Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kuzum dr da ıyıdır tabıde teshısı cok kolay bı durum bı dr ıcın
o anlattığım arkadaşım cnm ınsalla düzene gırer
ya ondanda tahlıl ıstememıs bende senı dedım 12 haftalık dıye sağlık ocakta yaptır dıye oda yaptırcak ondan dedım dı kuzum

teşhisi kolyasa olabilr kuzum..
inşllh girr..
tuaf bi adam yaa..istemiyor çoğu şeyii..paramızı o düşünyor..
ters bir durum olunca istiyor..ters bi durum görncede konkata erkan çalışkan var...her daim çalışmıyor..muaynesi 250 lira oana yolluyor.

ayy cnm hepimiz öle hiistik..tek sen değilkiii..çoğu kişi böyle..3 sendr evliyim ve hiç korunmadımm..evllimden bişe anlamaıdm dr dr gezndim..
2 kere düşük yaptım..
3.ye hamilym..halen bir korku vr.
bunlar çok doğal..ama hep dedim ben verende allah alanda allha..belki hiç vermicek öbür tarfa alırım deidm..eşimden boşnmk istedim..vs vs..
ve ben bunu 3 snede yaaşdım..dayımın kızı 14 sene bekledi..
halamın kızı 12. sensine girdi.düşünki onaşlrı..
ama rabbmden hiç umut kesmedik..rabbm neylerse güzel eyler..vermdiği zmn sonradan anlrsın sana ne güzel bir şey yaptını anlrsın cnm..ama sıkma endini..bak bugn kandil..bol bol dua et kuzum..rabmm yardım elini uztr sana..hayırlısı isteriz ama vermedimi duymuyorsun deriz..hayırlı olan odur..
hayırlısnı versin sağlıklı olsun sıhatli olsun ..rabbime hayırlı kul..peygamber efendimize hayırlı ummet bize hayırlı evlat olsun..merhamet duygusunu verelim..sevgisini verebilcemiz çocuk verelim derim hep ben sende öle dua et...
bu dünyada çocuk büyütmek çok zor..
korkuyorum çocuma sevgiyi merhameti öğretemm diye..
sende sakin ol..rabbm ol derse oluverr hemen...
rabbim yardım eetsn cnm..olmayan herkese nasip eylesin cnmm..aşdoğın duygulr zerzenişler çok norml hepimz yaşıdk cnm

canım Allah senide korkularından emin eylesin inşallah. umarım içimdeki bu his gerçek değildir. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı ve salih saliha evlatlar versin. umutsuzluğa kapılmıyorum her zaman moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama sanırım her ay negatifi gördüğüm için böyle hiç pozitif olmıyacak duygusuna engel olamıyorum :KK43: benim için dua et lütfen..

Kv tanımıyordum bu sayede tanımış oldum fazla bı vakit geçirmedik kendisi karabük de yasiyor ben izmirde bir defa Nişanimda gördüm düğünümde bir hafta kaldık Karabük'de yeni evliydim e malim hizmet beklenir senden yine kaldığım sürece her ısı yaptım sonra gecen Ramazan'da bir haftalığına geldiler hizmet hürmet o bicim cok fazla şey yaptım sanırım simdi bekleniyor normal bı durumum olsa hizmetten kaçınmam şikayet etmen ama su halimle benden birşeyler beklemesi deli ediyor beni iste iki hafta oldu geleli topu topu bir ayımız birlikte gecti ama birini tanımak icin aynı evde yasamamız şart ve kötu gun kv ne bicim birsey olduğunu su iki haftada anladım

hadı ya neysekı cok sık görüşmüyorsunuz ama sımdı lohusalığında da aynı olurmukı benım arkadaşımın kv sıde gelmıstı taa bursadan kadın facıaydı arkadaşım lohusa nılufer senınkekın güzel oluyo yapta yıyelım kızdan hep hızmet beklemeler bı tuhaf kadındı ya

cnm ya bak sen hamıle kalabılmıs bı kadınsın emınım tekrar kalıcaksın
ama senın yasadıklarını hepımız yasadık mısal ben bı kızım olmuş olmasına rağmen kendımı okadar kaptırmıştım kı kızımın kardesı olmucak bı kere daha bu güzel duyguyu tadamıcagım duşundum yanı c-durum cok farklı o psıkolojının ıcıne gırdımmı çıkamıyorsun
sen bugun basladınmı bakım çörekotuna pes etmek yokkkk

başladım canım :) hemde incir+havuç kürüyle birlikte... her tarafa not yazdım unutmıyım diye, umarım bu ay sonuç alırım hayırlısıyla..

teşhisi kolyasa olabilr kuzum..
inşllh girr..
tuaf bi adam yaa..istemiyor çoğu şeyii..paramızı o düşünyor..
ters bir durum olunca istiyor..ters bi durum görncede konkata erkan çalışkan var...her daim çalışmıyor..muaynesi 250 lira oana yolluyor.

cnm o eray calıskan degılmı
kuzum para olayı degıl artık ben hep sağlık ocakta yaptırdım testlerımı
hatta uçlu testı bıle dr doğum hastanede yaptırabılırsın dedı ben ozelde yaptırdım
ıste dr dan dr a degısıyo durumlar
mesela benım yapılan tahlıllerde kansızlık ve ıdrarda lokasıt cıkkmıstı yapılmayaydı bılıyorsun ıdrar yolu enfessıyonu erken doğuma kadar yol acabılıyo

canım Allah senide korkularından emin eylesin inşallah. umarım içimdeki bu his gerçek değildir. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı ve salih saliha evlatlar versin. umutsuzluğa kapılmıyorum her zaman moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama sanırım her ay negatifi gördüğüm için böyle hiç pozitif olmıyacak duygusuna engel olamıyorum :KK43: benim için dua et lütfen..

ayy cnm negatiff poızitiff olcak sen raht ol kuzum kafayı rahat ette hemn düzelsicnn cnmmm

sen ilk sayfayı incele cnm adet biitimi ayterkürsiyi de yap kuzum..allhın izniyle oluvercek bak songüldede dedi çörekotunuda ye şifa olsun bal olsunn bebek olsun

hadı ya neysekı cok sık görüşmüyorsunuz ama sımdı lohusalığında da aynı olurmukı benım arkadaşımın kv sıde gelmıstı taa bursadan kadın facıaydı arkadaşım lohusa nılufer senınkekın güzel oluyo yapta yıyelım kızdan hep hızmet beklemeler bı tuhaf kadındı ya

Evet oyle uzak birde dıyı ki ben yardım edecem de I'sine karışmak istemiyorum bak bahaneye bak sen sanki yapsan elinden alcam valla neye gelmiş anlamadım dogum yapmaya gidince yengeni al benbilmem oraları yengen daha iyi yapar dıyı dogum olduktan sonra kayınpederde gelecekmiş bir iki gun sonrada gideriz dıyı tanmak hizmet edilecek zamanda kaçmayı düşünüyor uyanığa bak ya
Neyse bu konu bitmez senin kafanıza şişirmiyeyim cnm sagol dinlediğin icin mevlam bak gör neyler neylerde guzel Eyler insallah Rabbim merhameti Allah korkusu olan insanlarla karşılaştırsın bizleri
Kizlar ben çıktım bacağım ağrıyor yın benim size iyi sohbetler Hayirli geceler Rabbime emanet olun

cnm o eray calıskan degılmı
kuzum para olayı degıl artık ben hep sağlık ocakta yaptırdım testlerımı
hatta uçlu testı bıle dr doğum hastanede yaptırabılırsın dedı ben ozelde yaptırdım
ıste dr dan dr a degısıyo durumlar
mesela benım yapılan tahlıllerde kansızlık ve ıdrarda lokasıt cıkkmıstı yapılmayaydı bılıyorsun ıdrar yolu enfessıyonu erken doğuma kadar yol acabılıyo

evet eray..hee evet bana da yapıldı sağlık ocanda hem 6. haftada hemde geçn gttmde..
sen şanslısın işte tak diye gittin sevdin dr iide çıktı..bizde giitkk bizimki ii çıkmadı ama değiştesimde hiç gelmiyor..btn tedavi sürücemi biliyor hiç hamile kalmdım onda 2 kez kaldım vs vs diye değiştrmek istemyom ne etcen şans meselesi işte..

Evet oyle uzak birde dıyı ki ben yardım edecem de I'sine karışmak istemiyorum bak bahaneye bak sen sanki yapsan elinden alcam valla neye gelmiş anlamadım dogum yapmaya gidince yengeni al benbilmem oraları yengen daha iyi yapar dıyı dogum olduktan sonra kayınpederde gelecekmiş bir iki gun sonrada gideriz dıyı tanmak hizmet edilecek zamanda kaçmayı düşünüyor uyanığa bak ya
Neyse bu konu bitmez senin kafanıza şişirmiyeyim cnm sagol dinlediğin icin mevlam bak gör neyler neylerde guzel Eyler insallah Rabbim merhameti Allah korkusu olan insanlarla karşılaştırsın bizleri
Kizlar ben çıktım bacağım ağrıyor yın benim size iyi sohbetler Hayirli geceler Rabbime emanet olun

ayy cnm boşver gelsinelr gitsinler...
doğum dan sonra bebene doya doya bakr koklrsın milltle uğrşmazsın kuzum cnm benm..
ben kv bana yardım etmo diyom ama aman yapmasın yaptıgı şeyi beğnmemm yaptını yemm :KK66:)
nyse kuum yat dinlenn ii uykulr bende çıkcm şimdi yatcm ..bişelr yiym bariide..yatim ..

şimdiden herkesin kandili muarekolsunn muckks

evet eray..hee evet bana da yapıldı sağlık ocanda hem 6. haftada hemde geçn gttmde..
sen şanslısın işte tak diye gittin sevdin dr iide çıktı..bizde giitkk bizimki ii çıkmadı ama değiştesimde hiç gelmiyor..btn tedavi sürücemi biliyor hiç hamile kalmdım onda 2 kez kaldım vs vs diye değiştrmek istemyom ne etcen şans meselesi işte..

yok kuzum aklına yatan olmadıktan sonra sakın ha degıstırme
bak elıfımde basta zor buldu dr ama sonradan cok sevdı drnu su an bebısın karnındamı saglılımı kalan hepsı yalan
hıc stres etmeye değmez dımı ama
sukur tahlıllerın ıyı beben ıyı arastırıyoz bırbırımızı bılgılendırıyoruz bak o vermedı sen gıttın yaptırdın bu kadar basıt
ay kız ne ara 12 haftalık oldun de hele

yok kuzum aklına yatan olmadıktan sonra sakın ha degıstırme
bak elıfımde basta zor buldu dr ama sonradan cok sevdı drnu su an bebısın karnındamı saglılımı kalan hepsı yalan
hıc stres etmeye değmez dımı ama
sukur tahlıllerın ıyı beben ıyı arastırıyoz bırbırımızı bılgılendırıyoruz bak o vermedı sen gıttın yaptırdın bu kadar basıt
ay kız ne ara 12 haftalık oldun de hele

ay ne bilim kuzum yaa 12 haftalık olduk valla heberim yok:)))
bilmm günler geçoo büyüyo eşekk

bı arkadaş gelıcek ona sut buharını anlatabılırmısın acep
tamm kuzummm

şimcikkk...yumurtalam döenmiden dr ilşkiye gir dedin de veya ovulsyon testlerinden çıkan pozitifte yani ilki sırsında ya da adewtn 14 . gnndee
3 4 kilo sütü bir güzel kaynat..
kaynadıktan sonra 1 demet maydonuz içine at..elinle iki parçaya fln ayır.. bıck kulnnma
oda iice kaynasın 10 dakka..karıştırki taşmasınn...
sonr abir legen bir kovaya dök..
altındakileri çıkr ..iç çamşırın bile kalamısn..ve üzerine çömel ve etrafına battniyeyle ört buhar sadece aşaya vursun..
30 dakka en az dur..sonra kurulan..ilşki..eğer
çömlek kapama gbi imkan varsa ..kuyruk sokumundan 1 karış yukarı çömlek kapa
..bir ekemk parçasına 4 5 kibrit koy ve onu yaktın gbi üzerine bi çömlek kapa..tutusun..
eskiden tuvaletlerde olurduya halene var maştırba gbi ama ibiği olmıcak ..oa olur..

tamm kuzummm

şimcikkk...yumurtalam döenmiden dr ilşkiye gir dedin de veya ovulsyon testlerinden çıkan pozitifte yani ilki sırsında ya da adewtn 14 . gnndee
3 4 kilo sütü bir güzel kaynat..
kaynadıktan sonra 1 demet maydonuz içine at..elinle iki parçaya fln ayır.. bıck kulnnma
oda iice kaynasın 10 dakka..karıştırki taşmasınn...
sonr abir legen bir kovaya dök..
altındakileri çıkr ..iç çamşırın bile kalamısn..ve üzerine çömel ve etrafına battniyeyle ört buhar sadece aşaya vursun..
30 dakka en az dur..sonra kurulan..ilşki..eğer
çömlek kapama gbi imkan varsa ..kuyruk sokumundan 1 karış yukarı çömlek kapa
..bir ekemk parçasına 4 5 kibrit koy ve onu yaktın gbi üzerine bi çömlek kapa..tutusun..
eskiden tuvaletlerde olurduya halene var maştırba gbi ama ibiği olmıcak ..oa olur..

supersın seydam he
kız sen bu gebelıkte yapmısmıydın

ayy cnm negatiff poızitiff olcak sen raht ol kuzum kafayı rahat ette hemn düzelsicnn cnmmm

sen ilk sayfayı incele cnm adet biitimi ayterkürsiyi de yap kuzum..allhın izniyle oluvercek bak songüldede dedi çörekotunuda ye şifa olsun bal olsunn bebek olsun

aminnnnnnnnnnnnnnnn :) bu arada herkese hayırlı geceler...

Son düzenleme:
X