcumıza nasip etsn cnm

süt buharını bende yapmıştım daha öncede çömlek nedir? ilk defa duyuyorum bişey mi kaçırdım acaba?

Bilmiyorumki rabbimden çokmu şey istiyorum.kızlar ben her ay adet olcağımı hep bildim önceden yine öle.eşim işe giderken gebelik testi aldırıp yapcam bitsin artık bu belirsizlik olmadı biliyorum.ıspatlanmış olsun.10. Gün artık idrarda çıkar

Kızlar bugğn trans gününü saymazsak 10. Gün idrar testi pozitif hemde koyu ağlama krizindeyiö.yanıltıcı olurmu bu test.progestan jelden dolayı

ben geldim net yoktu bilg. yoktu ancak gelebilkdim ne yaptınız ben yoken şeydacım hayırlı olsun bebişin gelmiş maşallah ya berin nerde onu göremedim

Sen bizim sedefsin galiba adını değiştirmişsin hayırlı olsun uzuuun zamandır yoktum ama artıkın geldim Gelişim uğur mu getirdi ne:)

Evet canım ben oyum:))hala şoktayım sevinemedim bile.sanırım yarın sabah uyandığımda anlıycam:)fabbim bu gzl duygudan kimseyi eksik bırakmasın.

sonucum 535 hamileyimm:)))
sedef canim cok sevindim bitanem icime dogmustu biliyodum olacagini hayirli olsun INSALLAH siki siki tutunur bebisler ALLAHIM cok guzel haber bu inan tuylerim diken diken oldu hic kimsenin hamileliginde bu kadar sevinmemistim inan ALLAHIM sana kolay ve saglikli hamilelik nasip etsin INSALLAH hayirlisiyla once keselerinizi gorursunuz sonra pit pitlari duyarsiniz veeeee saglikli dogumla yavrularini kucagina alirsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK71::KK71::KK71::118::118::118::119::119::119: canim ben simdiye kadar kendimin hamile olduguma inanamiyorum sanirim sende de biraz zaman alacak inanmam )))))))
Sen bizim sedefsin galiba adını değiştirmişsin hayırlı olsun uzuuun zamandır yoktum ama artıkın geldim Gelişim uğur mu getirdi ne:)
fanacim canim hos geldin cok merak ettim seni nerelerdesin? sedef tup yapmisti asilama degil canim INSALLAH darisi en kisa zamanada senin basina AMIN, anlat bakalim ne var ne yok???

Son düzenleme:
sedef canim cok sevindim bitanem icime dogmustu biliyodum olacagini hayirli olsun INSALLAH siki siki tutunur bebisler ALLAHIM cok guzel haber bu inan tuylerim diken diken oldu hic kimsenin hamileliginde bu kadar sevinmemistim inan ALLAHIM sana kolay ve saglikli hamilelik nasip etsin INSALLAH hayirlisiyla once keselerinizi gorursunuz sonra pit pitlari duyarsiniz veeeee saglikli dogumla yavrularini kucagina alirsin INSALLAH:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK71::KK71::KK71::118::118::118::119::119::119: canim ben simdiye kadar kendimin hamile olduguma inanamiyorum sanirim sende de biraz zaman alacak inanmam )))))))

fanacim canim hos geldin cok merak ettim seni nerelerdesin? sedef tup yapmisti asilama degil canim INSALLAH darisi en kisa zamanada senin basina AMIN, anlat bakalim ne var ne yok???
amin cnım öle sırıtıyorum daha olayı kavrayamadım:)
amin canım aşılama mı yaptırdın değerin süper çıkmış

tüptü canım rabbim sanada isteyen herkesede en kısa zamanda nasip etsin

amin cnım öle sırıtıyorum daha olayı kavrayamadım:)

tüptü canım rabbim sanada isteyen herkesede en kısa zamanda nasip etsin

sedefcim tebrik ederim :nazar:sırf senı merak ettiğim için girdim değerim cok güzel :nazar: hatta yüksek ıkız olma ıhtımalı cok yüksek rabbım sağlıkla kucağına versın sen bunu coktan hak ettin senı ve eşini tebrık ederim :KK54::KK54:

sedefcim tebrik ederim :nazar:sırf senı merak ettiğim için girdim değerim cok güzel :nazar: hatta yüksek ıkız olma ıhtımalı cok yüksek rabbım sağlıkla kucağına versın sen bunu coktan hak ettin senı ve eşini tebrık ederim :KK54::KK54:

teşekkür ederim kuzum beklediimize değdi:emir_bebek:allahım isteyen herkese yaşatsın inş müthiş bi duygu sen nasılsın tatlım toparlandınmı biraz

teşekkür ederim kuzum beklediimize değdi:emir_bebek:allahım isteyen herkese yaşatsın inş müthiş bi duygu sen nasılsın tatlım toparlandınmı biraz

amın canım toparlanmaya calışıyorum sonuclarımı beklıyorum işte cok topiğe girmıyorum moralım bozuluyor senı merak ettim sağolsun seydamla faceden yazısıyoruz desteğini eksık etmıyor canım benım herkesi kocamn öptüm tekrar tebrık ederim :KK54:

amın canım toparlanmaya calışıyorum sonuclarımı beklıyorum işte cok topiğe girmıyorum moralım bozuluyor senı merak ettim sağolsun seydamla faceden yazısıyoruz desteğini eksık etmıyor canım benım herkesi kocamn öptüm tekrar tebrık ederim :KK54:

sağol canım benim en kısa zamanda sanada nasip olsun inş..bende öptüm tatlım

ask olsun canim kustum ben sana niye topige girer girmez soylemiyosun hamile oldugunu illa ki songul gibi arastirma yapmam mi lazim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: canim tebrik ederim bugun iki guzel haber ust uste beni cok mutlu etti ALLAHIM saglikli hamilelik ve dogum nasip etsin INSALLAH AMIN:nazar::nazar::nazar: neyse ki bu guzel haber hatrina affettim seni Seydaaaa canim listede 2 hamisimiz daha var hadi hayirli ugurlu olsun INSALLAH hepimiz saglikla kucagimiza aliriz bebeklerimizi AMIN AMIN AMIN:nazar::nazar::nazar:

canim inan her zaman aklimdasin ne diyecegimi bilemedim ondan msj yazmadim sana hatirlatip daha da uzmek istemedim sakin yalnis anlama her zaman dualarimdasin canim:KK16::KK16::KK16: ALLAHIM en kisa zamanda hayirlisini nasip etsin INSALLAH mujdeli haberlerle:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X